تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي
درباره من
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي , تشريفات لوكس , تشريفات لاكچري ,اجاره باغ براي عروسي , تالار عروسي , باغ عروسي , خدمات مجالس
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۱:۳۴

ليفتراك

ليفتراك , فروش انواع ليفتراك , مركز خريد و فروش ليفتراك , انواع ليفتراك دست دوم , قيمت ليفتراك دست دوم , راهنماي خريد ليفتراك با كيفيت | صنعت فا : يكي از پركاربردترين وسايل نقليه در جابجايي كالا و محصولات داخل انبار ليفتراك است .بدون شك مي توان گفت با توليد ليفتراك تحول بزرگي در جابجايي اتفاق افتاده است . امروزه ليفتراك ها در قدرت ها و اندازه هاي متفاوتي توليد مي شود و بر اساس نياز هر كارگاهي از آن استفاده مي كنند . شايد بتوان گفت در زمينه انبارداري هيچ وسيله اي همانند ليفتراك كاربرد ندارد. همچنين رانندگي ليفتراك ها با گذشت زمان بسيار آسانتر شده است و تقريبا مي توان گفت امروزه تمامي ليفتراك ها ديجيتالي شده اند و به راحتي با يك آموزش ساده مي توان طرز كار آن را فرا گرفت.

صنعت فا فروشگاهي آنلاين جهت فروش انواع ليفتراك ها مي باشد لذا در زير برندهايي كه توسط گروه صنعتي صنعت فا عرضه مي شوند را به همراه محصولاتشان معرفي خواهيم كرد.

قيمت ليفتراك دست دوم

شركت هاي سازنده ليفتراك براي رقابت با رقباي خود هر روز تغييراتي در سيستم هاي ماشين هاي ليفتراك خود مي دهند . و آنها را از لحاظ كارايي قدرتندتر مي كنند . از طرف ديگر رقابت بازار براي فروش ليفتراك به ويژه ليفتراك دست دوم به شدت تغيير مي كند. و هر روز قيمت انواع ليفتراك تغيير مي كند. براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با قيمت ليفتراك در برندهاي مختلف مي توانيد با كارشناسان فروش ما تماس بگيريد.

ليفتراك كوماتسو

شركت كوماتسو كه شركتي جدا شده از شركت صنايع Takeuchi هست اولين ليفتراك خود را در سال ۱۹۵۳ به بازار عرضه كرد و به سرعت توانست در اين محصول جايگاه ويژه اي را براي خود دست و پا كند. كوماتسو يكي از شركت هاي بزرگ توليد كننده ماشين آلات راه و ساختمان و انبار در دنيا مي باشد به طوري كه در بيش از ۱۰۰ كشور دنيا نمايندگي رسمي دارد. ليفتراك كوماتسو همانند ساير محصولات توليدي اين شركت از فناوري قدرتمندي برخوردار است و بازار بزرگي را براي اين شركت فراهم كرده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۶:۴۷

ژنراتور چيست و چگونه كار مي كند؟

دستگاهي كه باعث توليد نيروي الكتريسيته و برق مي شود ژنراتور ناميده مي شود با وجود اين سيستم تا حدود زيادي مي شود كه از ايجاد خلل در فعاليت هاي روزانه يا اختلال در عمليات كاري در زمان هاي قطعي برق پيش گيري كرد. بايد بگوييم كه اين ژنراتور ها براي كاربرد هاي مختلف در شكل هاي فيزيكي و الكتريكي در دسترس هستند. ما در اين بخش مي خواهيم تا براي اشنايي بيشتر شما با اين سيستم نگاهي را به چگونگي عملكردها، اجزاي اصلي ژنراتور و چگونگي اينكه ژنراتور به عنوان منبع ثانويه نيروي الكتريكي در كاربرد هاي مسكوني و صنعتي عمل مي كنند را داشته باشيم پس در ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

ليست قيمت ژنراتور

ژنراتور چگونه كار مي كند؟

درباره اين سيستم بايد بگوييم كه به وسيله ژنراتور مي توان كه انرژي مكانيكي كه از منبع بيروني به دست امده است را به عنوان خروجي به انرژي الكتريكي تبديل كرد. مهم ترين نكته درباره ژنراتور ها اين كه درك اين موضوع بسيار مهم است كه بدانيم كه ژنراتور واقعا انرژي الكتريكي را خلق نمي كند بلكه در واقع آن ها با استفاده از انرژي مكانيكي برق را به عنوان خروجي سيستم توليد با ايجاد حركت و توليد بار الكتريكي در سيم سيم پيچ ها در مدار الكتريكي ايجاد مي كنند كه در واقع اين جريان توسط ژنراتور شارژ الكتريكي جريان الكتريكي عرضه شده است. با درك كار پمپ آب مي توان كه باعث جريان آب مي شود مكانيسم ژنراتور را فهميد كه پمپ واقعا آبي را ايجاد نمي كند و فقط آب را جريان مي دهد.

در ژنراتور هاي مدرن كه كار آن ها معمولا بر مبناي القاي الكترو مغناطيس كشف شده كه اين نوع سيستم در سال ۱۸۳۱ توسط مايكل فارادي مي باشد. او به اين نتيجه رسيد القاي بار بر اساس جريان بالاي بار الكتريكي مي تواند كه توسط حركت رساناي الكتريكي مانند سيمي كه شامل بار الكتريكي در ميدان مغناطيسي است انجام شود. در واقع تفاوت ولتاژي در اين حركت و در بين دو انتهاي سيم يا رساناي الكتريكي ايجاد شده كه اين تفاوت باعث شده تا هم بار الكتريكي جريان بيابد و هم كه جريان الكتريكي توليد شود.

اجزاي اصلي ژنراتور

تقسيم بندي اجزاي اصلي ژنراتور الكتريكي به صورت زير است

 1. موتور
 2. دستگاه توليد برق متناوب (آلترناتور)
 3. سيستم سوخت
 4. تنظيم كننده ولتاژ
 5. سيستم سردسازي و اگزوز
 6. سيتم روغنكاري
 7. شارژر باطري
 8. پنل كنترل
 9. چارچوب اصلي

موتور

يكي از مهم ترين قسمت هاي ژنراتور موتور است زيرا كه اين قسمت منبع ورودي انرژي مكانيكي به موتور ژنراتور است. به طور مستقيم و متناسب با حداكثر توان خروجي سيستم اندازه موتور هم عرضه شده است. اما با اين وجود باز هم نياز است تا چندين فاكتور را در ذهن داشته باشيد كه ما در اين بخش به مهم ترين موارد رسيدگي مي كنيم و آن ها را مورد بررسي قرار مي دهيم.

 • الف) نوع سوخت مورد استفاده
 • ب) موتور هايي با والو بالا سري ( OHV ) در برابر موتور هاي غير OHV
 • ج) قالب آهن در سيلندر موتور ( CIS )

الف- نوع سوخت مورد استفاده :

نحوه كار كردن موتور ژنراتور ها به اين ترتيب است كه اين نوع موتور ها با استفاده از انواعي از سوخت ها مثل سوخت ديزل، گازوئيل، پروپان (در فرم مايع شده يا گاز) و يا گاز طبيعي كار مي كنند. معمولا بعضي از موتور هاي كوچك تر از سوخت گازوييل براي كار كردن استفاده مي كنند اما سوخت اكثر ديزل هاي بزرگ از سوخت ديزل ، پروپان مايع ، گاز پروپان يا گاز طبيعي است. و همچنين كه موتور هاي اصلي دوگانه سوز هم مي توانند كه باشند يعني اين كه هم مي توانند با ديزل و هم مي توانند با گاز كار كنند.

ب- موتورهايي با والو بالاسري (OHV) در برابر موتورهاي غير OHV- :

درباره اين موتور ها بايد بگوييم كه اين موتور هاي OHV از موتور هاي ديگر بسيار متفاوت تر هستند در مقابل بلوك موتوري كه سوار شده است و در والو ورودي و خروجي موتور كه در سر سيلندر موتور قراگرفته است بر همين اساس هم موتور هاي OHV چندين مزيت نسبت به موتور هاي ديگر دارد كه عبارتند از :

 • يك طراحي جمع و جور را دارا هستند
 • مكانيسم كار ساده تري دارند
 • دوام پذيري بيشتري را دارند
 • راحتي كار در عمليات
 • انتشار دود كم را در حين كار دارند
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۲:۱۸

قيمت انواع الكتروموتور

قيمت الكتروموتور : به دليل دامنه كاربرد وسيع الكتروموتور ها در صنعت لوازم خانگي و ساير صنايع قدرتي ؛ هميشه خواهان انواع الكتروموتور در سراسر كشور به ويژه تهران , تبريز , اصفهان و مشهد  و… بيشتر است . و به دليل تحريم هايي كه امريكا عليه كشورهاي منطقه اعمال كرده است . قيمت هاي انواع الكتروموتورهاي خارجي و برندهاي اروپايي ثبات چنداني ندارد و از طرفي توليد كننده هاي داخلي نيز به دليل تهيه مواد اوليه الكتروموتور در نهايت باعث شده است كه قيمت ها متغيير باشندلذا جهت دريافت اطلاعات كامل در رابطه با قيمت انواع ماركهاي الكتروموتور با كارشناسان فروش ما در صنعت فا تماس بگيريد تا بروزترين و دقيق تريم قيمت را براي شما اعلام كنند .

الكتروموتور

در تعريف كلي مي توان گفت : الكتروموتور ماشين الكتريكي است كه نيروي الكتريكي را به مكانيكي تبديل مي كند . اكثر موتورهاي الكتريكي (الكتروموتور ها) دوار هستند هر چند مواردي نيز وجود دارد كه به صورت خطي مي باشند. در الكتروموتور بخش دوار ماشين را چرخانه يا روتور و بخش ثابت را استاتور يا ايستانه مي گويند . الكتروموتور شامل يك آهنرباي الكتريكي است كه بر روي يك قاب سيم پيچي شده است .

***توجه

ژنراتور ها عكس عمل الكتروموتورها را انجام مي دهند . و انرژي مكانيكي را به الكتريسيته تبديل مي كنند هم الكتروموتورها و هم ژنراتورها به غير از عمبكردي كه دارند كاملا مشابه هم مي باشند .

كاربرد هاي الكتروموتور

الكتروموتورها گستره كاربردي بالايي دارند و در انواع وسايل و تجهيزات صنعتي و خانگي مورد استفاده قرار ميگيرند . استفاده گسترده از الكتروموتور در صنعت توليد لوازم خانگي از برجسته ترين كاربر الكتروموتور را شامل مي شود . انواع فن هاي خانگيو صنعتي , انواع دمنده هاي قدرتمند و ساير ابزارهاي قدرتي در صنايع ديگر كاربردهاي التروموتور مي باشد.

تقسيم بندي انواع الكتروموتور

الكتروموتورها به صورت كلي در انواع زير تقسيم بندي مي شوند :

 • الكتروموتورهاي AC
 • الكتروموتورهاي پله اي
 • الكتروموتورهاي خطي
 • الكتروموتورهاي تكفاز
 • الكتروموتورهاي سه فاز
 • الكتروموتورهاي يونيورسال
 • الكتروموتورهاي ميدان سيم پيچي شده
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۶:۵۶

تاريخچه موتور ديزل

در اين بخش مي خواهيم تا براي شما همراهان گرامي درباره موتور ديزل و تاريخچه آن اطلاعاتي را در اختيارتان قرار دهيم ابتدا در اين قسمت براي اشنايي بيشتر و ياد اوري تعريف مختصري را از موتور ديزل براي شما عزيزان بيان مي كنيم.

همان طور كه مي دانيم در وسايل نقليه بزرگ مثل كاميون ‌ها ، قطار ها ، كشتي ‌ها و زير دريايي ‌ها موتور هاي ديزلي قلب تپنده اين وسايل نقليه بزرگ هستند. و از آن جايي كه اين موتور هاي ديزلي شباهت بسيار زيادي را به موتور هاي بنزيني دارند، اما يك تفاوت وجود دارد و آن هم اين كه موتور هاي ديزلي نيروي بيشتري را توليد مي‌كنند،و هم اين كه مصرف كمتري دارند. تفاوت اين موتور ها در نوع كارشان است و با اين كه موتور هاي بنزيني و موتور هاي ديزلي ، هر دو درون‌سوز هستند ولي قدري با يكديگر متفاوت تر كار مي ‌كنند. سوخت و هوا در موتور بنزيني ، به درون يك سيلندر هاي كوچك فلزي تزريق مي‌شوند. و انفجار از يك پيستون كه اين مخلوط را فشرده و آماده مي‌ كند، استارت مي خورد و سپس يك جرقه الكتريكي كوچك كه توسط شمع ايجاد مي ‌شود، باعث آتش گرفتن سوخت مي‌ شود.

نيرويي كه با انفجار مخلوط بنزين و هوا، توليد مي‌شود باعث مي شود تا كه پيستون در داخل سيلندر به پايين كشيده شود و سپس از طريق ميل ‌لنگ و گير بكس به چرخ ‌ها انتقال يابد.

رودولف ديزل

يكي از مخترع هاي به نام الماني كه مهندس مكانيك و براي اختراع موتور ديزل شهرت بسياري پيدا كرد رودولف ديزل است كه او مخترع موتور ديزل از نوع احتراق داخلي است. او براي اين اختراع راه هاي بسياري را پيمود و او در واقع با تحقيق بر روي بخار كارش را شروع كرد. او با انجام پژوهش‌ هايش در رابطه با بهره‌وري سوخت، كه اين تحقيقات او را به سمت ساختن موتور بخاري سوق داد و موفق شد تا موتوري را كه با بخار آمونياك كار مي‌كرد اختراع كند.

تاريخچه ديزل

در سال ۱۸۵۸ رودولف ديزل در پاريس متولد شد. از آن جايي كه پدر و مادرش از مهاجران باواريا بودند كه اين آلماني تبار ها در فرانسه زندگي مي كردند. رودولف ديزل تحصيلات خودش را در دانشگاه پلي تكنيك مونيخ آغاز نمود. او به عنوان مهندس يخچال بعد از فارغ التحصيلي شروع به كار كرد. طراحي موتور يكي از محبوب ترين كار هايي بود كه او با تمام عشق دوست داشت تا آن را انجام دهد. از اين رو هم رودولف ديزل طرح هاي بسياري را درباره موتور هاي حرارتي داشت كه موتور هوا با انرژي خورشيدي از جمله اختراعات اين مخترع آلماني بود.

در مقاله اي به توصيف يك موتور با احتراق درون سيلندر ( موتور احتراق داخلي ) پرداخت كه اين مقاله را در سال ۱۸۹۳ منتشر كرد و همچنين او در سال ۱۸۹۴ ، توانست كه اختراع جديد خودش را كه موتور ديزلي نام گذاري كرده بود را به ثبت برساند. هدف اين مخترع از ساخت اين موتور ديزل در ابتدا براي صنعت گران مستقل و يا صنعت گراني كه به رقابت با صنعت بزرگ مي پرداختند بود.

اين مخترع بر اثر انفجار موتور ديزلي خودش كشته شد. با اين حال، او با اين اختراع موتور ديزل ثابت كرد كه مي تواند سوخت را بدون نياز به يك جرقه مشتعل نمايد. اولين موتور ديزل موفق او در سال ۱۸۹۷ عمل كرد. در واقع موتور هاي ديزلي مدرن، نسخه بهبود يافته ي مفهوم اصلي رودولف ديزل است.كه از آن ها اغلب در زيردريايي ها، كشتي ها، لوكوموتيو، و كاميون هاي بزرگ و مولد برق ( ديزل ژنراتور ) استفاده مي شوند.

اختراعات رودولف ديزل در سه نقطه اشتراك دارند :

 • تمامي آنها مربوط به گرما و واگذاري از طريق پروسه هاي فيزيكي و يا قوانين طبيعي هستند.
 • طراحي مكانيكي قابل ملاحظه اي در تمامي آن ها وجود دارند.
 • تمامي آنها در ابتدا به مفهوم مخترع از انگيزه نياز هاي جامعه شناختي بودند.

مدل نخست رودولف ديزل، يك سيلندر ۱۰ پا آهن با فلايويل در پايه آن ، در تاريخ ۱۰ اوت سال ۱۸۹۳ براي اولين بار شروع به كار كرد . رودولف ديزل دو سال را صرف ساخت اين موتور ديزل نمود و در سال ۱۸۹۶ يك مدل ديگر با بازده نظري ۷۵ درصد ارائه نمود، كه در مقايسه با ده درصد راندمان موتور بخار بود. در سال ۱۸۹۸ ، رودولف ديزل يك ميليونر بود.

موتور ديزلي او به قدرت خطوط لوله، برق و آب ، اتومبيل ها و كاميون ها، و هنر و صنعت دريايي مورد استفاده قرار گرفت، و بلافاصله در معادن ، حوزه هاي نفتي، كارخانه ها ، حمل و نقل مورد استفاده قرار گرفت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۳:۱۲

از نظر نوع سوخت مصرفي موتور برق ها به انواع مختافي تقسيم مي شوند :

موتور برق بنزيني : اين نوع موتور برق در واقع يكي از رايج ترين و مناسب ترين نوع موتور برق مي باشد ، و از آن جايي كه سوخت اين نوع موتور برق در هر مكاني به راحتي پيدا مي شود از همين رو هم يافت مي شود و براي كاركرد در بازه زماني طولاني بسيار مناسب مي باشد.

موتور برق گازوئيلي ( موتور برق ديزلي ) : مانند ديزل ژنراتور عمل كرد اين نوع موتور برق ها هم در ابعاد كوچك مي باشد.

موتور برق گازسوز : همان طور كه از اسمش هم مشخص است در سوخت اين موتور از گاز طبيعي استفاده مي شود اين نوع موتور برقي نسبت به ساير موارد معمولا داراي تنوع مدل كمتري است.
اجزاي تشكيل دهنده موتور برق :
* موتور
* دستگاه توليد برق متناوب ( الترناتور )
* سيستم سوخت
* تنظيم كننده ولتاژ
* پنل كنترل
* سيستم روغن كاري
* سيستم سرد سازي
* خروجي ها

موتور : مهم ترين مورد در همه دستگاه ها و اين دستگاه موتور است كه اين دستگاه در واقع وظيفه تامين انرژي مكانيكي موتور برق را بر عهده دارد، و از آن جايي كه موتور ها قدرت هاي متفاوتي را دارند از آن ها بر حسب توان موتور برق و همچنين توان خروجي مورد استفاده قرار مي گيرند.

دستگاه توليد برق متناوب ( آلترناتور ) : مهم ترين وظيفه بر اين قسمت است كه از قسمت موتور برق انرژي مكانيكي را به انرژي الكتريكي تبديل مي كند..

سيستم سوخت : بسته به نوع سوخت موتور برق ها سيستم سوخت در موتور برق متفاوت است و از همين رو هم مي تواند كه بر روي خود دستگاه موتور برق و يا به عنوان بخشي مجزا قرار بگيرد.

تنظيم كننده ي ولتاژ : اين قطعه كه وظيفه ي آن تنظيم ولتاژ خروجي برق از موتور برق و تبديل AC به DC و بر عكس مي باشد براي جريان مناسب برق بسيار مهم و ضروري است.
پنل كنترل : از اين قسمت كار هاي مربوط به تنظيم و راه اندازي دستگاه صورت مي گيرد.

سيستم روغن كاري : اين دستگاه هم مثل ساير دستگاه ها ممكن است كه پس از مدت زيادي كه كار كرد موتور و قطعات مكانيكي اش بعد از گذشت مدتي دچار سائيدگي شوند بهتر است تا براي جلوگيري از اين سائيدگي از روغن استفاده شود و به طور منظم تمام سيستم روغن كاري شود.

سيستم سرد سازي : اين طبيعي است كه در حين كار قطعات و اجزاي موتور برق دچار افزايش دما مي شوند پس براي خنك شدن سيستم و اين قطعات به يك سيستم خنك كننده نياز است. و وظيفه خنك كردن اجزاي تشكيل دهنده موتور برق را سيستم سرد سازي بر عهده دارد. در بيشتر موارد هم اغلب موتور برق ها توسط هوا خنك مي شوند.

خروجي ‌ها : بيشتر موتور برق ها داراي خروجي هاي AC و DC با تعداد مختلف هستند. و برق توليد شده از اين قسمت توسط دستگاه به وسايل تغذيه كننده رسانده مي ‌شود.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۹:۳۷

معرفي انواع پمپ ها

 • پمپ هاي جابجائي مثبت
 • پمپ هاي رفت و برگشتي
 • پمپ هاي ديافراگمي
 • پمپ هاي دنده حلزوني
 • پمپ هاي دوار

انواع پمپ دوار

 • پمپ دوار دنده اي (Gear)
 • پمپ دوار پره اي (Vane)
 • پمپ دوار Lobe
 • پمپ دوار پيچي

پمپ هاي جابجائي مثبت :

در پمپ هاي سانتريفوژ پمپاژ سيالات با ويسكوزيته بالا همراه با افت زياد خواهد بود . امروزه نسبت به گذشته و با توجه به شرايط خوب توربو پمپ ها از اين پمپ ها استفاده مي شود. تنها دليلي كه براي سيالات ويسكوزيته استفاده از اين نوع پمپ ها مقرون به صرفه نيست دلائل اقتصادي آن است. اما امكان پمپاژ سيالات با ويسكوزيته بالا استفاده از پمپ هاي دوار يا پمپ هاي پيستوني فراهم مي شود.

ليست قيمت پمپ

پمپ هاي رفت و برگشتي :

از جمله پمپ هاي جابجائي مثبت پمپ هاي رفت و برگشتي مي باشند. در واقع درباره اين پمپ هاي رفت و برگشتي تلمبه هاي خانگي قديمي را مي توان نام برد كه اين تلمبه ها نمونه ساده پمپ هاي رفت و برگشتي پيستوني هستند. اجزاي تشكيل دهنده اين پمپ به اين شكل است كه از مجموعه يك سيلندر و يك پيستون كه متصل به يك اهرم حركت دهنده مي باشد، پمپ رفت و يرگشتي تشكيل شده است. و از طريق اهرم بندي از بالا حركت پيستون تامين مي گردد. زماني كه پيستون به سمت بالا مي رود يك خلا در داخل سيلندر سيال را به داخل سيلندر از مخزن مكش مكيده و همزمان آب بالاي پيستون به بيرون فرستاده مي شود.

با پائين آمدن پيستون و اعمال فشار به سيال داخل سيلندر، در برگشت سيال از سوپاپ هاي نصب شده بر روي پيستون عبور مي كند و به بالاي آن رانده مي شود.چيزي كه مانع برگشت سيال به داخل مخزن در زمان پائين آمدن پيستون مي گردد نصب يك سوپاپ درست در مسير ورودي به پمپ ورودي است

پمپ هاي ديافراگمي :

در يك پمپ ديا فراگمي عمل پمپاژ شبيه پمپ يپستوني يك طرفه است. هنگامي كه ديافراگم به قسمت بالاي حفره نفوذ مي كند از طريق سوپاپ يك طرفه لوله مكش وارد سيال پمپ مي شود. و با پائين رفتن ديافراگم هم سيال از طريق سوپاپ يك طرفه از سيلندر و لوله خروجي خارج مي شود. زماني كه اين چرخه تكرار مي شود، در اثر فشار ناحيه خروجي سوپاپ خروجي و مكش ايجاد شده توسط ضربه ورودي بسته مي شود.

بسياري از پمپ هاي ديافراگمي هستند كه به شيوه مكانيكي عمل مي كنند، تعدادي هم بر اثر فشار هوا كار مي كنند. بر حسب نوع پمپ اين پمپ هاي هوايي مي توانند كه با هواي فشرده يا خلاء هم كار كنند. شكل ساختماني اين پمپ ها بسيار ساده هستند و به عنوان پمپ هاي اندازه گير، انتقال و يا چاهكي عمل مي كنند. براي انتقال سيال ، دو غاب و يا پساب هم مي توانند كه اين پمپ ها به كار گرفته شوند.

در پمپ مكانيكي مسير حركت ديافراگم توسط يك ميله رابط قابل تنظيم يا مكانيزم ديگري است. در پمپ هاي هوايي كنترل اين مسير حركت با استفاده از يك نگهدارنده قابل تنظيم، ديافراگم كنترل مي شود. به جاي تنظيم حركت كلي اين نگه دارنده، حركت رو به بالاي ديافراگم را محدود مي كنند.آستر پمپ ها در صورت انتقال مواد شيميايي يا ساير سيالات، بايد از فولاد ضد زنگ يا ديگر فلزات مقاوم باشند و در برابر خوردگي مقاوم ساخته شوند. و معمولا ياطا قان هاي نگهدارنده محور از نوع غلاف يا بوش هستند، كه يا در قسمت انتهاي مركز پوسته جاي مي گيرند يا به محور پرس مي شوند.در يك پمپ ديافراگمي جريان سيال يك نواخت نبوده، بلكه اين جريان بيشتر به صورت منقطع يا ضربه اي است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۵:۱۹

ديزل ژنراتور چيست ؟

در مكان هايي كه امكان دسترسي به سيستم برق شهري وجود ندارد و يا اين كه ممكن است در نقاطي از شهر با قطعي برق رويه رو شويد مي توانند كه از ديزل ژنراتورها به عنوان تامين كننده اصلي برق، كه به صورت دائم كار مي كنند استفاده كرد همان طور كه گفتيم به عنوان برق اضطراري و جايگزين برق شهري از اين سيستم استفاده مي كنند.

درباره اين نوع سيستم ديزلي بايد بگوييم كه ديزل ژنراتور (Diesel Generator) در واقع نوعي ژنراتور است كه موتور آن به وسيله سوخت ديزل كار مي كند؛ و همان طور كه گفتيم هم معمولا براي مصارف برق استند باي در زماني كه شبكه سراسري قطع يا زماني كه در دسترس نيست از ديزل ژنراتور استفاده مي شود. در يك تعريف كلي و كامل از اين سيستم مي توان گفت كه موتور ژنراتور به دستگاهي گفته مي شود كه از انرژي مكانيكي طي يك سري فرآيند هاي فيزيكي و مكانيكي و القاي الكترو مغناطيسي توليد برق مي نمايند. بر اساس سوخت هاي مصرفي موتور اين ژنراتور ها به انواع مختلفي از قبيل ديزلي، بنزيني، گاز سوز و دوگانه سوز و مازوت سوز و… تقسيم بندي مي شوند كه در اين بخش ما مي خواهيم تا در مورد رايج ترين نوع آن يعني ديزل ژنراتور براي شما مطالب مهمي را ارائه دهيم.

با وجود اين كه ديزل ژنراتور ها داراي ابعاد مختلفي هستند و ابعاد ان هم توسط توان ظاهري ژنراتور ها مشخص مي شود كه در مهندسي برق، توان ظاهري با واحد ولت آمپر (VA) مشخص مي شود. براي مصارف خانگي استند باي از ديزل ژنراتور هاي كوچك كه تا حدود ۲۰۰ كيلو ولت آمپر (KVA) را توليد مي كنند استفاده مي شود كه كاربرد بسياري را هم دارند. به علاوه بر اين موارد براي تهيه برق در شبكه هاي قدرت كوچك تر از ديزل ژنراتور هايي با قابليت توليد توان در مقياس مگا ولت آمپر نيز وجود دارند كه استفاده مي شود.

يك تعريف دقيق ديگر از ديزل ژنراتور اين كه به تركيبي از موتور ديزل ، ژنراتور و انواع متعلقات فرعي از قبيل شاسي ، اطاقك پوشاننده ، عايق ‌هاي صدا ، سيستم‌ هاي كنترل ، قطع كننده‌ هاي استند باي مدار، سيستم مولد گرما ، سيستم استارت اتومات و غيره كه به منظور توليد برق استفاده مي‌شود ، ديزل ژنراتور مي‌گويند.

قيمت ديزل ژنراتور

كوپله ديزل ژنراتور

منظور از كوپله كردن اين كه بعد از اين كه موتور ديزل و ژنراتور را به هم و نصب مي كنند و آن روي يك شاسي (Structure) فلزي و قرار دادن يك تابلو كنترل را در كنار آن به اصطلاح كوپله كردن (Coupling) گويند.

در صنعت كوپله ديزل ژنراتور شركت هاي بسيار بزرگي هستند كه در دنيا در اين عرصع مشغول به فعاليت هستند. به اين ترتيب كه موتور ديزل و ژنراتور خود را اين شركت ها از برند هاي ذكر شده در بالا به صورت جداگانه خريداري و آن ها را كوپل مي نمايند؛ و در واقع بسته به نياز بازار اين شركت ها ديزل ژنراتور هاي كوپله خود را به صورت ديزل ژنراتور با كانوپي سايلنت ، شاسي موبايل و . . . تحت نام تجاري خود به بازار عرضه مي نمايند.

در دنياي تجارت و صنعت برند هاي اف . جي.ويلسون FG Wilson و كامينز پاور Cummins Power انگلستان از كوپله كاران بزرگ صنعت ديزل ژنراتور هستند و به اين شركت هايي كه ديزل ژنراتور را كوپله مي نمايند در اصطلاح پكيجر (Packager) ديزل ژنراتور نيز گفته مي شود.

درباره اين برندها بايد بگوييم كه اين شركت ها يعني شركت هاي سازنده موتور ديزل و يا ژنراتور به تمام كوپله كاران ديزل ژنراتور در سراسر دنيا محصولات يكساني را ارسال مي نمايند. پس نتيجه اين كه بين ژنراتور استمفورد انگلستان كه بر روي ديزل ژنراتور كوپله Visa ايتاليا نصب گرديده با همان ژنراتور كه بر روي ديزل ژنراتور كوپله كامينز پاور نصب گرديده هيچ تفاوت خاصي وجود ندارد.

چه عوامي كيفيت كوپله ديزل ژنراتور را مشخص مي كند ؟

براي تمام پكيجرها در تمام نقاط دنيا موتور ديزل و ژنراتور يكسان است؛ و دقت اسمبل كردن ديزل و ژنراتور و بعد لوازم جانبي مصرفي به كار رفته در كوپله و تابلو كنترل به طور كلي كيفيت كوپله ديزل ژنراتور را متمايز مي كند

از نكات واقعي تمايز كوپله ديزل ژنراتور شركت هاي مختلف مي توان به موارد ذيل اشاره كرد :

 1. در تابلو كنترل كيفيت قطعات استفاده شده بسيار مهم است ( در كيفيت نهايي و قيمت ديزل ژنراتور چيني بودن قطعات به شدت موثر است ).
 2. نوع رنگي كه در قطعات فلزي مثل شاسي، فريم تابلو، كوپله ديزل ژنراتور ( رنگ هاي متفرقه و يا هم استفاده از رنگ پودري الكترواستاتيك ) استفاده مي شود.
 3. ورقي كه در شاسي به كار برده مي شود بايد از نظر نوع و ضخامت متناسب با وزن ديزل ژنراتور باشد.
 4. براي جلوگيري از نفوذ آب و گردو غبار جهت تابلو و ژنراتور از گلند هاي مقاوم استفاده مي شود ( قسمت هاي الكتريكي ) .
 5. جهت تحمل وزن و جا به جا نشدن آن در طول عمر ديزل ژنراتور از چهارچوب Structure مناسب جهت رادياتور در كوپله ديزل ژنراتور استفاده مي شود
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۶:۵۰

اتوبار و باربري پاسداران , باربري و اتوبار پاسداران , باربري مطمئن در پاسداران , اتوبار ارزان قيمت پاسداران , باربري سريع در پاسداران , بسته بندي لوازم منزل و اسباب كشي در پاسداران , آربي بار يكي از مواردي كه شايد از نظر اكثر ما بسيار سخت و طاقت فرسا باشد اسباب كشي است. بسياري از افراد براي اينكه بتوانند اسباب كشي بدون دغدغه و البته راحتي را تجربه كنند از شركت هاي باربري و حمل بار آربي بار استفاده مي نمايند. البته بهتر است شما هميشه به دنبال يك شركت باربري و حمل بار مطمئن باشيد. حالا اين سوال به وجود مي آيد كه چگونه يك شركت مطمئن و مناسب را انتخاب كنيم؟

اتوبار و باربري پاسداران

براي اينكه انتخاب درستي را انجام دهيد بايد به خوبي از اصول انتخاب يك شركت خوب و مطمئن اگاه باشيد. اصلي ترين وجه انتخاب شركت باربري معمولا مكان آن مي باشد. مردم امروزه براي انتخاب شركتهاي باربري معمولا به شركت هاي باربري ارزان قيمت در جنت آباد  مراجعه مي كنند كه به محل زندگي شان نزديك باشد.

 

اتوبار و باربري پاسداران , اتوبار پاسداران

مثلا اگر منزل شما در اتوبار ارزان و مطمئن در فرمانيه است، اتوبارهاي كه در محل پاسداران واقع هستند گزينه ي مناسب براي انتخاب چنين شركتهاي مي باشند.
در اصل در بسياري از بررسي ها و آناليزها ، شهر تهران را از لحاظ جغرافيايي به چهار بخش شمال، جنوب، شرق و غرب تقسيم بندي مي كنند. باربري پونك نيز از اين قاعده مستثني نيستند.
البته بهتر است بدانيد كه تنها ملاك براي انتخاب نبايد محل اتوبارها باشد بلكه عوامل موثر ديگري نيز در انتخاب چنين شركتهاي نقش مهمي داشته است كه مي توانيم به ميزان اعتبار، قيمت مناسب، سرويس دهي، اطمينان از كارگران، بيمه باربري و… اشاره نماييم.

باربري و اتوبار پاسداران سريع , مطمئن و ارزان

با وجود اينكه تقريبا دو اصطلاح باربري و اتوبار داراي معني يكساني مي باشند اما در واقع اصل كلمه اتوبار به حمل و نقل هاي اختصاص داشته است باربري و اتوبار شهرك غرب كه به شكل زميني مي باشند و در درون شهر هستند.

مي توان اينگونه گفت كه اتوبار به عنوان زيرمجموعه ي از باربري مي باشد.اصطلاح باربري جنبه وسيع تري داشته و خدمات زيادتري را از جابه جايي شامل مي گردد. به صورتي كه  شركت باربري  بين المللي را نيز شامل مي گردد.

يك اتوبار ايده ال پيش از هر چيزي بايد اعتبار رسمي داشته باشد به اين معني كه شركت يا دفترهاي با اعتبار كافي به اداره كردن آن مشغول باشند تا اگر نياز به مذاكره ي وجود داشت به آنها مراجعه نمود. چون در درون وسايلي كه قصد جابه جايي آنها را داريم معمولا وسايل گران قيمتي اتوبار سريع ونك  وجود دارد و گاهي حتي براي ما برخي از وسايل بسيار ارزشمند و عتيقه به شمار مي آيد بايد روشي وجود داشته باشد كه به وسيله ي آن جلب اعتماد مشتري صورت بگيرد.

 

در نهايت مي توان اينگونه گفت كه براي انتخاب يك باربري يوسف آباد و اتوبار مطمئن بايد به نكات زير دقت كنيم:

 • وجود يك دفتر يا شعبه در نزديكي محل سكونت شما
 • دارا بودن اعتبارهاي رسمي
 • خوش سابقه بودن شركت
 • دارا بودن تجربه ي كافي
 • قيمت مناسب
 • ارائه بيمه نامه و بارنامه
 • دارا بودن مشاوران با حوصله و دقيق

فراموش نكنيد كه هميشه پايين بودن قيمت به اين معني نيست كه باربري سعادت آباد به فكر مشتريان بوده و قيمت هاي خيلي ارزان را ارائه ميدهد گاهي ممكن است خدماتي كه آن ها به مشتريان ميدهد اصلا مورد قبول مشتري نباشد و همچنين اصول كافي را رعايت نكنند. قيمت مناسب بايد همراه با خدمات كافي و مطمئن باشد.

 

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه , آربي بار : اگر از افرادي كه تجربه اسباب كشي داشته اند بپرسيد كه سخت ترين قسمت اسباب كشي كدام بوده است، در بيشتر موارد با پاسخ جابه جايي وسايل شيشه ي و شكستگي  باربري ولنجك روبرو مي شويد. زماني كه ما بخواهيم در زعفرانيه اسباب كشي كنيم بايد به جابه جايي وسايلي كه نياز به دقت بيشتري براي بسته دارند توجه خاصي داشته باشيم.

 

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه

فرض كنيد چند ظرف از سرويس شيشه ي كه شما به قيمت گراني آن را خريده ايد در موقع حمل و نقل اسباب كشي بشكند قطعا خانم ها تا زمان زيادي براي اينكه سرويس شان ناقص شده اند غصه مي خورند و البته از قيمت سرويسشان نيز كاسته مي شود پس ضروري است باربري ارزان قيمت در نياوران كه حمل و نقل چنين وسايلي با اصول كافي انجام گردد.

لوازم تزئيني و دكوري، وسايل شيشه ي ، ظروف و…. همه به عنوان اقلامي هستند كه در هر خانه ي وجود داشته اند و وجود آن هابه نوعي ضروري است. در زمان اسباب كشي وسايلي نكاتي قيمت باربري قيطريه وجود دارد كه عمل به آنها سبب مي شود كه وسايل شما هيچ آسيبي نبيند.

 

اتوبار و باربري مركز تهران, اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه

بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه

اگر قصد داريد باربري فرشته دهيد ، در ادامه اين پست شما مي توانيد اين نكات را مطالعه كنيد تا وسايل خود را سالم به مقصد برسانيد:
۱)اول از هر چيزي بايد روزنامه و برگه هاي باطله را تهيه كنيد تا بتوانيد آن ها را دور ظروف خود بپيچانيد.
۲)از پلاستيك هاي حباب دار نيز مي توانيد استفاده كنيد. در واقع مي توان گفت استفاده از اين پلاستيكها در كنار ظروف مانند يك محافظ عمل مي كند. اين روش نسبت به كاغذ پيچ كردن و روزنامه بهتر مي باشد.
۳)بيشتر وسيله هاي برقي به عنوان وسايل گران قيمت محسوب مي شود پس بايد براي جابه جايي آنها دقت بيشتري را انجام بدهيد. بايد جداره هاي داخلي كارتنهاي حمل وسايل برقي قيمت باربري و اتوبار در زعفرانيه را با فوم بپيچانيد.
۴)براي وسايل برقي بهتر است از كارتون هاي خودشان استفاده كنيد و همچنين از فوم و يونوليت نيز براي بسته بندي وسايل برقي استفاده نماييد تا هيچ آسيبي به وسايلتان وارد نشود و خراب نگردند.
۵) براي جابه جايي لوسترهايتان بايد لامپ هاي آن ها را از لوسترها جدا نماييد و به ميزان كافي دور لامپها از روزنامه و كاغذ استفاده كنيد. حمل لامپ ها بايد با دقت زيادي انجام شود چون هر گونه ضربه كوچك باعث مي شود لامپ ها بشكنند.
۶)پس از اينكه كاملا وسايل باربري و اتوبار ارزان قيمت در دزاشيب  را در كارتون گذاشتيد اگر شكستگي است مي توانيد از جملاتي مثل ((شكستگي است با دقت حمل شود)) استفاده نماييد.
اگر تابلوهاي منزل شما زياد است مي توانيد يك كارتون بزرگ براي انها در نظر بگيريد و كاملا هر تابلو را با مقواي ضخيم بپوشانيد باربري جماران به طوري كه نتوانيد هيچ قسمت تابلو را ببنيد.

اسباب كشي در زعفرانيه

در اتوبار و باربري زعفرانيه فراموش نكنيد هر گونه بي احتياطي شما سبب مي شود كه خسارت و آسيب هاي زياد مالي به وسايلتان وارد شود. در زمان جابه جايي وسايل كاملا  باربري آجودانيه ارامش خود را حفظ نماييد و تمركزتان را نيز حفظ كنيد.
اگر از باربري مطمئني استفاده مي كنيد ديگر جاي نگراني براي شما وجود ندارد آن ها با كارگران حرفه ي و با دقتي كه دارند مي توانند كارتون هاي بسته بندي شما را سالم به مقصد برسانند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۸:۵۴

توصيه هاي شركت آربي بار باربري تجريش در زمان انجام باربري و انتقال وسايل

قبل اتوبار و باربري مطمئن و سريع در مطهري از اينكه اسباب كشي انجام شود حتما بايد راننده را از نوع وسايلي كه نياز است جابه جا كند باخبر نماييد تا راننده با برنامه ي از كه از قبل مشخص شده است باربري در دارآباد  با توجه به نوع بار چگونگي بارگيري را تعيين كرده و سپس عمليات كنترل و مهار كامل وسايل را با توجه به نوع بار انجام بدهد.

راننده وسيله نقليه و كمك راننده در زمان انجام مراحل بارگيري به درون ماشين بايد در محيطي قرار نگيرند كه سبب ايجاد مزاحمت براي كارگران مشغول قيمت اتوبار دركه شوند و همچنين خودشان نيز دچار آسيب نشوند و در روند جا به جايي نيز اختلالي به وجود نياورند.
اگر قرار است مسافتي كه طي شود زياد باشد پس راننده وظيفه دارد هر هشتاد كيلومتر را كه طي كرد پياده شود و بارها را كنترل نمايد تا از اتصال مهربندها و محكم شدن آنها در اتوبار مطمئن در بلوار فردوس اطمينان پيدا كند.

 

باربري و اتوبار مطهري ارزان سريع و مطمئن

اتوبار و باربري مطهري , باربري و اتوبار مطهري , اتوبار سريع در مطهري , باربري مطمئن مطهري  , باربري ارزان قيمت مطهري , آربي بار  : راننده پيش از شروع حركت وظيفه دارد كه همه ي مهاركننده هاي بارهاي شما را مورد بررسي قرار بدهد و مطمئن شود كه همه ي آنها محكم هستند و در صورت ايجاد حادثه يا در زمان ترمز شديد احتمال آسيب رسيدن ه وسايل هنگام باربري به صفر برسد.

باربري ارزان قيمت در دهكده المپيك

در پايان به خاطر بسپاريد كه : در صورتي كه بار به مقصد مورد نظر رسيد و در زمان تخليه كردن آنها از وسيله نقليه متوجه نامناسب بودن اتوبار سريع اتصال مهاربندها و ديگر وسايل مهار كننده شديد بايد موضوع را بررسي نموده و به راننده بگوييد كه حتما به شركت اطلاع بدهد.

انتخاب ماشين حمل بار و باربري

در زمان حمل بار و اتوبار مطمئن  يكي از موضوع هاي كه در كاهش قيمت و افزايش سرعت تاثير زيادي داشته است، انتخاب وسيله نقليه مي باشد كه قرار است به واسطه ي آن اثاث اداره يا منزل جابه جا و حمل شود.
در باربري به صورت كلي از سه دسته ماشين باربري ارزان استفاده مي شود كه شامل موارد زير مي باشد:

۱)باربري با استفاده از ماشين هاي سبك مثل وانت، وانت نيسان و وانت پرايد

۲) باربري سريع با استفاده از ماشينهاي نيمه سنگين مثل كاميون،هيوندا، خاور ، ايسوزو، كاميونت

۳) باربري با استفاده از ماشينهاي سنگين مانند تريلي، ده تن، ترانزيت ، كفي ، ترانزيت يخچالي، بيست تن ، كفي ، چادري سه محور ، كمپرسي ، تريلي تانكر باربري شمال تهران  فاو و…

زماني كه بخواهيد ماشين را براي باربري مطمئن  انتخاب نماييد بايد موارد زير را در نظر داشته باشيد و سپس تصميم بگيريد:

– نوع بار و لوازم و اسباب
– طول مسافتي كه قرار است وسايل انتقال داده شوند
– باربري براي تهران است يا شهرستان ها
– ساعت در نظر گرفته شده براي اتوبار ستارخان
– نوع مسير و جاده بين مبدا و مقصد

معمولا اگر قصد انتقال وسايل و اثاثيه منزل باشد از اتومبيل هاي هيوندا، ايسوزو، بنز ۶۰۸ استفاده مي گردد.

 

 

اتوبار و باربري مرزداران باربري ارزان قيمت در گل ها  , اتوبار مرزداران , باربري ارزان مرزداران , اتوبار مطمئن مرزداران ,  بسته بندي لوازم منزل در مرزداران , اسباب كشي منزل در مرزداران , آربي بار : اهميتي ندارد كه شما در كدام شهر ساكن هستيد يا بخواهيد از شركت باربري استفاده كنيد يا نه يا اينكه مسافت شما براي باربري حمل و جابه جابه جايي چه ميزان است بلكه شما بايد يك سري نكات اصولي را مد نظر داشته باشيد تا بتوانيد در اسرع وقت و در بهترين شرايط ممكن اسباب كشي را انجام بدهيد.

اتوبار و باربري مرزداران

بايد و نبايدهاي  در باربري و اتوبار ارزان قيمت در صادقيه  وجود داشته است كه شما بايد از آنها اطلاع كافي داشته باشيد تا بتوانيد بدون استرس و فشار روحي كار را به اتمام برسانيد.
بايد و نبايدهاي مهم در اسباب كشي

۱) اولين اقدام اتوبار و باربري اين است كه شما بتوانيد يك شركت باربري مناسب را انتخاب كنيد كه كاركنان حرفه ي داشته باشد و همچنين خدمات مناسبي را ارائه بدهد.
۲) يك زمان مشخص را براي باربري در نظر بگيريد و خود و اعضاي خانواده را اماده كنيد.
۳) به محل جديدتان برويد و ايمني بودن تمام سيستم هاي برقي ، آب و… را بررسي كنيد و مطمئن شويد كه سالم هستند.
۴) در صورت نياز به تعميرات محل جديد باربري اشرفي اصفهاني حتما چند روز پيش از اسباب كشي اينكار را با دقت انجام بدهيد.
۵) تميز كردن محل جديد و نظافت آن را چند روز پيش از اسباب كشي فراموش نكنيد.
۶) اگر محل جديد به سم پاشي نياز داشتن حتما اين كار را چند روز پيش از اسباب كشي انجام بدهيد.
۷) از دوستان خود و افرادي كه اعتماد كافي به انها داريد بخواهيد تا كمك تان كنند.

 

اتوبار و باربري مرزداران

باربري و اتوبار مرزداران

۸) براي بسته كردن وسايل و اثاثيه حتما از كارتن ها و جعبه هاي مخصوص باربري ارزان قيمت مرزداران استفاده كنيد.
۹) اگر نياز بود سعي كنيد از خدمات VIP شركتهاي باربري استفاده نماييد.
۱۰) در صورتي كه محل جديد شما اپارتماني است حتما با مدير ساختمان و هيئت مديره هماهنگي هاي لازم را انجام بدهيد.
۱۱) لوازم و وسايلي را كه درون جعبه ها مي گذاريد دسته بندي نماييد  باربري شريعتي و روي هر جعبه مشخص كنيد كه محتويات آن چيست
۱۲) در زمان باربري حتما دقت كافي به وسايل شكستني داشته باشيد و آن ها را كاملا جدا بسته بندي نماييد و درون كارتن ها را با فوم و مواد ديگر پر نماييد.
۱۳) در زمان باربري مرزداران به كارگران تاكيد كنيد كه مواظب وسايل شكستني صدمات ناشي از باربري  باشند.
۱۴) جاروبرقي را در جاي مشخص با خود به همراه ببريد تا پس از اسباب كشي به سرعت بتوانيد از آن استفاده كنيد و محل جديد را نظافت نماييد
۱۵) هر گونه موادي كه در يخچال شما مي باشد را خالي نماييد و زماني كه در مكان جديد مستقر شديد اگر زمان كافي داشتيد حتما بدنه آن را به خوبي تميز نماييد.
۱۶) حفظ خونسردي در هر شرايطي كاملا ضروري است حتي اگر به وسايل يا ديوار و… آسيبي وارد شد.
۱۷) پس از اينكه وسايل برقي را به منزل جديد انتقال داديد حتما پس از چند ساعتي آن را به برق وصل نماييد.
۱۸) پس از اينكه اسباب كشي تمام شد بايد منزل جديد را براي بار دوم نظافت كنيد. چون قطعا در زمان اسباب كشي به دليل رفت و آمد شما و كارگران زمين منزل جديد كثيف شده است.
۱۹) ارامش تان را حفظ كنيد و مطمئن باشيد كه اين مرحله نيز به خوبي پشت سرگذاشته خواهد شد و اسباب كشي تمام مي شود.
۲۰) زمانيكه اسباب كشي به اتمام رسيد به مكان اول تان برويد و چك كنيد تا وسيله ي را جا نگذاشته باشيد.
۲۱) در زمان باربري توسط اتوبار حتما در كنار كارگران باشيد و بر روي كارشان نظافت نماييد اما نبايد در اين كار زياد روي كنيد و مزاحمت برايشان ايجاد نماييد مخصوصا زماني كه آنها در حال جابه جايي وسايل سنگيني مثل يخچال،گاز و… هستند.

اتوبار و باربري مرزداران , اتوبار مرزداران , باربري مطمئن مرزداران , اتوبار ارزان مرزداران , بسته بندي لوازم منزل در مرزداران , اسباب كشي منزل در مرزداران , آربي بار همراه مطمئن شما در امر باربري

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۸:۳۷

اتوبار و باربري دهكده المپيك , اتوبار دهكده المپيك , اتوبار ارزان قيمت دهكده المپيك , باربري مطمئن دهكده المپيك , آربي بار : بسياري از افراد براي اينكه كارشان را راحت تر كنند اسباب كشي خود را شركت هاي اتوبار و باربري مي سپارند ولي آيا شما هم با اين سوال روبرو شده ايد كه اين شركت هاي باربري دقيقا چه وظايفي داشته اند. در ادامه شما مي توانيد از وظايف شركتهاي باربري و اتوبار مناسب را مطالعه كنيد كه قطعا آگاهي از آن ها مي تواند در بسياري از موارد به شما كمك فراواني داشته باشد:

اتوبار و باربري دهكده المپيك

امروزه  بسته بندي لوازم منزل ديگر مثل گذشته ها نيست كه افراد فقط تصور كنند كه يك شركت اتوبار فقط وظيفه دارد تا در سطح شهر يا شهرستان ها وسايل را اسباب كشي كنند. اين شركتها علاوه بر حمل بار وظايف ديگري نيز داشته اند:

 

اتوبار و باربري دهكده المپيك

در بيشتر كشورها نياز است كه اصول مهمي را رعايت كنند بسته بندي لوازم ادارات كه البته در كشور ايران نيز شرايط به همين شكل است. در حرفه ي بودن شركتهاي اتوبار اصول مهمي هستند كه در تعيين كردن آنها به عنوان يك اتوبار حرفه ي نقش مهمي داشته اند:

– كيفيت در همه ي مراحل باربري
– ضمانت كيفيت باربري و سلامت قيمت باربري
– در تمامي حوزه هاي متفاوت مثل باربري (بسته بندي وسايل ،حمل بار خاص و….) بايد خدمات مختلف ارائه گردد.
– از جديدترين متدهاي بروز و جديد براي حمل بار و بسته بندي استفاده شود
– در انجام امور باربري مقالات باربري علاوه بر كيفيت بايد سرعت انجام امور نيز مورد توجه باشد
– شركت اتوبار قابل اطمينان و حرفه ي باشد
– ايمن بودن شركت بسيار مورد توجه است
– براي تسهيل در امر جا به جايي و اسباب كشي مشاوره هاي مناسب ارائه شود
– براي انجام امور مختلف خدمات بايد هزينه هاي كه تعيين مي شود  درباره آربي بار با علاوه بر معقول بودن بايد با هزينه ي مشتري متناسب باشد.
– ارائه خدمات باربري و وانت بار و باربري اقدسيه  بايد در منطقه هاي متفاوت تهران با نيازها و شرايط هر منطقه متناسب باشد.

باربري و اتوبار دهكده المپيك

تمامي مواردي كه ذكر كرده ايم بايد يك باربري الهيه به آن ها متعهد باشد. به همين دليل اين شركتها مي توانند گزينه ي مناسب تري براي شما باشد.
امروزه ديگر نمي توان گفت كه تنها موضوع مهم جابه جايي وسايل از يك جا به جاي ديگر است بلكه كيفيت و تنوع خدمات بسيار مهم و ضروري است. جابه جايي مي توانند در سطح شهر يا مسافت هاي طولاني مثل بين شهري باشد. پس بهتر است بدانيد كه شركت هاي باربري را كه انتخاب مي كنيد بايد از نظر خدمات و كيفيت مورد تاييد باشد.

مي توان نتيجه گرفت كه كه شركتهاي باربري نيز مثل شركتهاي خدماتي به جز حمل و نقل كردن وسايل شما ، وظايف ديگري نيز دارند مثل مشاوره در حيطه اسباب كشي و بسته كردن وسايل و…. آنها مسئول هستند كه تمامي اين گزينه ها را به صورت صحيح  باربري و اتوبار امام زاده قاسم براي مشتريان خود انجام بدهيد.
همانطور كه مي دانيد كه هر شغلي اصلي ترين هدف جلب رضايت مشتري مي باشد، در شركتهاي باربري نيز شرايط به همين گونه است و بايد براي حفظ رضايت مشتري تلاش كرد و تمامي سعي را بكار گرفت تا بدون هيچ گونه آسيبي وسايل را به مقصد جابه جا كنند.

 

اتوبار و باربري مطهري و اتوبار و باربري اوين , اتوبار سريع در مطهري , باربري مطمئن مطهري  , باربري ارزان قيمت مطهري , آربي بار : در اسباب كشي و جابه جا كردن وسايل، مراحل مختلفي باربري وجود داشته و همچنين رانندگان داراي وظايف مختلفي هستند. اگر قصد داريد كه وسايل تان را جابه جا كنيد به شما پيشنهاد مي شود . در ادامه با آربي بار همراه باشيد..

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]