تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي
درباره من
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي , تشريفات لوكس , تشريفات لاكچري ,اجاره باغ براي عروسي , تالار عروسي , باغ عروسي , خدمات مجالس
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۲:۳۷

تزريقات ژل و فيلر در كلينيك هاي زيبايي

يكي از روش هايي كه براي از بين بردن خطوط چين و چروك و بازگرداندن حجم از دست رفته ي پوست و توپر كردن دوباره ي آن وجود دارد ، تزريق ژل و فيلر است . اين روش يك روش بدون جراحي است . اگر شما هم جز دسته افرادي هستيد كه از چين و چروك پوست خود رنج مي بريد ، و مي خواهيد شكل صورت شما به حالت قبل برگشته و يا از ميزان چين و چروك آن كاسته شود و اگر شما به دنبال يك روشي بي خطر و امن و مقرون به صرفه و بدون درد جراحي براي برطرف كردن اين تغييرات پوست هستيد ، تزريق ژل مي تواند گزينه ي مناسبي براي شما در ليزر موهاي زائد باشد .

مثل ديگر عمل هاي زيبائي شما نبايد سرخود اقدام به تزريق ژل كنيد ، ابتدا شما بايد به يك كلينيك زيبائي معتبر مراجعه كرده و ابتدا با متخصص مشاوره كنيد ، متخصص وضعيت شما را بررسي مي كند و به شما مي گويد كه تزريق ژل براي شما مناسب است يا نه ، و همچنين نوع و ميزان ژل مورد نياز براي كسب نتيجه ي رضايت بخش و مطلوب را به شما در ليزر مو پيشنهاد مي دهد .

تزريق ژل و فيلر

تزريق ژل و فيلر يك روش درماني تزريقي بدون نياز به جراحي است . و يكي از روش هاي جوانسازي پوست ، رفع چين وچروك پوست ، پر كردن حجم پوست و رفع تغييرات ناشي از پيري پوست مي باشد . در واقع ژل هاي پوستي و مواد فيلر تركيباتي براي پر كردن چين و چروك و افزودن حجم به بافت هاي مختلف بدن در كلينيك زيبايي است .
از آنجائي كه جراحي هاي زيبائي بدون عوارض نيستند ، امروزه حفظ زيبائي و جواني و طراوت پوست از طريق روش هاي بدون جراحي طرفدار زيادي دارد . روش تزريق ژل و فيلر بعد از بوتاكس يك روش شناخته شده و مناسب بدون نياز به جراحي است .

فيلرهاي پوستي روش هايي هستند كه باعث مي شوند ، افزايش سن اثرات معكوسي روي پوست داشته باشد ، يكي از بهترين ويژگي ها و مزيتي كه روش فيلر پوستي دارد ، اين است كه نتيجه ي سريعي دارد و زمان ريكاوري كوتاه مدت است و نتيجه ي حاصل طبيعي در كلينيك ليزر مو خواهد بود .

فيلر ها يا ژل‌هاي تزريقي به چه معناست ؟

تزريق فيلر يكي از روش هاي غير تهاجمي و روش مناسبي براي كساني است كه مي خواهند زيبائي و ظاهر جوان خود را حفظ كنند .
در واقع ژل ها و فيلر ها در مركز زيبايي همان تركيبات هيالورونيك هستند ، اين مواد به طور طبيعي در بافت ها و پوست ما وجود دارند ولي به مرور زمان ميزان اين مواد كاهش يافته و باعث مي شود كه پوست شكل و حجم خودش را از دست دهد . فيلر هاي درم ژل هاي تزريقي هستند كه حاوي اسيد هيالورونيك بوده ، به حجم صورت اضافه مي شود و باعث پر شدن نواحي تو رفته مي شود و باعث ايجاد پوستي صاف و جوان مي شود .

در واقع ژل ها به عنوان يك روش درماني بسيار عالي هستند كه با بازگرداندن حجم نواحي از دست رفته در قسمت هاي مختلف مانند خط فك ، گونه ها ، لب ، چانه و حتي در بيني برآمدگي ها به حالت عادي برمي گردانند . ژل پوستي در پوست تزريق مي شود و شما سريعا مي توانيد ، نتيجه را ببينيد .براي بسياري از بيماران عمل هاي جراحي همراه با تزريق ژل انجام مي گيرد مانند ليفت صورت ، ليفت چشم يا ابرو .

انواع ژل تزريقي

تفاوت اصلي بين ژل‌ها، غلظت، چسبندگي و ماندگاري آن‌ها مي‌باشد. انواع ظريف‌تر و نرم‌تر ماندگار زيادي ندارند، درحالي‌كه فيلرهاي با غلظت بالا دوام بيشتري خواهند داشت . ژل هاي تزريقي مختلف براي قسمت هاي مختلف كاربرد دارند . براي مثال نوع ظريف آن ها براي نواحي از پوست كه ظريف بوده و صاف بودن آن ها اهميت ويژه اي دارد مانند چشم ها و بالاي لب كاربرد دارد و نوع غليظ ژل ها براي افزايش حجم كاربرد دارند . ژل هاي تزريقي داراي انواع زيادي هستند كه در زير به معرفي برخي از آنها مي پردازيم :

++++++++++++++++++++++++++++++++


5

فرايند تزريق بوتاكس چگونه انجام مي شود؟

بيمار راحت و آسوده روي تختي كه تكيه گاه دارد مي نشيند ، قسمت هاي مورد نظر براي تزريق بايد تميز شوند ، اين كار با وسيله هاي پاك كننده غير الكلي مانند بتادين انجام مي شود . عضلاتي كه بايد در آن‌ها تزريق صورت گيرد با نشانگر پوست (اسكين ماركر)، روي آن‌ها نشانه‌گذاري مي‌شود. جاي گذاري دقيق نقاط تزريق بين افراد متفاوت است و به فعاليت ماهيچه‌ي مورد نظر هنگام چروك خوردن بستگي دارد بعد از آن پزشك براي قسمت هاي تحت درمان از بي حس كننده هاي موضعي استفاده مي كند ، سپس با يك سوزن كوچك و سرنگ يكبار مصرفي مقدار اندكي از سم بوتالينيوم را در محل مورد نظر تزريق مي نمايد   .  ليزر مو

الگوي عمومي تزريق شامل ۲ يا ۳ ناحيه در اطراف چشم و ۴ تا ۵ ناحيه براي اطراف پيشاني است . البته مي توان براي ناحيه هاي ديگرهم از اين تزريق استفاده كرد كه به نوع چين و چروك و ميزان نتايج مورد نظر مشتري وابسته است. تزريق بوتاكس به ماهيچه‌ها حدود ۱۰ دقيقه طول مي‌كشد. اگر در محل تزريق خونريزي رخ دهد مي توان با فشار دادن آن محل از اينكار پيشگيري نمود. همچنين با تاباندن نور به محل تزريق مي توان از كبودي پوست جلوگيري به عمل آورد.

در چه جاهايي از بدن مي‌توان بوتاكس تزريق كرد؟

ماهيچه‌هايي كه در بدتر شدن خطوط پيشاني سهم دارند:

ماهيچه‌ي پيشاني. ماهيچه‌اي است بزرگ كه كل پيشاني را مي‌پوشاند. هنگامي كه اين ماهيچه منقبض مي‌شود، خطوط پيشاني برجسته‌تر مي‌گردند . مجله پزشكي در توئيتر

عضلاتي كه كه در بالا بردن كنار ابرو سهم دارند:

• عضله‌ي حلقوي چشم، ماهيچه‌اي حلقه‌اي شكل در اطراف چشم است. هنگامي‌كه به اين ماهيچه بوتاكس دور چشم تزريق شود، لبه بيروني ابرو كمي به بالا كشيده مي‌شود و به آن بالا كشيدن (كنار) ابرو مي‌گويند. اين كار اغلب با تزريق بوتاكس در پيشاني تركيب مي‌شود.

بعد از انجام تزريق بوتاكس

بعد از اينكه تزريق تمام شد بيمار به مدت ۲ تا ۵ دقيقه بايد به بر روي تخت معاينه به صورت نيمه نشسته يا تخت استراحت نمايد ، تا پزشك از شرايط مساعد حال او اطمينان حاص كند . بعد از آن بيمار بايد به مدت ۲ تا ۴ ساعت دراز نكشد . براي اينكه بوتاكس بتواند به انتهاي عصبي برسد و انقباض را تحريك كند حداقل به زمان ۲ تا ۴ روز نياز دارد. نتيجه حاصل پس از اينكه بوتاكس انجام شد به صورت كامل ۱۰تا۱۴ روز قابل مشاهده مي باشد. به همين جهت بعد از دو مرتبه انجام تزريق مي توان نتايج بهتر و رضايت بخش تري را مشاهده نمود.

بهبودي پس از تزريق بوتاكس

شما بعد از گذشت چند روز مي توانيد نتيجه را ببينيد ، اما تاثير كامل بعد از گذشت ۱۰ روز از تزريق نمايان مي شود .براي بهبودي زودتر و گرفتن نتيجه دلخواه شما بايد يكسري نكاتي را رعايت كنيد :

 • از ماساژ دادن پيشاني و خوابيدن روي پيشاني جلوگيري كنيد ، چون با اين كار ممكن است بوتاكس به سمت پلك بالايي جا به جا شده و منجر به احساس سنگيني در پلك ها يا حتي افتادگي پلك ها شود .
 • در همان روز پس از اينكه تزريق را انجام داديد بايد از فعاليت و ورزش هاي سنگين كه سبب گرفتگي عضلات مي شوند ، دوري كنيد همچنين از لوله هاي گرم نيز استفاده نكنند.
 • اگر دچار سردرد خفيفي شديد ، مي توانيد از مسكن‌هاي پاراستامول استفاده كنيد .

پس از اينكه تزريق بوتاكس را انجام داديم نتايج آن تا چه زماني باقي خواهند ماند ؟

نتايجي كه از ترزيق بوتاكس ايجاد مي شود مي تواند بين ۴ تا۶ ماه باقي بماند . ولي بايد دقت داشته باشيم كه كم كم ماهيچه ها به حالت اوليه خود بر مي گردند ( مجله پزشكي در اينستاگرام ) و دوباره چين و چروك ها در چهره نمايان مي شوند بعد از آن مي توان درمان را بدون هيچگونه نگراني از اينكه تاثيرات منفي بر چهره بگذارد ، مي توانيد تكرار كنيد .

پس بايد مجددا براي تزريق و درمان اقدام كرد . عضلات به علت اينكه به وضعيت جديد خود عادت مي كنند كمتر از گذشته چين و چروك ها ديده مي شوند . البته عوامل زيادي هستند كه مي توانند بر زمان باقي ماندن نتيجه براي شما موثر باشند كه در ادامه به برخي از اين عوامل اشاره كرده ايم :

 • رژيم غذايي
 • سن فرد : نتايج بوتاكس براي افرادي كه سن زيادتري دارند و حجم عضلاني آنها كمتر است از جواناني كه ماهيچه هاي آنها سفت است كمتر باقي خواهد ماند.
 • وضعيت صورت بيمار و بيان احساسات مجله پزشكي در گوگل پلاس
 • وضعيت مصرف دخانيات
 • ميزان قرار گرفتن در برابر خورشيد و ميزان آسيب ديدگي پوست به علت قرار گيري در معرض خورشيد
 • چگونگي مراقبت خوب و ايده آل از پوست ، به كار گيري روش هاي مثل ميكرودرم ابريژن

در افراد انجام پي در پي تزريق بوتاكس متفاوت مي باشد. عده ي از افراد زماني كه مجددا بوتاكس را انجام مي دهند نتايج آن مدت زمان بيشتري برايشان باقي است ولي براي برخي از افراد به دارو مقاومت نشان مي دهد و دوباره بايد درمانشان را تمديد كنند .دستگاه ليزر مو

پيشنهاد مي شود در يك ناحيه تزريق با فاصله بيشتر از ۳ ماه انجام گردد.

تزريق بوتاكس چه عوارض جانبي را به دنبال خواهد داشت :

 • كبودي و قرمزي در محل تزريق، كه بعد از ۵ تا ۷ روز از بين مي‌رود.
 • سردرد و حالت تهوع (بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت ازبين مي‌رود، معمولا از عوارض بوتاكس پيشاني در اولين تزريق است. )
 • ضعف عضله و افتادگي موقت ابرو (تا سه ماه طول مي‌كشد؛ علت افتادگي ابرو اشتباه پزشك است.)

البته ممكن است زماني كه براي شل شدن عضلات از اين دارو استفاده مي شود علائمي مانند اختلالات جزئي در بلع ، سر درد ، سر گيجه ، ايجاد عفونت هاي تنفسي مثل آنفولانزا و سرماخوردگي ، ضعف عضلاني رخ دهد. مجله پزشكي در فيسبوك

خطرات احتمالي تزريق بوتاكس

اگر تزريق بوتاكس توسط پزشك با تجربه انجام شود ، كاملا امن و بي خطر است . پزشك موظف است موادي را كه استفاده مي كند را به بيمار نشان دهد ، و اگر مواد فاقد برچسب اطلاعات محل ساخت ، ميزان غلظت و تاريخ انقضا باشد ، بيمار نبايد اجازه تزريق بوتاكس را بدهد ، چون ممكن است خطرناك باشد و عوارضي داشته باشد كه غيرقابل جبران باشد . ليزر موهاي زائد

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس چقدر است ؟

هزينه و قيمت تزريق بوتاكس ينمي توان به صورت دقيق هزينه ي تزريق بوتاكس را تعيين كرد ،ولي در كل هزينه بوتاكس به ميزان تخصص جراح ، ميزان ناحيه هاي مورد نظر تزريق شده ، ميزان مصرف بوتاكس، محل جغرافيايي وابسته مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۵:۴۵

ميكرونيدلينگ به چه معناست ؟

ميكرونيدلينگ يك روش غيرتهاجمي و معمولا با درد بسيار مختصر و قابل تحمل يكي از بهترين روش هاي شناخته شده در جهان براي جوانسازي ، درمان آسيب هاي پوستي و بازسازي بافت هاي آسيب ديده است . ميكرونيدلينگ يك روش امن است و نيازي به مواد شيميايي نيست . ميكرونيدلينگ بايد توسط پزشكان با تجربه در كلينيك زيبايي انجام شود . ميكرونيدلينگ توليد كلاژن را تحريك كرده وباعث جوان سازي پوست مي شود .

بافت ، ساختار و ظاهر پوست از كلاژن و الاستين تشكيل شده است ، با بالا رفتن سن كلاژن ها و الاستين ها به دليل عوامل محيطي و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد تجزيه شده و باعث خشكي ، نازكي و چين و چروك دار شدن پوست مي شود . عمل ميكرونيدلينگ در كلينيك ليزر با تحريك كلاژن سازي تعداد كلاژن ها را افزايش داده و عمل ترميم بافت پوست را انجام مي دهد و ساختار و كاركرد پوست آسيب ديده ، تغييريافته مي شود .در نتيجه چين و چروك آن را از بين برده و باعث ايجاد پوستي جوان ، صاف ، كشيده و زيبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزايش مي دهد .

در نظر داشته باشيد كه عمل ميكرونيدلينگ بايستي توسط پزشكان حاذق و با تجربه انجام شود . شما مي توانيد با متخصصين در كلينيك پوست و مو  مشاوره داشته باشيد ، آن ها اطلاعات كافي در مورد ميكرونيدلينگ ، تعداد جلسات مورد نياز و نتايج درمان را در اختيار شما قرار مي دهند . و شما مي توانيد تصميمي آگاهانه در مورد عمل ميكرونيدلينگ اتخاذ كنيد .

عمل ميكرونيدلينگ چيست ؟

ميكرونيدلينگ چيست و چگونه به رفع مشكلات پوستي كمك مي كند ؟

ميكرونيدلينگ روشى نوين و موثر جهت رفع مشكلات پوست و جوانسازى است كه به آن ميكرونيدلينگ تراپي،و القاي كلاژن از طريق پوست هم گفته مي شود . ميكرونيدلينگ در واقع نوعي تحريك مكانيكال است ، عمل ميكرونيدلينگ با استفاده از يك ابزار مخصوص كه يك غلتك كوچك دارد ، و تعداد زيادي سوزن در سر آن تعبيه شده است انجام مي شود ، غلتك روي سطح پوست حركت داده مي شود ، و با تحريك زير پوستي ، ميليون ها ميكروكانال در پوست به وجود مي آيد . مجله پزشكي

عملكرد روش ميكرونيدلينگ بدين صورت است كه وقتي غلتك داراي سوزن بر سطح پوست حركت داده مي شود سوزن هاي ريز بر حسب عمق و سرعتي كه توسط پزشك تعيين شده است به صورت همزمان به لايه ي دوم پوست يا درم وارد مي شوند. (پزشك عمق و سرعت سوزن را بر حسب نوع پوست و چگونگي هدف مشخص مي كند.) با حركت سوزن ها زخم هاي كنترل شده اي روي پوست ايجاد مي شود ، سپس سيستم ايمني بدن فعال شده و توليد كلاژين و الاستين بالا مي رود و باعث زخيم تر شدن لايه زاينده پوست شده و چروك هاي پوست بهبود مي يابد و پوست شفاف صاف مي شود .در واقع مي توان گفت كلاژين و الاستين همان رشته هاي پروتئيني هستند كه باعث استحكام پوست شده و خاصيت ارتجاعي آن را حفظ مي كنند . ليزر لند

از طريق فرآيند كلاژن سازي بافت و سفتي پوست بهتر شده ، منافذ ايجاد شده و علائم كشش كاهش مي يابد . ميكرونيدلينگ باعث بهبود بافت و رنگ پوست ، درمان ظواهر پيري ، جاي زخم، علائم كشيدگي و رنگدانه هاي پوست و جاي آكنه و آفتاب‌سوختگي به كار برده مي‌شود.

 

تزريق بوتاكس , هزينه , عوارض و اثرات

امروزه در كلينيك ليزر يكي از روش هاي مورد استفاده براي برطرف كردن خطوط دايناميك يا خطوطي كه با حركت همراهند تزريق بوتاكس است ،كه روي عضلات لايه هاي زيرين كه شل شده اند و سبب ايجاد چين و چروك مي شوند كار مي كند. بوتاكس يا همان سم بوتالينيوم يك روش درماني غير تهاجمي براي جوان سازي پوست مي باشد . و بسيار سريع اتفاق مي افتد و هيچ نيازي به بستري شدن ندارد و دوران نقاهت و بهبودي آن كوتاه مدت است . افرادي كه مي خواهند به صورت موقتي از شر چين و چروك هاي پوست خلاص شوند مي توانند از اين روش در كلينيك زيبايي استفاده كنند .

اكثر بيماران از تزريق بوتاكس رضايت كامل و بالايي دارند چرا كه در قسمت يك سوم بالايي صورت نتايجي كه از بوتاكس به دست مي آيد ، قابل پيش بيني است .

بوتاكس به چه معناست ؟

در واقع بوتاكس همان سم بوتالينيوم است ، اين سم حاصل باكتري خاصي به نام كلستريديوم بوتولينوم است كه باعث ايجاد مسموميت غذايي بوتوليسم مي شود . اين سم يكي از قوي ترين و خطرناك ترين سمومي است كه توسط بشر شناخته شده است .اين سم تمام ماهيچه هاي ارادي و غيرارادي را مي تواند فلج كند ، امروزه از خاصيت اين سم براي درمان بيش از ۵۰ نوع بيماري استفاده مي شود . همچنين تزريق آن در زيباسازي پوست كاربرد گسترده اي دارد . مجله پزشكي در واقع بوتاكس يا همان تزريق سم بوتالينيوم با سه هدف انجام مي شود : بالا بردن زيبائي و جوانسازي پوست ، كم كردن تعريق مفرط زير بغل ، كنترل نمودن اسپاسم هاي عضلاني .بوتاكس زيبائي با دوزهاي پايين در عضلاتي خاص و توسط پزشك متخصص و مجاز تزريق مي شود ، و موجب مي شود ، سيگنال هاي عصبي و شيميايي به بافت هاي عضله ها ارسال نشوند و در نتيجه با كم شدن فعاليت عضلاتي كه سبب ايجاد خط اخم مي شوند مانع از ايجاد چين و چروك مي شود ، در واقع اگر انقباضي در عضلات زيرين رخ ندهد ، چين و چروك هم ايجاد نخواهد شد .

 

ليزر مو در اينجا نبايد از اين نكته غافل شد كه بوتاكس براي چين و چروكي هاي كه به علت انقباض عضلاني رخ داده اند ، موثر مي باشد اما اين روش نمي تواند براي چين و چروك هاي رخ داده از افزايش بيش از حد سن يا افتادگي پوست و كاهش حجم پوست موثر باشد.

در كلينيك ليزر مو نتيجه نهايي حاصل از بوتاكس به شدت به مهارت تزريق كننده بستگي دارد ، پيشنهاد ما به شما اين است كه براي اين كار از پزشكان با تجربه و متخصص بهره بگيريد تا درماني بدون خطر و ايمن ، با كمترين اختلال را داشته باشيد .

 

ليزر جوانسازي پوست

جوانسازي پوست با ليزر , جوانسازي پوست , زيباسازي پوست با ليزر , جوان سازي پوست , هزينه و قيمت جوانسازي پوست با ليزر , زيباسازي پوست دست , جوانسازي: همه ي ما انسان ها ذاتا و به طور طبيعي زيبائي را دوست داريم ، بدون ترديد يكي از موارد تاثير گذار در اعتماد به نفس دروني ما رضايت ما از ظاهر و زيبائي خودمان است و بدون اعتماد به نفس زندگي خالي از لذت خواهد بود . ليزر موهاي زائد

در كنار تمايل به زيبائي پيري يك فرآيند طبيعي است و هرچقدر هم كه بخواهيم آثار ناشي از بالا رفتن سن را انكار كنيم ، نمي توانيم از پيري فرار كنيم ، پيري آثار خود را در زيبائي ظاهري خيلي نشان مي دهد و با گذشت زمان پوست به دليل شرايط محيطي و … دچار تغيير و تحولاتي مي شود ، چين و چروك صوت ، شلي و افتادگي پوست ، خط اخم ، خط خنده و … جز اثرات ناشي از پيري  در كلينيك ليزر مو هستند ، ولي اين آثار نمي توانند براي هميشه همراه شما بوده و براي شما نگران كننده باشد .

علاوه بر آثار پيري ، ممكن است بعضي افراد دچار سوختگي شده باشند و يا جاي جوش و زخم و آكنه زيبائي ظاهري اين افراد را خراب كرده باشد ، در هر حال چه پيري چه دلايل ديگر ، امروزه نگران كننده نيست ، و با توجه به تمايل به زيبائي و جوان سازي پوست ، روش هاي مختلفي براي جوان سازي پوست از تزريق انواع ژل و بوتاكس گرفته تا ليزر درماني وجود دارد . و اگر شما تمايل به جوان سازي پوست داريد ، قبل از اقدام به شما توصيه مي كنيم كه اطلاعات كافي در مورد هر كدام از اين روش ها داشته باشيد و سپس با آگاهي كامل اقدام به زيبا سازي كنيد .

در ميان روش هاي مختلف ليزر درماني يكي از موثرترين روش ها براي زيبائي و جوان سازي پوست مي باشد . ليزر جوان سازي پوست با نام هاي مختلفي همچون ليزر پوست ، ليزر تبخيري و ليزر سائيدگي هم شناخته شده است ، ليزر درماني براي جوان سازي با از بين بردن چين و چروك صورت و صاف و كشيده كردن صورت و از بين بردن جاي جوش و لك و سوختگي مي تواند جواني و زيبائي را به شما برگرداند .

امروزه تكنولوژي ليزر ابزارهاي گسترده ومتنوعي براي جوان سازي پوست (ليزر جوانسازي) عرضه كرده است ، و به پزشك و متخصص اين امكان را فراهم مي كند ، كه روي سطح ليزر كنترل دقيق تري داشته باشد ، و به او اجازه مي دهد تا با دقت فوق العاده بالايي قسمت هاي ظريف پوست را بدون كوچك ترين صدمه و آسيبي ليزر كرده و زيبائي و جوان سازي را به شما برگرداند . مجله پزشكي

ليزر جوان سازي صورت مي تواند براي از بين بردن معايب جزئي صورت به كار برود ، كه عبارتند از :

 • از بين بردن خطوط ظريف و چين و چروك صورت ، جوان سازي و زيبائي اطراف چشم ، زير چشم ، پيشاني و دهان در كلينيك زيبايي
 • از بين بردن آثار به جا مانده از جاي جوش ، آكنه و يا آبله مرغان .
 • صاف كردن و برگرداندن حالت طبيعي به پوستي كه بعد از جراحي دچار مشكل شده است .
 • جوان سازي دست ، پوست پير و يا پوستي كه در اثر قرار گرفتن در برابر آفتاب آسيب ديده است .
 • براي دران لكه هاي كبدي .
 • بهبود رنگ چهره براي افرادي كه رنگ پوست زرد و خاكستري شده است .
 • از بين بردن خال هاي مادر زادي مانند خال اپيدرمال خطي .
 • از بين بردن غدد چربي بزرگ شده روي بيني   . ليزر مو

ليزر جوان سازي پوست براي چه افرادي مناسب است ؟

ليزر جوان سازي پوست يك روش موثر جهت رفع چين و چروك صورت ، دور چشم ، شلي و افتادگي پوست و رفع جاي جوش و آكنه است .متقاضي ليزر جوانسازي پوست بايد انتظارات معقولي از نتيجه ي ليزر داشته باشد ، و بهتر است فاقد هرگونه سابقه ي پزشكي باشد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۲:۴۲

ديزاين باغ تالار عروسي : در مراسم عروسي و زمان برگزاري آن ، خانواده هاي عروس و داماد تلاش مي كنند تا بتوانند به بهترين شكل از مهمان هاي خود پذيرايي كنند و مراسم عروسي شان را برگزار كنند. زماني كه مي خواهيد تالار عروسي را انتخاب كنيد بايد به تزيئنات و زيبايي هاي تالار دقت كافي داشته باشيد.

طراحي و ديزاين باغ تالار عروسي

اگر مي خواهيد تالار عروسي تان فوق العاده باشد پس بايد بدانيد تالار و تزئينات آن نقش مهمي در برگزاري مراسم دارند. در ادامه اين پست به بررسي برخي از ويژگي ها پرداخته ايم كه كمك مي كنند تا شما بتوانيد تالار عروسي تان را انتخاب نماييد.

نورپردازيتالار عروسي

همه ي ما مي دانيم كه براي ديزاين باغ تالار عروسي نور پردازي نوعي فضاي لاكچري را به وجود مي آيد و سبب مي شود كه  مراسمتان زيباتر نشان داده شودو در بهترين تالار براي جايگاه عروس و داماد از نورهاي رنگي استفاده مي كند كه معمولا از نور بنفش و يا رنگين كماني استفاده مي نمايند.

فضاي زيبا براي پذيرايي از مهمان ها

بهترين ديزاين باغ تالار عروسي به آن دسته ي اختصاص داشته است كه فضاي آزاد و مناسب را براي پذيرايي از مهمان ها آماده كرده اند. نبايد فضا آنقدر كوچك و جمع وجور باشد كه در زمان رقص و پايكوبي اين امكان فراهم نباشد كه از مهمان ها پذيرايي شود.

تزيئنات سالن و پرده ها

برخي از تالارها در انتخاب پرده ها و تزئينات بسيار دقت مي كنند و به گونه ي آنها را انتخاب مي نمايند كه خلاف رنگ ديوارها باشد. بهتر است از پرده هاي روشن در سالن هاي با كف تيره استفاده شود. روكش صندلي ها و روميزي ها از ديگر مواردي هستند كه در زيبا نشان داده فضاي تالار ، نقش مهمي دارند.

گچ بري سالن

در برخي از تالارهاي عروسي ديده شده كه از گچ بري هاي طرح جديد استفاده مي شود كه براي ايجاد جذابيت هاي بيشتر در سقف بكار برده مي شوند. در ميان اين گچ بري ها از نورپردازي هاي ويژه نيز استفاده مي شود كه در نهايت جلوه ي بيسيار زيبايي را پديد مي آورند البته گاهي = گچ بري هاي رنگي نيز براي زيباتر شدن بكار گرفته مي شود.

ميز و صندلي مناسب

هميشه سعي كنيد تالاري را انتخاب نماييد كه ميز و صندلي هاي شيكي در آن استفاده شده باشد كه مهمان ها براي نشستن دچار كمر درد يا خستگي نشوند. علاوه بر صندلي ها نبايد آنقدر ارتفاع صندلي ها زياد باشد كه مهمان ها اذيت شوند . اگر سالن عروسي شما كوچك مي باشد بايد از ميز و صندلي هاي كوچكتر براي فضا استفاده شود.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۳:۵۹

لاستيك، تا جايي كه مي‌دانيم محصول سرزمين آمريكا است ولي تنها از طريق انتقال آن به خاور دور و كشت در آنجا به اين حد توسعه يافته است. نام Rubber به معني پاك كن را پريستلي كاشف اكسيژن عنوان كرد. وي اولين كسي بود كه قابليت لاستيك خودرو در پاك كردن اثر مواد را مشاهده كرد. مواد لاستيكي تنها نتيجه تلاش در جهت تفليحي و حفظ موادي چون افتيون، بوتادي‌ان و ايزوپرن بودند كه ازتقطير تخريبي لاستيك طبيعي بدست مي‌آمدند، بدين ترتيب راه توليد لاستيك سنتزي گشوده شد.

با آغاز جنگ جهاني اول، خريد لاستيك انواع نامرغوب لاستيك از دي متيل بوتادي‌ان در آلمان و روسيه توليد شد. گوديير با كشف پخت لاستيك توسط گوگرد در سال 1839 به شهرت رسيد. اين كشف مشكل چسبانكي طبيعي لاستيك را حل كرد و آن را به صورت تجاري در آورد. بيشترين تغييرات فروش لاستيك به لحاظ تاريخي نتيجه محدوديت واردات لاستيك طبيعي به آمريكا بر اثر تهاجم نيروهاي ژاپني در سال 1941 بوده است. اين حركت سبب پژوهش و ساخت انواع لاستيك‌هاي سنتزي طي سالهاي بعد شد.

دكتر و. س. كلكات، كه در آزمايشگاه جكسون شركت لاستيك خودرو دوپون پژوهش مي كرد، متوجه تحقيقاتي كه پدر نيولند در دانشگاه نوتردام انجام داده بود شد. نيولند كشيشي كاتوليك، رئيس دانشگاه نوتردام و شيميدان بود. او با انتشار نتايج تحقيقاتش نشان داد كه استيلن، هيدروكربني كه فرمولH2 C2 را دارد، تحت شرايطي لاستيك جرثقيل يك يا دوبار به خود اضافه مي شود، و وينيل استيلن و دي وينيل استيلن،  لاستيك كاميون كه مولكول هاي با فرمولC6H6، C4H4 هستند، ايجاد مي كند. به عقيده كلكات ممكن بود اين ديمرها و تريمرها آن قدر به واحد سازنده لاستيك طبيعي، يا ايزوپرن، شباهت داشته باشند كه بتوان از آنها براي تهيه لاستيك مصنوعي استفاده كرد. عده اي از شيميدانان زير دست خود را در دوپون به اين كار مشغول ساخت، اما موفقيتي نصيب شان نشد، بنابر اين نزد والاس كارودرز رفت، كه در ايستگاه آزمايشي دوپون كه محل انجام

پروژه ها

 

لاستيك مصنوعي

قيمت لاستيك كه براي نخستين بار با موفقيت تجاري همراه بودند، يعني نئوپرن و تيوكول، هر دو برحسب تصادف توليد شدند. كشف نئوپرن شبه بخت يارانه و كشف تيوكول بخت يارانه بود.

   شيميدانان با حرارت دادن لاستيك در شرايط تنظيم شده قيمت روز لاستيك و شناسايي قطعاتي كه از تجزيه آن به دست مي آمد، مطالبي در باره ساختار مولكولي لاستيك آموختند. يكي از اين قطعات ايزوپرن بود، كه تركيبي پنج كربني با دو پيوند مضاعف است. در سال 1920 هرمان استاودينگر مقاله معروفي نوشت كه در آن براي ساختار فراورده هاي طبيعي مهمي نظير لاستيك، سلولوز، و پروتئين ها، و نيز برخي مواد صناعي كه ويژگي هاي مشابهي داشتند، توجيهي ارائه شده بود. لاستيك خودرو به نظر وي اين مواد، كه ظاهراً با تركيبات آلي ساده تر تفاوت مرموزي داشتند، پليمر بودند (اين كلمه از دو واژه يوناني پلي به معناي چندين و مر به معني پار يا قطعه مشتق شده است). پليمرها از مولكول هاي عظيمي تشكيل شده اند كه در آنها واحدهاي تكرارشونده با همان انواعي از پيوندهاي شيميايي كه در تركيبات ساده تر ديده مي شوند به هم متصل شده اند. به عنوان نمونه فرمول مولكول لاستيك كاميون چنين پيشنهاد شد:     فرض شد كه تعداد زيادي واحد ايزوپرن "منومر" (يك پاره) در درخت كائوچو طي واكنش هاي زيست شناختي به يكديگر متصل مي شوند و مولكول هاي پليمري بزرگ لاستيك به دست مي آيد.

    پس از آنكه اين فرمول براي لاستيك راهسازي طبيعي پيشنهاد شد، تلاشهاي زيادي براي تهيه نوعي لاستيك مصنوعي كه ساختار مولكول و خاصيت ارتجاعي لاستيك به دست آمده از درخت را داشته باشد انجام شد. ايزوپرن در معرض كاتاليزورهاي مختلفي قرار گرفت تا معلوم شود آيا به شكل چيزي مثل لاستيك پليمريزه مي شود يا نه. اين تلاش ها به اندازه اي موفقيت آميز بودند كه مشخص شد نظريه استاد "ودينگر" صحيح است، اما جنبه هاي جزئي تر ساختار مولكولي ناشناخته بودند ،قيمت لاستيك   تا سرانجام كارل زيگلر در 1953 كاتاليزورهاي تنظيم كننده لاستيك لودر آرايش فضايي را كشف كرد (در فصل 26 در باره اين اكتشاف بخت يارانه توضيح داده شده است). معلوم شد كه در لاستيك طبيعي آرايش واحدهاي منومر ايزوپرن " تمام - سيس" است؛ اين آرايش را مي شد با كاتاليزورهاي جديد در لاستيك صناعي تقليد كرد،لاستيك كاميون در حالي كه كاتاليزورهاي قبلي باعث ايجاد آرايش اتفاقي واحدهاي سيس و ترانس مي شدند. تنها از اين موقع بود كه توليد لاستيك مصنوعي مقدور گرديد، به نحوي كه تقريباً نمي شد فرقي بين آن و همتاي طبيعي اش گذاشت. امروز مهم ترين عامل تعيين كننده استفاده از لاستيك طبيعي يا مصنوعي در ساخت تاير و توليدات ديگر قيمت نفت است، كه ماده اوليه لاستيك مصنوعي است

ساير پروژه ها

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۱:۰۱

 

زمانبندي و جزئيات نصب پارتيشن اداري : مجموعه پارتيشن سازي دكومد با توجه به دارا بودن كادري با تجربه و مجرب و همچنين استفاده از نيروهاي با تخصص در اين زمينه توانسته ايم به توليد و نصب انواع پارتيشن اداري با بهترين كيفيت دست پيدا كنيم و در زمان كوتاهي با توجه به در نظر داشتن خواسته ها و نيازهاي مشتريانمان آنچه را كه نياز دارند در اختيارشان قرار بدهيم .

با توجه به نيازهاي كه كارفرمايان و همچنين شرايط ايده آل كاري مجموعه ما قادر است پارتيشن دوجداره را در زمان مشخص تا ابعاد 150متر مربع توليد نمايد و سپس در محل مورد نظر نصب كند و اين كار از زمان واريز پيش پرداخت و همچنين بسته شدن قرار داد بين مجموعه و مشتري عزيز محاسبه مي گردد.

 

حداكثر طول تحويل پارتيشن يك هفته مي باشد البته زمان تحويل اجراي پارتيشن ها به صورت حدودي نيز اعلام مي گردد . در شرايطي كه مشتري نياز فوري به پارتيشن داشته باشد  توسط مجموعه كم ترين زمان تحويل براي او در نظر گرفته مي شود .

جزئيات نصب پارتيشن اداري

پارتيشن اداري از چندين متريال متفاوت شكل مي گيرند كه مي توانيم به تركيب شيشه ، تمام اداري، پرده كركره اشاره نماييم .
البته بايد در نصب پارتيشن اداري دوجداره  بايد به نكاتي دقت نمود كه يكي از اصلي ترين موارد نصب آنها  ، نصب بر روي سطحي بدون شيب و صاف مي باشد زيرا

اين محصول تنها مي تواند روي محيطي نصب باشد كه تزار در ابعاد يك الي دو سانتي متري مي باشد.

يكي از اصلي ترين اين مزايا كه سبب شده است اين محصول براي مشتريان جذاب باشد و همچنين از نظر اقتصادي نيز به صرفه باشد توانايي و قابليت جابه جا نمودن آن مي باشد

ساير پروژه ها

.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

اجراي پارتيشن دوجداره تا سقف : براي محيط مورد نظرمان چه پارتيشني مناسب مي باشد؟ براي پاسخ به اين سوال بايد گفت كه نوع پارتيشن و ابعاد و اندازه ي محيط ، تقسيم بندي مورد نظر و محل قرار گيري پارتيشن بستگي دارد.

پارتيشن دوجداره عمودي متصل به سقف

اين دسته از پارتيشن ها با توجه به درخواستي كه كارفرمايان عزيز دارند و با توجه به مزيت ها و كاربردهايشان تا سقف به صورت كامل اجرا مي گردند. يكي از كاربردهاي شناخته شده اين دسته از پارتيشن ها اين است كه موجب مي شود از ديگر محصولات متمايز شوند عايق بودن زياد آن در برابر صدا مي باشد.

در اين محصول از حجم زيادتري از پارتيشن اداري و يا دوجداره استفاده مي شود و همين امر سبب مي شود تا زيبايي پارتيشن اداري را چندين برابر كند .  از نظر مقاومت و ماندگاري كه اين پارتيشن در برابر تكان هاي شديد دارد داراي استحكام زيادي مي باشد ، عموما براي اتاق هاي كنفرانس ، مديريتي يا اتاق هاي كه افراد براي جلسه هاي خصوصي و گفتمان ها به آنها نياز دارند .از پارتيشن متصل به سقف استفاده مي شود كه مي تواند براي افراد آرامش لازم را فراهم آورد.

با توجه به اينكه در داخل آن پرده كركره ي استفاده مي شود مي تواند محيط داخلي قابل كنترل مي باشد و حتي اگر لازم باشد مي تواند به صورت كامل پوشانده شود و همچنين صدا را تا ميزان زيادي ( حدود 70 درصد ) كاهش مي دهد . يكي از نكاتي بسيار مهمي كه در برخي از محيط ها از اين پارتيشن استفاده مي شود اين است كه نياز به استفاده از تهويه اختصاصي داراي سرمايش و گرمايش ضروري است .

با توجه به آنچه از اين پارتيشن ها بيان كرديم اين محصول جز يكي از بهترين محصولاتي است كه مديران و كارفرمايان دوست دارند در محيط هاي اداري از آن استفاده نمايند.


پارتيشن دوجداره عمودي استاندارد  (ارتفاع تا نيمه)

عمودي استاندارد مي تواند به محيط هاي اداري و تجاري زيبايي خاصي ببخشد و محيط هاي كه براي تفكيك افراد نياز به پارتيشن دارند كاربردهاي زيادي داشته باشد ، علاوه بر امنيت وميزان نور پارتيشن ها مي توانند ديد را كاملا به صفر كاهش بدهند.

پارتيشن دوجداره عمودي استاندارد همانطور كه پيشتر نيز بيان كرديم در عايق بودن صدا نقش اساسي داشته اند و بسيار براي محيط با تاثير مي باشند.  در چنين پارتيشن ها ي با توجه به اينكه به صورت نيمه و باز بودن بالاي پارتيشن اجرا مي شوند به تهويه هوا نياز دارند و بايد براي هر اتاق اين مورد به صورت جداگانه اجرا شود.

ساير پروژه ها

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۱:۳۶

انتخاب تالار , سه نكته اصلي در انتخاب تالار كه بايد به ان توجه كرد  : از مهم ترين نكات عروسي كه نقش بسيار مهمي در عروسي دارد انتخاب تالار عروسي( باغ  براي عروسي ) ميباشد و اصلا بستگي ندارد كه كه شما در يك شركت بزرگ باشيد يا مغازه ايي داشته باشيد در انتخاب تالار بايد با همسر خود مشورت كنيد و با توجه به دعوت و مهماني و ظرفيت موردنظر و انتظاري كه از مهماني خود داريد تالار را انتخاب كنيد با توجه به اين مراحل و انتخابي كه بايد انجام دهيد دچار تجربه ايي هم براي مديريت بهتر كسب و كارتان هم ميشود همچنين در همين انتخاب نكات مشترك بيشتري را از همسرتان پيدا خواهيد كرد .

سه نكته مهم در انتخاب تالار عروسي

در زير به سه نكته كليدي در رابطه با انتخاب تالار اشاره ميكنيم :

توافق با تالار :

اولين كار كشتركي كه با همسرتان انجام ميدهيد انتخاب باغ تالار است و هرچه در اين مسير جلوتر رويد بيشتر همسرتان را خواهيد شناخت درست به مانند اغاز يك پروژه مي ماند كه شما با همسرتان پروژه ايي را شروع كرده اييد و با هم ميخواهيد اين پروژه را پيش ببريد اهداف اين پروژه موضوع ان و لازمه اي ان ضروري است بايد مشخص شود در ابتدا براي انتخاب باغ تالار عروسي در هنگام صحبت با مدير تالار بهتر است كه در ابتدا از محصولات و امكانات تالار اچاه شويد و بايد براي رسيدن به اين هدف برنامه هاي رستوران ها و زيرمجموه ان ها را ماهده و بررسي كنيد و بهتر است تا از كيفيت و امكانات كاملا اگاه شويد و مطمئن شويد و يقين پيدا كنيد و بعد از ان قرار داد را ببنديد و از تعهدات طرف مقابل همانطور كه صاحبان تالار انتظار دارند شما هم اگاه شويد.

مدت تعهد تالار :

از افرادي كه يك سري مفاهيم مشترك دارند مدت تعهد ان ها باتوجه به رابطشان در نظر ميگيرند به طور مثال قرار داد شما در زماني كه ميخواهيد تابلويي را نصب كنيد با زماني كه طراحي را براي دفترتان استخدام ميكنيد متفاوت است برخي از صاحبان باغ عروسي به دنبال مشتري بيشتري هستند و كيفيت كار مطلوبي ندارند اما برخي ديگر به كيفيت بيشتر اهميت ميدهند و گزيده تر كار ميكنند و جزئيات مراسم را با دقت برگزار ميكنند.

صداقت :

براي اينكه مطمئن شويد انتخاب درستي تالار عروسي  انجام داده اييد صداقت را در نظر بگيريد زيرا حقيقت به همين راحتي در اختيار شما قرار ميگيرد و هيچكس با شما به طور كامل روراست نميباشد و براي فهميدن حقيقت بخشي از كار بر عهده شما ميباشد و درست است كه صاحبان تالار ممكن است تمام حقيقت را در مورد تالار خود را در اختيار شما قرار ندهند اما مطمئن شدن ميتواند در بخشي از كار در انتخاب شما تاثير گزار باشد.

انتخاب باغ تالار عروسي در كرج تالار پذيرايي شمس العماره

هميشه افتخار ما اين است كه ميزبان شما خواهيم بود . با ارائه بهترين خدمات عروسي در باغ تالار شمس العماره يك روز به ياد ماندني را سپري خواهيد كرد. براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با منو و هزينه هاي تالار عروسي و استفاده از باغ عروسي مي توانيد بار ما در ارتباط باشيد:

ساير پروژه ها 

 

بايد و نبايدهاي انتخاب تالار عروسي : انتخاب تالار بعد از اشنايي و انتخاب زوج مناسب حود جز مهمترين انتخاب ها ميباشد زيرا انتخاب تالار عروسي و اين انتخاب بسيار با اهميت يكي از پرارزش ترين شب هاي زندگي شما را رقم ميزند پس در ان دقت كنيد و كيفيت تالار بسيار مهم ميباشد در اينجا نكاتي را به شما ميگوييم كه ميتوتند خيلي قابل توجه باشد از جمله اين نكات:

اولين نكته ايي ك ياداور ان ميشويم كه از روي تصاوير باغ تالار پذيرايي انتخاب خود را انجام ندهيد بهتر است به تالار پذيرايي رفته حتي ممكن است كه در نگاه اول از روي تصاوير اين تالار مناسب نباشد و شما جذب ان نشويد و در مورد اين موضوع بالعكس هم وجود دارد ممكن است تالار با ديواركاري هاي پر زرق و برق و لوسترهاي گران قيمت شما را جذب كنند اما كيفيت بسيار مطلوبي نداشته باشد پس عجله نكنيد و بررسي كنيد.

دومين نكته ايي كه بايد به ان توجه كنيد اين ميباشد كه زوج هاي جوان بايد دقت كنند كه چيزي كه در ابتداي ان از تالار ميبينند بخش عمده اييي از تالار ميباشد و امكان اينكه شما تصور كنيد بعد از قرارداد بستن ميتوان ظاذهر ان را تغيير داد كاملا كار و فكر اشتباهي است و بسيار هزينه بر است.

اولويت هاي خود را در انتخاب باغ تالار عروسي فراموش نكنيد اين يعني اينكه بهتر است كه فراموش نكنيد كه شب عروسي فقط يكبار است و يكبار ان را تجربه ميكنيد و بهتر است كه معيار ها و اولويت هاي خود را عقب نكشيد و درست است اين معيار ها و انتخاب تالار و غيره فكر مشغولي به وجود مي اورد اما بهتر است كه معيار هاي خود را فراموش نكنيد تا حسرتي باقي نماند .

معمولا تالار ها قبل از قرارداد بيست يا پنجاه درصد را به عنوان وديعه ميگرند و اين كاملا متغير است بهتر است قبل از قرارداد با باغ عروسي كاملا صحبت كنيم و دچار اگاهي باشيد تا براي هزينه هاي بعدي عروسي خالي نشويد و خيلي درست مذاكره كنيد كاملا بصورت اقتصادي

در انتخاب تاريخ مراسم عروسي حساس نباشيد درست است كه روزهاي تعطيل و خاص بسيار خوب است و خوش اقبال هستند اما خيلي راحت ميتوانيد روزهاي ديگر را انتخاب كنيد تا از تخفيفي بيشتري از تالار عروسي  برخوردار شويد و بسيار هم به صرفه تر است.

بعضي از باغ تالار هاي عروسي  ها با برخي افراد در بيرون تالار كار ميكنند يعني خدماتي مثل فيلم برداري و تزيين و گل ارايي و غيره دارند و طرف قرارداد كار خود را دارند حتما بپرسيد كه ايا ميتوانيد با فردي خارج از اين قرار داد كار كنيد زيرا ممكن است تالار از نورپردازي استفاده كند كه خيلي هزينه دارد و اين اصلا به صرفه نيست.

ساير پروژه ها

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۵:۰۳

كلاس هاي آموزش زبان انگليسي بر اساس كتب (American English File (Second Edition ميباشد كه به تازگي به چاپ دوم و جديد تري رسيده كه پوشش كاملي از دانش زباني را از سطح ابتدايي تا پيشرفته براي زبان آموزان تحت پوشش قرار ميدهد. اين كتب بر اساس تكيه بر مهارت مكالمه زبان انگليسي زبان آموزان و تقوقيت تمامي مهارتهاي زبان آموزان پيش ميرود.

كتاب آموزش مكالمه زبان انگليسي

بهره گيري از اين كتب به زبان آموز اين امكان را ميدهد كه در زماني كوتاه بالاترين بازده را از دوره هاي گذرانده بدست آورند.

همچنين آموزشگاه ايران كمبريج از سري كتب  Vocabulary in Use  دانشگاه كمبريج براي ارتقاي سطح واژگان و آشنايي با كاربرد درست واژگان براي زبان آموزان بهره گيري كرده است. اين كتب متعلق به دانشگاه كمبريج ميباشد و از جمله پر طرفدارترين و پر بازده ترين كتب آموزش واژگان انگليسي محسوب ميشوند. اين كتب نقش كمكي در طي دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي را به عهده دارند و دايره واژگان زبان آموز را در سمتي جهت دار ارتقا ميبخشند.

آموزشگاه زبان ايران كمبريج همچنين در دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي از سري كتب كمكي Grammar in Use نيز كمك مي گيرد و كناسب با سطح زبان آموزان كتاب مورد نظر را به شما عزيزان معرفي مي كنند.

 

كتاب Grammar in Use براي آموزش مكالمه زبان انگليسي

سري كتب چاپ جديد  American English File – Second Edition   داراي يك جلد Starter و 5 جلد اصلي تا سطوح پيشرفته ميباشد . زبان آموزان با اهداف مكالمه و يا ترجمه ميتوانند در اين دوره ها شركت كنند و در نهايت به سطح مورد نظر خود در آموزشگاه زبان ايران كمبريج دست يابند.

دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي در ايران كمبريج

برگزاري دوره هاي آموزشي مكالمه زبان انگليسي توسط اساتيد Native  ( انگليسي زبان ) و يا اساتيد با تجربه دانشگاهي انجام ميگيردد كه خود باعث فراهم آوري محيطي انگليسي محور براي تمامي زبان آموزان در تمامي سطوح ميباشد.

دوره هاي آموزش زبان انگليسي در ايران كمبريج به 3 شكل كلي مي باشند:

 • آموزش مكالمه زبان فوق فشرده 5 روز در هفته
 • آموزش مكالمه زبان نيمه فشرده 2 الي 3 روز در هفته
 • آموزش مكالمه زبان فشرده 1 روز آخر هفته

شرايط تعداد جلسات هر ترم و دوره هاي آموزش مكالمه زبان به همراه هزينه هاي آن در جدول زير به شكل خلاصه نوشته شده است.

آموزش مكالمه زبان انگليسي فوق فشرده

آموزش فوق فشرده زبان انگليسي داراي ويژگي هاي فوق مي باشد:

 • كل دوره شامل 4 ترم اصلي در صورت لزوم 1 ترم Starter
 • هر ترم شامل 30 جلسه 90 دقيقه اي
 • طول هر ترم 3 هفته
 • برگزاري دوره به شكل 5 روز در هفته
 • برگزاري 180 دقيقه آموزش در روز
 • آموزش از طريق كتب American English File
 • شهريه 300000 تومان

سايرپروژه ها

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۹:۵۷

آموزش مكالمه انگليسي سريع

ايران كمبريج برگزار كننده دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي سريع ميباشد. اين دوره ها با تاكييد بر مهارت مكالمه در كوتاهترين زمان بالاترين بازدهي را دارند. اين مركز آموزشي با برگزاري دوره ها به شكل مدرسه زبان داراي بهترين طراحي آموزشي ميباشد.

براي آموزش زبان انگليسي ايران كمبريج چه ميكند ؟

بسياري از زبان آموزان براي يادگيري بهتر نياز به انگيزه زباني دارند. آموزش در كوتاهترين زمان ممكن باعث ايجاد انگيزه ي بسيار خوبي در انها ميشود.

ويژگي هاي دوره هاي آموزش مكالمه انگليسي سريع

براي آشنايي با دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي ميتوانيد به موارد زير توجه نماييد. برخي از ويژگي هاي دوره هاي آموزش مكالمه سريع زبان شامل موارد زير ميباشد:

 • برگزاري دوره در سطوح مختلف
 • آموزش بر اساس كتب American English File
 • برگزاري دوره به شكل 5 روز در هفته ( از شنبه تا 4 شنبه )
 • برگزاري 3 ساعت كلاس در هر روز
 • آموزش زبان با تاكييد بر مهارت مكالمه
 • طول هر ترم آموزشي 3 هفته
 • آموزش يك جلد كامل كتاب در طي 3 هفته
 • شهريه هر ترم آموزشي 300000 تومان

دوره هاي آموزش مكالمه در ايران كمبريج

شما عزيزان با داراي بودن هر سطحي در زبان انگليسي ميتوانيد در اين دوره شركت نماييد. اين دوره ها داراي زمان بندي هاي متنوعي مناسب با برنامه هر فردي طراحي شده اند:

 • ساعت 9 الي 12
 • ساعت 12 الي 15
 • ساعت 15 الي 18
 • ساعت 17:30 الي 20:30

براي اطلاع از روز و ساعت دوره هاي آموزش مكالمه زبان انگليسي ميتوانيد به بخش زمانبندي كلاس ها مراجعه نماييد. همچنين براي هماهنگي جهت آزمون تعيين سطح ميتوانيد با 88854048 تماس حاصل نماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۵:۲۷

گرانترين تالار عروسي تهران

همانطور كه مي دانيد برگزاري مراسم عروسي از سنت هاي ديرينه در ايران بوده است كه علاوه بر كشور ما ، در بسياري از نقاط جهان نيز اجرا مي شود. هر فردي با توجه به سليقه و بودجه ي كه در اختيار داشته است مي تواند براي برگزاري مراسم اقدام نمايند. البته برخي از افراد تمايل دارند تا اين مراسم را آنقدر باشكوه و مجلل برگزار كنند كه تا مدت هاي طولاني در ذهن مهمان ها باقي بماند اما در مقابل عده ي هم وجود دارند كه به دليل محدوديت هاي فراوان مالي سريع در برگزاري مراسم ساده و بدون هيچ تجملي داشته اند.

آمارها از تالار عروسي در غرب تهران و تشريفات عروسي اينگونه نشان ميدهد كه برگزاري مراسم عروسي مي تواند از صد ميليون تومان يا حتي يك ميليارد تومان هزينه براي زوجين در بر داشته باشد. شايد براي شما هم جالب باشد كه اين روزها حتي زوجين براي برگزاري مراسم طلاق به تالارها مراجعه مي كنند و حاضرند هزينه هاي زيادي را براي آنها نيز پرداخت كنند. متاسفانه اضافه شدن مراسم طلاق به ديگر مراسم ها از جمله نامزدي ، عقد ، همايش ها و …. براي ما بسيار ناراحت كننده و تاسف بار مي باشد اما تالارها كارشان را انجام مي دهند و حاضرند خدماتي را براي شما در جشن طلاقتان انجام بدهند. با اينكه هنوز هيچ سازماني و يا مركزي اعلاميه را مبني بر عدم ممنوعيت جشن طلاق اعلام نكرده اند. اما فراموش نكنيد كه اين جشن تاثيرات منفي را براي ما به همراه خواهد داشت.

در مقابل تالار ارزان قيمت برخي از مديران تالارها و تشريفات ها اينگونه مي گويند كه براي برگزاري مراسم عروسي بيشتر از صد ميليون نيازي نيست و مي توان با همين مبلغ يك عروسي ايده آل برگزار كرد. ولي به نظر ما هر چقدر هم شما بودجه بخواهيد مي توانيد خرج مراسم عروسي تان نماييد. اگر شما سيصد نفر مهمان را بخواهيد براي مراسم تان دعوت نماييد به صورت حدودي بايد براي موردهاي زير ، مبلغ هاي درج شده را پرداخت نماييد :

هزينه هاي يك مراسم گران قيمت

نكته : دقت داشته باشيد كه انتخاب هر مورد در عروسي ، به سليقه زوجين بستگي داشته است به همين دليل ممكن است اين مبلغ ها براي زوجين متفاوت باشد.

 • هزينه موسيقي و خواننده
 • ماشين عروس ( از نوع مدرن)
 • اسكورت ماشين عروس
 • هزينه شام عروسي و ميوه يا شيريني
 • هزينه سفره عقد (شيك و مجلل)
 • هزينه ي فيلم برداري و آماده سازي فيلم
 • آتش بازي
 • دعوت از چهره هاي مشهور
 • توزيع گل سرخ همراه با عكس عروس و داماد
 • پخش آب ميوه طبيعي (اگر از آب ميوه معمولي استفاده شود هزينه ها كم تر مي گردد)
 • استفاده از گل و گل آرايي
 • مهمان دار
 • اعطاي هديه به مهمان هاي دعوت شده در مراسم
 • نورپردازي و پروجكشن
 • استفاده از مجري برنامه
 • هزينه عكاس و آتليه
 • انجام تشريفات و هزينه ساقدوش ها
 • لباس عروس همراه با كارت دعوت و آرايشگاه
 • هزينه سفارش كيك و شيريني

به صورت كلي در رابطه با قيمت تالار عروسي مي توانيم بگوييم اگر موارد فوق را براي عروسي تان در نظر بگيريد تقريبا حدود صد ميليون تومان بودجه نياز داريد. البته گاهي برخي از عروس و دامادها موارد اختصاصي را براي مراسم شان انتخاب مي كنند مثل حضور بازيگران مشهور كه هزينه هاي بيشتري را قطعا طلب مي كند.
با اين وجود حتي گاهي شنيده ايم كه مراسم هاي برگزار مي شوند كه حدود يك ميليارد تومان هزينه بردار بوده است اما به نظر مي آيد اين گونه مراسم ها فقط هزينه هاي اضافي را داشته اند و نوعي تجمل گرايي بيش از حد به شمار مي رود. معمولا استفاده از بالگرد يا سفر مهمان ها به خارج از كشور موجب مي شود كه اين هزينه هاي زياد براي عروسي انجام شود.

گرانترين باغ تالار عروسي كرج

يكي از اصلي ترين گزينه هاي كه سبب مي شود افراد هميشه به دنبال گرانترين تالار عروسي تهران و گرانترين باغ تالار عروسي كرج باشند ، چشم و هم چشمي مي باشد. در سال هاي اخير انقدر اين موضوع گسترش پيدا كرده كه عروس و دامادها فقط در اين فكرند كه عروسي شان از در ميان عروسي اقوام و دوستان تك باشد و اين موضوع تا جايي مي باشد كه فقط در فكر برگزاري مجلل ترين تالار روسي مي باشند. متاسفانه حتي در قشرهاي متوسط هم اين موضوع وجود داشته است كه اصلا عواقب خوبي نخواهد داشت جز اينكه شرايط ازدواج را براي جوان ها سخت تر خواهد كرد.

تالار عروسي كه امكانات اختصاصي را در اختيار عروس و دامادها قرار ميدهند از دسته  گرانترين تالار عروسي تهران و گرانترين باغ تالار عروسي كرج به شمار مي روند. اين تالارها به دليل اينكه دكوراسيون هاي شيك و مجلل دارند يا ورودي هاي عروس و دامادها بسيار اختصاصي تزئين شده است ، هزينه هاي ورودي زيادي را داشته اند.

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۲۰:۵۰

متخصص پوست و مو , مركز و كلينيك پوست و مو , پزشك متخصص پوست و مو , دكتر بيماري هاي پوستي , متخصص بيماري هاي مو , فلوشيپ پوست و مو : اكثر بيماري هاي پوست و  مو واگيردار هستند . و با افزايش جمعيت شهرهاي بزرگي مثل تهران خطر ابتلا به اين نوع بيماري هاي واگير پوستي و مو بيشتر مي شود . با مراجعه به كلينيك پوست و مو زيبايي متوجه مي شويم كه خيلي از افراد از بيماري هاي پوست و مو رنج ميبرند به ويژه برخي از اين بيماري ها خيلي بيماري هاي خطرناكي هستند . لذا بايد مراقبت هاي مناسبي از خود در مقابل ابتلا به اين نوع بيماري ها انجام دهيم . در اين بخش سعي خواهيم كرد بهترين متخصصي پوست و مو زيبايي را معرفي كنيم .

كلينيك پوست و مو


كلينيك پوست و مو

همانطور كه مي دانيم اكثرا متخصص پوست و مو همشون براي خود كلينيك پوست و مو احداث كرده اند و در انجا فعاليت مي كنند . لذا آشنايي با برخي از كلينيك هاي پوست و مو در تهران و شهرستانها براي پيشگيري از بروز بيماري هاي پوستي و يا درمان بيماري مفيد خواهد بود در اين بخش از وب سايت سعي خواهيم كرد بهترين كلينيك پوست و مو در هر شهرستان و به ويژه تهران را معرفي كنيم .

معيار انتخاب كلينيك پوست و مو

پيشرفتي كه علم پزشكي در سال هاي اخير در زمينه پوست و مو داشته است در خيلي از رشته هاي ديگر نداشته . توجه به زيبايي و لطافت پوست و مو امروزه به مهمترين مسائل هر فردي تبديل شده است . از اين رو بيشتر افراد هميشه به دنبال بهترين كلينيك پوست و مو مي گردند . كه براي اين كار معيار هاي خود را دارند . در زير به برخي از معيار هاي كلي براي انتخاب بهترين كلينيك پوست و مو اشاره اي مي كنيم :

برخي از معيار هاي انتخاي بهترين كلينيك پوست و مو

 1. داشتن متخصصين پوست و مو حرفه اي و داراي فلوشيپ پزشكي از دانشگاه هاي معتبر جهان : پزشك متخصص و با تجربه مهمترين عامل در انتخاب كلينيك مي باشد . متخصص پوست و مو كه داراي برد پزشكي بالا باشد در تشخيص بيماري پوستي و مو سريعتر و دقيقتر خواهد بود.
 2. تجهيزات كلينيك پوست و مو : از ديگر مواردي كه در انتخاب كلينيك بايد دقت داشته باشيم استفاده از تجهيزاتي است گه در اختيار كلينيك قرار دارد . شايد يك كلينيك هميشه داراي بهترين متخصصين باشد ولي تجهيزات مناسبي براي درمان و رفع بيماري هاي پوستي و مو را نداشته باشد.
 3. كادر با اخلاق و تجربه بالا : استفاده از نيروي كار متخصص در كلينيك ميزان كيفيت كلينيك را بيان خواهد كرد . اخلاق خوب و رفتار مناسب كادر يك كلينيك مي تواند معيار خوبي براي انتخاب باشد.
 4. موقعيت كلينيك و دسترسي به محل : از ديگر مواردي كه در انتخاب مركز پوست و مو بايد دقت داشته باشيم آساني تردد و دسترسپذيري به موقعيت محل كلينيك است .
 5. داشتن فضاي مناسب و كافي محيط كلينيك : هميشه كلينيك هاي زيادي را ديده ايم علارغم اينكه داراي متخصصين خوب و با تجربه اي هستند ولي محيط كاري خيلي كوچكي دارند كه واقعا اذيت كننده است .

متخصص پوست و مو با برد پزشكي بالا

متخصص پوست و مو

 

تقريبا مي توان گفت اكثر متخصصين كه براي خود كلينيك پوست و مو احداث كرده اند داراي مدرك فلوشيپ پزشكي از دانشگاه هاي معتبر دنيا هستند . لذا بهترين راه براي شناسايي و شناخت پزشكان برتر پوست و مو مي توان بيوگرافي آنها را كه اكثرا داراي وب سايت هستند مطالعه كرد . همچنين ليزر لند افرادي را كه داراي تجربه و تخصص كافي باشند در اين موقعيت وب سايت معرفي خواهد كرد . اما با اين حال از كاربران عزيز درخواست داريم كه در انتخاب متخصص در ليزر لند دقت كافي داشته باشند چرا كه وب سايت ليزر لند فقط محيط مجازي براي معرفي و تبليغات مي باشد. و هيچ نوع خدمات درماني ارائه نمي دهد.

 

متخصص پوست و مو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]