تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي
درباره من
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي , تشريفات لوكس , تشريفات لاكچري ,اجاره باغ براي عروسي , تالار عروسي , باغ عروسي , خدمات مجالس
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۳:۴۶

خانه پيش ساخته : يكي از محصولات پرخريد و فروش در صنعت كانتينر سازي و كانكس سازي طراحي و ساخت خانه پيش ساخته است . خانه هاي پيش ساخته در اندازه ها و ابعاد مختلف و در انواع مدل هاي گوناگون طراحي و ساخته مي شوند . خانه پيش ساخته مدل هاي مختلفي براي طراحي دارد كه عبارت است از :

خانه پيش ساخته

خانه پيش ساخته

مدل و تيپ روستايي و سنتي , مدل كلبه اي , مدل ويلايي , حالت هاي كابين دار و همچنين اين دسته از كانكس ها به گونه اي ساخته مي شوند كه وقتي در طبيعت نصب مي شوند هيچ گونه آسيبي به محيط زيست و طبيعت وارد نكنند .

ليست روز قيمت كانكس : قيمت كانكس

ابعاد خانه پيش ساخته

خانه پيش ساخته را مي توان در انواع و اندازه هاي مختلف طراحي كرد و ساخت . اندازه و ابعاد اين دسته از كانكس ها بستگي به نياز و سفارش مشتري دارد . اين نوع از خانه ها به دست متخصصين مجرب ايرانا سازه طراحي مي شوند كه تمامي اصول ساخت در آن ها رعايت مي شود و همچنين با استفاده از نرم افزارهاي به روز دنيا طراحي و ساخته مي شوند . همچنين در دپوي شركت خانه هاي پيش ساخته آماده وجود دارد و مشترياني كه علاقه مند به خريد اين دسته از كانكس ها هستند مي توانند بر طبق نياز و خواسته ي خود خانه پيش ساخته مورد نظر خود را خريدار ي كنند با اين كار در وقت آن ها صرفه جويي مي شود . مدل خانه پيش ساخته بر اساس سفارش شما مشتريان عزيز طراحي و ساخته مي شود و در محل مورد نظر نصب مي شود .

معيارهاي مختلف براي خريد خانه پيش ساخته

ابعاد و اندازه ي خانه هاي پيش ساخته : ابعاد يك خانه پيش ساخته مي تواند تاثير زيادي در قيمت گذاري آن داشته باشد و به مانند هر كانكسي هر اندازه ابعاد بزرگتر باشد قيمت نيز بيشتر است .

هزينه اي كه صرف خريد خانه پيش ساخته مي شود : مهمترين چيزي كه در خريد يك خانه پيش ساخته پيش رويمان است هزينه ي آن است كه بابت اين امر به هيچ وجه نگران نباشيد زيرا ما بر حسب هزينه اي كه مي خواهيد صرف كنيد خانه پيش ساخته مطابق با هزيه ي شما را پيشنهاد مي كنيم .

امكانات خانه هاي پيش ساخته : امكانات داخلي و بيروني يك خانه پيش ساخته مي تواند تاثيرات زيادي را بر قيمت آن ها بگذارد . برخي از خانه هاي پيش ساخته مجهز به گاراژ , سكو , پاركينگ و … هستند كه سبب شده اند هزينه ي طراحي و ساخت اين دسته از خانه ها بالاتر رود . بنابراين بهترين راه كار براي شما اين است كه ابتدا يادداشت كنيد كه هدف و مهمترين نياز شما از خريد خانه پيش ساخته چيست .

بهترين كارگاه براي طراحي و ساخت خانه پيش ساخته : بهترين راه كار پيش روي شما براي خريد و سفارش محصول جستجو در اينترنت و خريد از شركت هاي معتبر است .

طرح و نماي خانه هاي پيش ساخته : هر نما و طرحي مي تواند در هزينه هاي ساخت خانه پيش ساخته تاثير گذار باشد .

زمان ساخت و طراحي خانه پيش ساخته

مهمترين مسئله اي كه در زمان طراحي يك خانه پيش ساخته اهميت دارد اندازه و ابعاد آن است كه هر چه قدر ابعاد كوچيكتر باشد مدت زمان ساخت آن نيز زمان كمتري مي گيرد و برعكس . ولي در حالت كلي بين يك ماه الي ۴ ماه طراحي و ساخت خانه پيش ساخته به طول مي انجامد .

طراحي نماي داخلي و بيروني خانه پيش ساخته

متخصصين و مهندسين شركت ايرانا سازه با استفاده از نرم افزارهاي به روز دنيا هر طرح و نمايي كه مشتريان سفارش دهند را بر روي سازه ي مورد نظر پياده مي كنند . هر موقعيت مختلف طرح مخصوص به خود را دارد براي نمونه براي ساخت خانه هاي پيش ساخته براي موقعيت جنگلي با موقعيت كوهستاني متفاوت است و همينگونه ويلا در كنار سواحل و دريا و يا موقعيت هاي صحرايي و ..

پايين آوردن هزينه ساخت خانه پيش ساخته

بهترين راه كار براي اينكه بتوان در ساخت و طراحي خانه پيش ساخته صرفه جويي كرد ابتدا ياداشت نيازهاي ابتدايي و ضروري است و آن دسته از امكانات داخلي و بيروني كه ضروري نيستند آن ها را حذف و از آن ها چشم پوشي مي كنيم . براي مثال اگر نيازي به بالكن در خانه و پاركينگ نداريد مي توانيد آن را حذف كنيد . در كل به آن دسته از امكاناتي توجه مي كنيم كه به آن ها نياز واقعي داريم .

https://iranasazeh.com/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۵:۵۷

ارائه راه حل هاي كليدي براي بهبود بخشيدن به فضاهاي فيزيكي كار , اينفو پارتيشن : فضاي كاري هر شخصي مكاني است كه قسمتي از روز را در آنجا سپري مي كند اجراي پارتيشن اداري  و به عبارتي خانه ي دوم براي شخص محسوب مي شود داشتن نماي ظاهري زيبا در فضاي كار بر روحيه ي افراد تاثيرات مثبتي پارتيشن دو جداره مي گذارد و بازده كاري شخص را نيز مي تواند در مواردي نصب پارتيشن تك جداره  به خصوص بالا بياورد . مجموعه ي ما در اين راستا سعي كرده است تا به شما كمك كند بهترين فضاي كاري داشته باشيد و از آن لذت ببريد . ما به شما هفت قيمت پارتيشن ام دي اف  راه كار معرفي مي كنيم كه مي تواند فضاي كاري شما نصب پارتيشن شيشه اي  را بهبود بخشد در ادامه يمطلب به آن ها شاره مي كنيم :

 مقايسه پارتيشن آلومينيوم با پارتيشن ام دي اف

بهبود بخشيدن به فضاهاي فيزيكي كار

هفت راه كار بهبود بخشيدن فضاي كار

۱ – تاثير گرما بر عملكرد افراد

كار كردن در فضاي گرم اجراي پارتيشن چوبي  براي هر شخصي سخت است چون در زمان كار كردن بدن افراد حرارت زيادي دارد و گرم بودن فضا نيز آن را شديد ترفروش مبلمان اداري  خواهد كرد . اگر شما در فضاي گرم مشغول به كار هستيد معمولا بايد بدانيد درباره ما اينفو پارتيشن كه اين احتمالات منفي به وجود خواهد آمد :
• قدرت بدن افراد پايين تر مي آيد
• واكنش تماس با اينفو پارتيشن هاي حرارتي بدن كمتر شده
• ميزان تمركز افراد پايين مي آيد
در يك جمله مي توان گفت كه وجود گرما هدايت كابل ها در پارتيشن در محيط كاري سبب نزول توانش و شناخت هاي افراد مي شود اتاقك هاي پارتيشن  و بازدهي كار افراد را نيز پايين تر مي آورد .

نقش پارتيشن در راه اندازي كسب و كار

۲ – آثار ادراكي

طبق نظريه روانشناسان و طي تحقياقات صورت گرفته پارتيشن اينفو  به اين نتيجه دست يافته اند كه ميزان نور در محيط كاري با قدرت بينايي افراد همبستگي دارد شركت اينقو پارتيشن و وجود نور در فضا به بازدهي بالاتر كارها كمك مي كند و به عبارتي اين نكته براي همنگان مشخص است كه فرد در محيط پرنورتر فروش پارتيشن ديد و بينايي بالاتري دارد و به آساني قادر به تشخيص رنگ ها خريد پارتيشن  است . در شغل هاي گوناگون نيز وجود نور در فضا با يكديگر نيز تفاوت هايي دارد .

۳ – آثارهاي رواني

وقتي فرد در محيطي اينفو پارتيشن  كار مي كند كه ميزان نور در آن بالا است مسلم است كه تمركز فرد نيز به كارش بيشتر مي شود قيمت پارتيشن . وجود نور در فضا سبب كم شدن خستگي قسمت هاي حسي و حركتي اندام هاي افراد مي شود . طي پژوهش هاي صورت گرفته در چند سال اخير انواع پارتيشن  افراد به اين نتيجه دست يافته اند كه وجود نور سفيد سبب بهبود و بهتر شدن خلقيات افراد شركت اينفو پارتيشن  مي شود كه اين امر سبب بالا رفتن تمركز در افراد مي شود .
گفتن اين نكته مهم را نيز در اينجا الزامي مي دانيم كه با بالاتر رفتن سن افراد نياز به روشنايي بهترين شركت پارتيشن  در محيط كاري بيشتر ديده مي شود شركت نصب پارتيشن  يعني هرچه قدر سن افراد بالاتر برود روشنايي در محيط نيز بايد بيشتر باشد .

۴ – تاثير سرما بر عملكرد افراد

طي پژوهش هاي صورت گرفته در خصوص قيمت روز پارتيشن اين امر نيز پژوهشگران به اين نتيجه دست يافته اند كه همانگونه كه گرماي طراحي پارتيشن زياد سبب بازدهي پايين كار مي شود سرما نيز سبب مي شود فعاليت هاي ما در محيط كاري كاهش پيدا كند . مك ورث و پيلر طي تحقيقاتي كه در اين خصوص نصب پارتيشن  انجام داده اند نشان داده اند كه در موقعيت هاي قيمت پارتيشن محيطي سرد شدت ميزان تمركز افراد و واكنش عضلاني در حدود ۲۰ يا ۳۰ درصد كمتر مي شود كه اين امر خود تاثير منفي بر بازدهي كار مي گذارد .

۵ – ميزان رطوبت و تاثير آن بر عملكرد

وجود رطوبت زياد نيز در اينفو پارتيشن محيط كاري سبب اختلال در عملكرد هاي وي مي شود . كار كردن در محيط هاي مرطوب علي الخصوص كه در محيط گرما نيز وجود داشته باشد كار پارتيشن  كردن را به شدت مختل مي كند دو علت عمده وجود دارد كه سبب مي شود فروش پارتيشن وجود رطوبت در فضاي كاري سبب بازدهي پايين كار مي شود علت اول اينكه اگر در فضا رطوبت باشد ميزان اكسيژن آزاد شده در فضا كم مي شود و دومين علت اينكه خريد پارتيشن  هوا خود نيز از بخار آب اشباع مي شود .

۶ – تاثير رنگ ها

رنگ ها تاثيرات مختلفي مقالات اينفو پارتبشن  بر روي افراد دارند و ممكن است فردي به يك رنگ علاقه داشته باشد و به رنگ ديگر بي تفاوت باشد . بنابراين تاثير رنگ بر افراد مختلف با يكديگر فرق دارد . رنگ يك متغييري فيزيكي است كه مي تواند تاثير زيادي را بر روحيه ي افراد بگذارد . در ادامه ي مطلب به شرح مختصري از برخي از رنگ ها مي پردازيم :

رنگ خاكستري

رنگ خاكستري يك رنگ خنثي است و هيچ گرايش انواع پارتيشن دوجداره ارتفاع كم و پايين  و واكنشي را در فرد به وجود نمي آورد . رنگ خاكستري چون رنگي است كه فاقد تحريك پذيري در افراد است از اين رنگ در صنايع بيشتر استفاده مي شود چرا كه تقريبا با روحيه ي همه ي افراد سازگاري دارد .

آبي تيره

از لحاظ علم روانشناسي انتخاب و خريد مبلمان اداري  اين رنگ تاثيرات زيادي بر روحيه ي افراد دارد و سبب مي شود ه فشار خون و تنفس افراد كم شود چون رنگ مستقيما بر اعصاب پاراسماتيك تاثير مي گذارد . در ضمن اين رنگ سبب احساس امنيت و آرامش افراد در محيط كاري مي شود . و سبب كاهش خستگي كارمندان , كاهش خستگي روحي و رواني افراد مي شود .

رنگ سرخ

اين رنگ همانگونه كه مي دانيد نماد تفاوت پارتيشن دوجداره و تك جداره حيات است و به معني علاقه و ميل و رغبت نيز مي توان آن را نام برد . اين رنگ به خودي خود سبب مي شود كه فرد در محيط كاري احساس گرمي كند و سبب افزايش حس رقابتي در بين همكاران مي شود . اگر فرد در محيط كاري خود خسته شود وجود اين رنگ او را از محيط خسته تر نيز مي كند بايد اين رنگ به گونه اي به كار گرفته شود پارتيشن اداري تا سقف  كه سبب خستگي كارمندان از محيط نشود .

زرد

رنگ زرد در بين رنگ ها روشن ترين رنگ است و سبب شادي در محيط مي شود . رنگ زرد رنگي است كه به كارمندان در محيط كاري اميد مي بخشد . و خصوصياتي  انواع پارتبشن مد روز و جديداز جمله : روشنترين رنگ , ايجاد شادماني و خوش رويي , كاهش موانع و مشكلات , دلالت كننده و اميد بخش را دارد .

۷ – تاثير محيط بر عملكرد افراد

استفاده از طرحي با فضاهاي باز در محيط سبب انواع پارتبشن مد روز و جديد مي شود كه ارتباط كارمندان با يكديگر در محيط افزايش يابد . و افراد در محيط كاري علاوه بر انجام دادن كار خود اجتماعي نيز مي شوند . در مطالعه اي كه در سال ۱۹۸۴ توسط شخصي به نام كوچران و همكارانش در رابطه با خصوصيت ها و ويژگي هاي مديران صورت گرفته است به اين نتيجه رسيده اند كه :
افرادي كه درون گرا هستند هميشه سعي مي كنند در محيط كاري خود از تابلوهايي چون گل و گياه و يا نگهداري گياه در محيط كاري خود بپردازند . تا از اين طريق نشان دهند كه محيط اداري برايشنان به مانند محيط خانه است .
مديراني كه در محيط كاري خود از عكساي كاريكاتورها و .. استفاده مي كنند مي خواهند بگويند كه افرادي منظم و باانظباط هستند و كارهاي خود رادر زمان خود انجام مي دهند . و شوخ طبع نيز مي باشند .
افرادي كه به صورت سلطه گرانه در محيط كاري هستند و دوست دارند روز به روز پيشرفت كنند اتاق خود را با استانداردها از جمله مبلمان اداري و .. تزيين مي كنند .

https://partitions.info/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۷:۵۶

آموزش كلي و جامع در مورد پارتيشن اينفو پارتيشن :

پارتيشن جيست ؟

پارتيشن چه وسيله اي است و در كجا از پارتيشن ها استفاده مي شود ؟

همه اي اين ها سوالاتي است كه با شنيدن كلمه ي شركت توليدي پارتيشن در ذهنمان پيش مي آيد . ابتدا بايد بگوييم پارتيشن چيست . پارتيشن يا به حروف انگليسي ( PARTITION ) در كشور ايران و در فرهنگ زبان فارسي كه به آن ديواره , تيغه , جداكردن , تقسيم كردن , اسباب تفكيك و .. مي گويند . همانگونه كه از كلمه ي ديوراه نيز كه به معني پارتيشن به كار مي رود مشخص پارتيشن mdf  است كاربرد پارتيشن يك ديوار كوچك است اما دوجداره منظور در مدل هاي امروزي و جديد كه در صورت نياز به وجود آن به سازه اضافه مي شود .

نصب پارتيشن اداري به نظر مي آيد در ابتدا هم وجود داشته ولي نه با اين مزيت هايي كه امروزه دارد . چيزي كه باعث شد تا بيشتر به پارتيشن روي بياوريم احساس نياز به جداسازي قيمت پارتيشن دوجداره بخش هاي مختلف از يكدگير و اضافه كردن چند بخش به بخش اصلي . در قديم پارتيشن ها كاربردي كه داستند اين بود كه جنس اجراي پارتيشن شيشه اي آن ها از پارچه بود ولي با گذشت چند دهه و پيشرفت در عرصه ي اين صنعت پارتيشن تك جداره پارتيشن ها از جنس چوب ساخته شدند به اين صورت كه از قيمت پارتيشن چوبي  كف زمين تا سقف مي توان آن ها را امتداد داد . بر روي اين نوع از پاريتشن ها شلف قرار مي گيرد كه مي تواتن كتاب , پوشه يا هر وسايل ديگري كه خريد مبلمان اداري به آن نياز داريم را روي آن قرار دهيم . با اين مدل و سبك از پارتيشن ها درباره اينفو پارتيشن  مي توان دو مكان كه استفاده مستقل و كاربري جداگانه را داشتند از يكديگر جدا كرد .

جاسازي و هدايت كابل در پارتيشن بندي

آموزش كلي و جامع در مورد پارتيشن

طراحي و نصب پارتيشن

در بحث آموزش كلي و جامع در مورد پارتيشن ابتدا براي نصب پارتيشن و طراحي آن داشتن طرح و هدف قبلي واجب است يعني نبايد تماس با ما اينفو پارتيشن از ابتداي كار بي گدار به آب بزنيم و بايد از پارتيشن بندي منظور و هدف مشخصي داشته باشيم . بر اساس جستجو و تحقيقات انجام گرفته از پارتيشن طراحي و نصب پارتيشن به اكشن آفيس مي رسيم كه اولين استفاده كننده از پارتيشن بوده و امروزه پارتيشن اداري با نام OFFICE PARTIOIN براي همگان معرفي شده است . كلمه ي كوبيكل يا همان اتاقك را هم شركت پارتيشن در برخي از مواقع به جا پارتيشن استفاده مي شود شايد به گوشتان خورده است . كه بيشتر براي اتاق خواب و يا استراحت كاربرد دارد . ولي اما كلمه ي اكشن آفيس اينفو پارتيشن از آن جا شكل گرفته است كه شخصي با نام ميلر به فكر اين فروش پارتيشن افتاده است كه روش و سبك جديدي را براي نشستن كاركنان يك بخش اداري يا سازماني به وجود آورد . كه امروزه مدير مجموعه ي خريد پارتيشن ما آقاي مهندس امير سعيدي اين سبك و روش را كه در پارتيشن استفاده مي شد را دچار تحول كرد و با نسل جديد پارتيشن ها را از نوع پارتيشن دوجداره , قيمت پارتيشن توليد كرده كه در ادامه مطلب به آن خواهيم پرداخت .

بيشتر بخوانيد در : پارتيشن دوجداره

در اين سبك كه ازپارتيشن هاي اداري استفاده مي شود به مكان و سازمان مورد نظر ساختار و شمايل شيك و به روزي را بخشيده است كه مي توان گفت كه يك سيستم شركت اينفو پارتيشن جديد با نام open system كه يك سيستمي است كاري و باز كه تمامي كارمندان بهترين شركت پارتيشن در يك فضايي مشغول به كار بودند كه باز بوده و مدير آن مجموعه مي توانست به راحتي بر كار كاركنان خود نظارت داشته باشد .اين كار علاوه بر زيبايي سبب شركت نصب پارتيشن  مي شود كه كارمندان در آرامش و نظم به كار خود مشغول باشند . اگر كارمند يك قيمت روز پارتيشن بخش از محيط اداري ناراضي باشد بالطبع روحيه ي كاري كمتري نيز خواهد داشت .

آموزش كلي و جامع در مورد پارتيشن

توصيف و شرح طراحي پارتيشن در محل كار از همان مراحل ابتدايي توليد پارتيشن هاي اداري و پرطرفدار شدن اين محصول در بين ادارات و سازمان ها به اين صورت است كه ابتدا شما در ذهن خود يك كابيني نصب پارتيشن  را تصور كنيد كه دور تا دو رميز شما قيمت پارتيشن را احاطه كرده و هيچ فردي قادر نيست به آنچه شما در صفحه ي مانيتور يا در كل آنچه انجام مي دهيد را ببيند . پارتيشن ادراي سبب شده كه با اطمينان كامل در اينفو پارتيشن امنيت كار خود را انجام دهيد و اين خود سبب بالا رفتن روحيه ي كارمندان پارتيشن  و مديران شده است .
توجه به پارتيشن كه شايد در ابتدا برايتان كم اهميت فروش پارتيشن جلوه شود ولي با اندكي دقت توجه خواهيد ديد كه پارتيشن ها چقدر توانسته اند سبب بهره وري بهتر از كار در ادارات براي كارمندان و مديران شوند خريد پارتيشن   و روحيه يكاري آن ها را بالاتر ببرند . از اولين پارتيشني كه نصب مقالات پارتيشن  شد شايد ۵۷ سال بگذرد اما اكنون كه زمان زيادي از طراحي هاي اوليه پارتيشن گذشته مي بينيم كه علاوه بر اينكه از ارزش پارتيشن هاي اداري كم نشده بلكه بيشتر پارتيشن دوجداره ارتفاع پايين  هم شده و نياز به اين وسيله روز به روز بيشتر و بيشتر تر مي شود . البته قصدمان از تعريف پارتيشن و پارتيشن بندي زياده گويي و تمجيد نيست ولي اين براي همگان روشن شده است كه پارتيشن ها جز تجهيزات و وسايل اداري هستند كه از سال ۱۳۳۸ تا كنون سبك ها و روش هاي جديدي را به شيوه ي پارتيشن هاي زيبا و نا كارآمد  مديريت اجرايي در سازمان ها وارد كرده اند .

بازخوردهاي فرهنگي پارتيشن هاي اداري

اثرات پارتيشن ها , پارتيشن اداري و .. در فرهنگ ها و اجتماع ها بعضي از كشور ها با عقايد و مذهب هاي خاص قابل چشم پوشي نيست . در اين مطلب ما قصدمان اين نيست كه كلمه و اصطلاح پارتيشن راهنماي انتخاب مبلمان اداري  را از لحاظ فلسفي ريشه يابي كنيم اما در كشور ايران و شهرهاي بزرگ مثل تهران و تبريز و .. كه شهرهاي پرجمعيت و شلوغي هستند و تردد افراد مختلف در ادارات به ارباب تفاوت پارتيشن تك جداره و دوجداره ام دي اف رجوع و كارمندان زياد است استفاده كردن از پارتيشن ها در چنين جاهايي خالي از لطف نيست . وجهه تمايز و آن چيزهايي كه سبب مي شود پارتيشن ها از مبلمان هاي اداري و ديگر تجهيزات نصب پارتيشن اداري از سقف اداري متمايز شوند نحوه ي سفارشي سازي محيط براي ارباب رجوع و كارمند است يعني به عبارتي فرد مي داند كه در محيطي امن و بدور از اضطراب كارهايي اداري خود را مي توان به انجام برساند .

مقالات بيشتر در رابطه با : مبلمان اداري

البته تنها پارتيشن نمي تواند مجحيط را امن كند و باعث آرامش شود بلكه دقت در طراحي و توجه به جزئيات يك پارتيشن در وهله ي اول مهمترين اركان پارتيشن مد روز و جديد براي آرامش در محيط هستند و بايد به اين جزئيات توجه كنيم كه استفاده از چه نوع پارتيشني براي محل كارمان الزامي است و محل مناسب براي يك پارتيشن كجا بايد باشد كه همه ي اين ها نياز به فردي متخصص و كارشناس در اين زمينه دارد كه از لحاظ مهندسي و فني در پارتيشن ادراي استفاده كردن از به روزترين پارتيشن هاي دنيا كه پارتيشن دوجداره نيز از جمله ي آن ها است .

پارتيشن هاي اينفو پارتيشن

و اما در راستاي بحث استفاده از پارتيشن در كسب و كار و گفتگو در زمينه ي پارتيشن و اثرات اجتماعي آن ها بر محيط ذكر اين نكته را الزامي مي دانيم كه استفاده از پارتيشن ها حس امنيت و آرامش را براي بانوان محترم به وجود آورده است و اين امكان را براي آن ها محيا ساخته است كه بتواند در محيطي سرشار از آرامش با همكاران ديگر رقابت كاري داشته باشد و اين حس آرامش و امنيت توام با رقابت اتاقك پارتيشن در كار حاصل فكر مديريتي سازنده ي خوب يك پارتيشن است . براي نمونه مي توان ميز منشي مطب پزشكان و ساير بخش هاي ادراي و .. را اشاره كنيم كه اين نوع جاسازي كابل در پارتيشن  از كانترها و ميزها كه ديواره بلند دارند سبب شده است كه منشي با خيال آسوده كار خود را انجام دهد و فاصله ي مراجعه كننده و منشي رعايت شود .
مطالب گفته شده همگي توسط اينفو پارتيشن منتشر يافته است براي سفارش محصول و يا كسب اطلاعات بيشتر با شماره ۰۲۱-۸۸۳۳۲۷۲۲ تماس حاصل فرماييد .

https://partitions.info/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۵:۰۲

مبلمان اداري موردي و قاب هاي اصلي نشيمن مبلمان اداري اينفو پارتيشن قيمت پارتيشن اداري   : قاب اصلي نشيمن يكي از قسممت هاي مهم در مبلمان اداري است زيرا به اين طريق مي توان قيمت و هزينه ي مبلمان اداري را مشخص كرد نصب پارتيشن دوجداره  . جنس اين نوع از قاب ها اكثرا از چوب هاي سخت , تخته هاي لمينت , استيل  پارتيشن ام دي اف , پلاستيك فشرده و .. است كه جنس آن ها مي تواند نقش مهمي را در استحكام و بادوام بودن مبلمان اداري داشته باشد .

قاب اصلي نشيمن اكثرا قابل ديدن نيست . اجراي پارتيشن تك جداره  اگر شما در هنگام خريد مبل با دست خود فشاري به پد مبل وارد كنيد و بعد از فشردن پد اگر قابل مبل را احساس كرديد اين به معني اين است كه مبل چندان بادوام نيست و نمي توانيد مدت زمان طولاني از آن قيمت پارتيشن شيشه اي  استفاده كنيد و بعد از مدتي مجبوريد آن را دور بيندازيد

.

مبلمان اداري موردي و قاب هاي اصلي نشيمن

اگر شما  پارتيشن چوبي قصد خريد مبل داريد مناسبترين كار اين است كه ابتدا روي مبل بنشينيد اگر پارتيشن ام دي اف يا آلومينيوم احساس كرديد كه پستي و بلندي ندارد و پدهاي بالشتك مبل در همه جاي مبل يكسان است قيمت مبلمان اداري  اين به معناي اين است كه مبل مستحكم بوده و از دوام بالاتري برخوردار است و مي توانيد آن را خريداري كنيد .

نكات مهم در قبل از خريد مبلمان اداري و مواردي كه بايد تست شوند

در مبلمان  اداري  درباره ما اينفو پارتيشن موردي و قاب هاي اصلي نشيمن زماني كه شما قصد خريد يك ميز شيشه را داريد اولين كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه ابتدا شيشه را روي ميز قرار دهيد با تماس با اينفو پارتيشن اين كار شما مطمعن مي شويد كه وقتي شيشه مبلمان اداري موردي و قاب اصلي نشيمن بر روي ميز قرار داده مي شود شيشه كاملا صاف است يا خير . و سپس به اين نكته توجه كنيد كه آيا اين ميز مي توان وزن شيشه را تحمل كند يا خير . تركيب پارتيشن دو جداره و كمد ايستاده  براي تحمل وزن شيشه بر وري ميزها اكثرا پنل هاي شيشه اي اجراي پارتيشن دوجداره تا سقف  استفاده مي كنند كه ماندگاري و دوام بالاتري دارند و مي توان با خيال راحت آن ها را خريداري نمود و استفاده كرد .

طراحي روي ميز طراحي و نصب پارتيشن و ويترين ها نيز يكي ديگر از كارهاي مهم است كه امروزه انجام مي گيرد . طراحي ها بايد به گونه اي باشند كه شخص با ديدن آن ها به وجد بياد و شركت پارتيشن  جذب آن ها شود . مهذب كاري پشت , بالا , جلو و .. محصول نيز از قيمت روز پارتيشن  اهميت زيادي برخوردار است . اگر بر روي ميز و بدنه ي آن برآمدگي و يا شكافي حبابي شكل ديديد فروش پارتيشن  اين به معني اين است كه محصول كم كيفيت و كم دوام است .

درضمن خريد پارتيشن  يك نكته ي مهم كه ذكر آن را الزامي مي دانيم به اين نكته قبل از قيمت پارتيشن يك محصول دقت كنيد كه اجزاي اين محصول به يكديگر چگونه وصل شده اند و توجه داشته باشيد كه با ميخ و چسب قطعات و اجزا را به هم نچسبانده باشند . جهت اطمينان از لق نبودن پارتيشن  صندلي , صندلي شركت اينفو پارتيشن را به سمت خود بكشيد . و بايد رفت آمد كشوهاي ميز ني زروان باشد .

مبلمان اداري خاص و نمونه هاي مختلف آن

ادامه ي مطلب شرح مختصري از مبلمان اداري خاص است با اينفوپارتيشن همراه باشيد .
اين نوع از مبلمان همانگونه كه از نام آن ها پيداست براي استفاده در موارد خاص است و علت تمايرز اين مبل مان از ديگر مبلمان همين خاص بودن بهترين شركت پارتيشن است . در قسمت ها و بخش هاي مختلف ساختماني از اين نوع از مبلمان اداري استفاده مي شود . اين نوع از محصولات به صورت چوبي هستند و به عبارتي جزيي از تجهيزات ساختمان هستند و در آخر مي توانيم اشاره كنيم كه در تمامي فضاها چه ساختماني , چه اداري شركت نصب پارتيشن و … مي توان از اين نوع از مبل ها استفاده كرد . مانند درو پنجره , قيمت روز پارتيشن  انواع پاركت ها و .. . طراحي اين نوع از مبلمان به صورت كلاسيك و مدرن مي باشد .
با توجه به اين كه قرار است اين نوع از مبلمان در فضاهاي مختلف استفاده شوند طراحي پارتيشن به گروه هاي گوناگون تقسيم مي شوند كه در ادامه به آن ها اشاره مي كنيم :

فضاهاي استفاده از مبلمان اداري خاص

هتل ها

در مبلمان اداري موردي نصب پارتيشن  و قاب هاي اصلي نشيمن اگر دقت كرده باشيد متوجه اين نكته مي شويد كه مبلمان به دو دسته تقسيم مي شوند اداري و مسكوني . و مبلمان  قيمت پارتيشن هتل ها نيز جز دسته هاي خاص است .

فضاهاي ساختماني

در ابتداي مطلب به اين نوع از اينفو پارتيشن  مبلمان اشاره مختصري كرديم اين نوع از مبل ها حالتي نصبي دارند مانند : در و پنجره , كفپوش پارتيشن   , پاركت و ..

سالن هاي كنفرانس و آمفي تئاترها

اين نوع از مبلمان چون كاربردهاي ويژه ايدارند و در نصب و رمز موفقيت در طراحي پارتيشن اداري چگونگي ساخت آن ها با ديگر مبلمان فرق دارد آن را از ديگر مبلمان فروش پارتيشن  متمايز مي كنيم .

محيط هاي مسكوني و نحوهي چيدمان مبل ها

قدم اول : نمايش دادن تضادهاي منزل

اگر از مبل هاي خطي و مدرن خريد پارتيشن   براي منزل مسكوني خود استفاده مي كنيد آن ها را به گونه اي طراحي مي كنيم كه دور يك ميز گرد باشند ولي اگر از مبلماني استفاده مي كنيم  مقاله در رابطه با پارتيشن كه منحني شكل هستند در اين صورت آن ها را بايد به طريقي بچينيم كه با يك قطعه ي زاويه دار هماهنگ باشند .

قدم دوم : استفاده از تنوع رنگي

هميشه سعي كنيد در منزلتان از تنوع رنگي مختلف براي چيدمان مبلمانتان استفاده كنيد انواع پارتيشن هاي جدا كننده . جهت جلوگيري از چيدمان يكنواخت مبلمان سعي كنيد پارتيشن هاي ناكارآمد و زيبا مبل هايي كه هم اندازه هستند را در كنار يكديگر قرار ندهيد . براي بهتر ديده شدن مبلمانتان سعي كنيد يك ميل بلند يا بزرگ  آموزش هاي جامع انتخاب پارتيش را در يك طرف منزل قرار دهيد و در سمت و قسمت بهبود ساختار فيزيكي محيط كار با استفاده از پارتيشن ديگر آن نيز سعي شود مبلي هم اندازه و هم قد قرار داده شود . اين نكته ي مهم را فراموش نكنيد كه هميشه سعي كنيد مبلمان سراسر اتاق در اندازه با يكديگر متفاوت باشند .

مجموعه ي اينفو پارتيشن با به كاگيري نيروي متخصص و كارشناسان مجرب در زمينه ي طراحي مبلمان اداري و مسكوني , طراحي و ساخت انواع پارتيشن , پارتيشن دوجداره , پارتيشن اداري و .. آماده ي خدمات رساني به شما مشتريان عزيز مي باشند . جهت كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان فروش اين مجموعه طراحي پارتيشن دوجداره قد متوسط  تماس بگيريد . رضايت مشتري شرط اصلي كار ماست

https://partitions.info/.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۹:۰۴

پارتيشن هاي اداري و راز موفقيت طراحي و توليد و فروش مجموعه اينفو پارتيشن  پارتيشن اداري : در يك كلام مي توان راز موفقيت شركت پارتيشن ما در كشور ايران را استقبال بي نظير مشتريان از پارتيشن اداري , پارتيشن دوجداره مجموعه پارتيشن سازي ما دانست . قيمت پارتيشن و كيفيت پارتيشن هاي توليدي در شركت اينفو پارتيشن از مناسبترين قيمت و بالاترين كيفيت برخوردار است . يكي ديگر از دلايلي كه باعث استقبال درباره اينفو پارتيشن  عموم و موفقيت يك مجموعه شود اين است كه به مسئله ي مشتري مداري قيمت پارتيشن تك جداره  توجه بسياري مي شود . يعني رعايت حقوق مصرف كننده و مشتري اگر در اولويت كار باشد سبب پيشرفت شركت و همچنين رضايت مصرف كننده مي شود اجراي پارتيشن ام دي اف كه اين خود يكي از رازهاي موفقيت شركت ما در عرصه ي پارتيشن سازي است .

 

مبلمان اداري و راز موفقيت طراحي و توليد و فروش مجموعه اينفو پارتيشن

پارتيشن اداري مجموعه ايفنو پارتيشن

يكي از مهمترين نكته اي نصب پارتيشن دوجداره  كه بايد توليد كننده گان  پارتيشن به آن توجه كنند اين است كه موضوع احترام به سليقه ي مشتري را هيچ وقت از ياد نبرند و سرلوحه ي كار خود قرار دهند زيرا احترام گذاشتن به مشتري سرمايه ي اصلي توليد كننده محسوب مي شود . در خصوص مبلمان اداري موردي اين راستا شركت اينفو پارتيشن طي سالها زحمت و تلاش خود براي برآوردن نياز مشتريان در زمينه پارتيشن بندي اداري , پارتيشن شيشه اي , دوجداره , كمد اداري , و ميز اداري و .. و ارائه قيمت مناسب و محصول با كيفيت قدم هاي اساسي و مهمي را برداشته است . پارتيشن شيشه اي و خوشبختانه با استقبال زياد مشتريان روبه رو شده است . مسئله ي كيفيت و حقوق مصرف كننده  نصب پارتيشن چوبي بايد جز اصلي ترين ملاك هاي توليد كنندگان باشد تا بتوانند محصولي مناسب و درخور مشتري را تحويل دهند . اصول و اساس يك تجارت موفق اعتماد مشتري است كه مي تواند مهمترين سرمايه يك توليد كننده باشد . اصل توليد كننده و مصرف كننده كه گفيم براي تمامي مشاغل و اصناف صدق مي كند و تنها مختص پارتيشن سازي نيست .

شركت هاي زيادي با يكديگر در رابطه با قيمترمز و راز موفقيت پارتيشن اداري  و كيفيت محصول رقابت مي كنند كه بايد به حقوق خريدار نيز احترام بگذارند متاسفانه امروزه شاهد راهنمايي هاي اشتباه و مشاوره هاي غلط بعضي از توليدكننده گان بوده ايم كه اكثرا نيز شركت هاي غير معتبر و مقايسه پارتيشن ام دي اف و آلومينيوم غيرحرفه اي سودجو بوده اند كه به سابقه ي ديگر شركت ها نيز خدشه وارد مي كنند . كه البته اين شيوه ادامه نخواهد داشت و به زودي كاسبان غيرحرفه اي مجبور به ترك گردونه ي رقابت فروش و توليد مي شوند . پارتيشن دوجداره تا سقف و يك نكته مهم ديگر اينكه خدمات قبل و پس از فروش نيز بر نحوه ي مشتري مداري نهادينه شده است .

پارتيشن هاي اداري و راز موفقيت طراحي و توليد و فروش مجموعه اينفو پارتيشن

مجموعه ما با به كارگيري نيروي بهبود فضاي فيزيكي كار با پارتيشن مجرب و كار آزموده در زمينه پارتيشن بندي , حقوق مشتريان را محترم شمرده و ضمن بزاديد مشتريان در حين عقد قرارداد طرح هاي سه بعدي از انواع پارتيشن از جمله چارتيشن اداري را قبل از توليد و طراحي و اجراي محصول به مشتريان ارائه مي دهد . و ارائه محصولاتي همچون انواع پارتيشن , ميزاداري , پارتيشن اداري , پارتيشن شيشه اي , پارتيشن دوجداره , كمد اداري , كيفيت , قيمت , ابعاد و اندازه ي پارتيشن و … در دستور كار شركت قرار دارد .

در آخر وقتي خودمان شعار مي دهيم حمايت از توليد ملي تركيب پارتيشن دوجداره و كمد و مصرف بايد ابتدا اين كار را از خودمان شروع كنيم تماس با ما اينفو پارتيشن . و مصرف كالاهاي داخل كشور نبايد فقط به عنوان شعار ملي باشد بلكه با حمايت شما مشتريان عزيز و توليد محصول خوب و باكيفيت از اينفو پارتيشن روز به روز بر اعتماد مشتريان بيفزاييم .

 

 

 

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده , اينفو پارتيشن : براي جداسازي  نصب پارتيشن بخش هاي اداري از يكديگر بهترين روش و مناسبترين راه كار پارتيشن است . پارتيشن ها به نسبت ديگر روش هاي جداسازي فضاي بسيار كمي را اشغال مي كنند و با اين حال پارتيشن دوجداره قد متوسط  به زيادتر شدن فضاي كاري در محيط مي افزايند . با استفاده از پارتيشن بندي محيط مي تواند محيط كاري جديد را به وجود آورد كه در روحيه ي كارمندان نيز تاثير زيادي دارد آموزش هاي لازم در انتخاب پارتيشن و سبب بازدهي كار بالا در آن ها مي شود .

تركيب پارتيشن جدا كننده و كمد ايستاده

امروزه با به وجود مقالات پارتيشن  آمدن مشاغل زياد كاري در جامعه و رشد بالاي مشاغل و همچنين بالطبع زياد شدن پرسنل كاري در ادارت با كمبود جا و فضا روبه رو مي شويم كه اين امر سبب مي شودخريد پارتيشن  روحيه و راندكان كاري كارمندان اداره و مديران پايين بيايد . فروش پارتيشن به همين علت پارتيشن به كمك ادارات و سازمان ها آمده تا با حداسازي بخش هايي از محيط از يكديگر به زياد شدن جا و فضا كمك كند . پارتيشن علاوه برپارتيشن   جداسازي يك مزيت ديگري كه دارد اين طراحي پارتيشن است كه در طراحي آن مي توان از كمدهاي ميزي , كشوها , كتابخانه هاي كوچك و … كه هيچ گونه فضايي را اشغال نمي كنند به وجود آورند . مجموعه اينفو پارتيشن  با به كارگيري نيروي متخصص در زمينه ي پارتيشن بندي فضا مي توانند طراحي پارتيشن محيط كاري شما را با طرحي خلاقانه و زيبا به انجام برسانند .

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده

پارتيشن تركيبي

از تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده ، تركيبي به وجود مي آيند كه علاوه بر سواكردن محيط از يكديگر جا براي كمدها  قيمت پارتيشن و كشوهايي براي جاسازي مدارك و پرونده ها و .. در محيط به وجود مي آورند . از لحاظ اندازه و رنگ بندي همه ي پارتيشن ها با يكديگر مساوي هستند در طراحي هر دو چون براي يك فضا مورد استفاده قرار مي گيرند قيمت روز پارتيشن  از طرح و رنگ يكساني استفاده مي شود كه با تركيب بندي هر دو مي توان محيطي جادار , زيبا و آرامي داشت .

بيشتر بخوانيد : قيمت پارتيشن

از لحاظ ظاهري با يكديگر هيچ تفاوتي ندارند و نيمه mdf هستند اگر در كنار يكديگر قرار گيرند تركيبي زيبا را به نمايش مي گزارند . زير كمدها از استيل استفاده شده زيرا اين نوع از پايه ها علاوه بر اينكه زيبا هستند از لحاظ تميزي و نظافت نيز آسان هستند . دسترسي به كمد ها و كشوها از هر دوقسمت طراحي شده است كه در صورت نياز و سفارش شما مي تواتند طبق خواسته ي شما طراحي شركت نصب پارتيشن  شده باشد . درب شيشه اي به كار گرفنته شده در اين پارتينش ها يراق آلات هست كه از نوع درجه اول است بهترين شركت پارتيشن و به شما اين اطمينان را مي دهد كه در محيطي پراز آرامش و امن قرار داريد .

شركت اينفو پارتيشن با طراحي و نصب تركيب بندي پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده انواع پارتيشن , پارتيشن اداري , پارتيشن دوجداره توانسته است خدمات ارزنده اي را به جامعه ي پارتيشن بكند . جهت كسب اطلاعات بيشتر همچنين سفارش پارتيشن با كارشناسان فروش شركت اينفو پارتيشن تماس بگيريد .

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۱:۴۶

كانكس دفتر پست , قيمت كانكس پست پيشتاز , گروه صنعتي ايرانا سازه : كانكس ها ي دفتر پست طراحي شده در مجموعه ايرانا سازه كه با طراحي اختصاصي جهت ايجاد خدمات پستي در درون شهر توليد شده اند . طراحي داخلي و بيروني اين سازه ها به گونه اي است كه با رنگ سازماني اداره پست سازگاري دارد يعني به گونه اي طراحي شده اند كه حتي از نماي دور نيز مي توان كاربرد اين كانكس ها را حدس زد . اين كانكس ها ابتدا جهت خبررساني و نامه رساني طراحي شده بودند ولي امروزه راه ارتباطي بين افراد با يكديگر از فاصله و راه دور نيز هستند و كاربردهاي زيادي به نسبت گذشته دارند . از اين نوع از سازه ها در مناطق محروم و دور افتاده نيز به عنوان اداره پست نيز استفاده مي شود و تمامي خدمات يك سازمان پستي را براي مردم انجام مي دهد .

نوشته‌هاي تازه

طراحي كانكس دفتر پست

طراحي داخلي و بيروني اين نوع از سازه ها الهام گرفته از اداره پست ( post office container ) است و طرح و رنگي شبيه به ادارات پست دارد . طراحي اين دسته از كانكس ها بيشتر به شكل يك پاكت نامه است و مهمتر از همه جهت هدايت نور به داخل فضاي كانكس بخشي از آن طراحي شده از شيشه سكوريت است . جهت استفاده از نماي پست پيشتاز بر روي شيشه ها الگويي به صورت شش ضلعي طراحي شده است كه نمايان كاربرد اين سازه است و با يك ديد مي توان حدس زد كه اين سازه مربوط به اداره پست است . طراحان و مهندسان مجموعه شركت ايرانا سازه كانكس هاي پست پيشتاز را در ابعاد و اندازه هاي مختلف و طبق نياز و سليقه ي مشتريان طراحي مي كنند و سپس آن را ساخته و در محل مورد نظر نصب مي كنند.

كانكس دفتر پست

كانكس دفتر پست

قيمت كانكس پست پيشتاز

ادارات پست از زمان هاي قديم نيز به عنوان راه ارتباطي بين مردم از راه هاي دور بوده اند و از ابتداي ترين و ساده ترين فعاليت هاي آن ها مي توان به نامه رساني اشاره كرد . با پيشرفت تكنولوژي و با به وجود آمدن فكس , تلفن در فعاليت اين سازمان نيز تغييراتي ايجاد شد كه سبب شد وظيفه ي سنگين تري عهده دار شود از جمله حمل سندها و محموله ها در كنار نامه رساني سبب شد كه حجم كاري اين اداره بيشتر شود . در هر منطقه اي اداره پست وجود دارد ولي اگر امكان احداث دفتر پستي مقدور نباشد و يا جمعيت يك منطقه كم باشد مي توان جهت كاهش هزينه ها از كانكس پست پيشتاز در آن منطقه استفاده كرد تا خدمات پستي آن منطقه را عهده دار شود . با نصب و احداث اين نوع از كانكس ها مي توان در هزينه خريد ساختمان صرفه جويي كرد و هم مي توان داخل كانكس را مجهز به سيستم اداري كرد و كار پستي مردم را راه انداخت .

جهت كسب اطلاعات بيشتر از قيمت كانكس پست پيشتاز , خريد كانكس دفتر پست , فروش كانكس پست پيشتاز و همچنين مشاوره هاي لازم در اين خصوص با كارشناسان فروش ما در مجموعه ايرانا سازه تماس حاصل فرماييد .

https://iranasazeh.com

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۴۱:۳۸

كانكس فست فود سيار , قيمت انواع كانكس فست فود دست دوم در طرح هاي و نماهاي مختلف , طراحي و ساخت انواع كانكس فست فود سيار با استحكام بالا : كانكس فست فود سيار يكي ديگر از محصولات توليدي مجموعه ي ما است كه بايد در طراحي و ساخت آن از مرغوبترين مصالح استفاده شود و همچنين طراحي داخلي و بيروني آن بايد به گونه اي باشد كه فرد با ديدن آن متوجه كاربرد كانكس شود .

كانكس فست فود سيار

كانكس فست فود سيار

ساخت كانكس فست فود سيار

كانكس فست فود سيار همان گانكس فست فود است منتها با اين تفاوت كه در اين نوع از كانكس دو قسمت مهم در ساخت آن اجرا مي شود كه اول شاسي و دوم چرخ هاي آن است كه سبب مي شوند تغييرات لازم بر روي كانكس مورد نظر انجام گيرد . در ساخت و طراحي اين دسته از كانكس ها از عيار آهني بالا , و تير آهن هاي بادوام و مقاوم استفاده شده است كه شاسي اين نوع از كانكس ها از جنس گالوانيزه بوده به همين دليل در برابر هر گونه عوامل داخلي و خارجي اعم از رطوبت و آب از مقاومت بالاتري برخوردار است و اين امر سبب مي شود كه كانكس مورد نظر از پوسيدگي در امان باشد .

جهت اطلاعات بروز ليست قيمت هاي ايرانا سازه را مشاهده كنيد : قيمت كانكس

انواع كانكس فست فود سيار

 • كانكس غذاخوري سيار
 • كانكس كترينگ سيار
 • كانكس كباب پزي سيار
 • كانكس اغذيه فروشي سيار
 • كانكس بستني فروشي سيار
 • و ..

در طراحي اين نوع از كانكس ها از چرخ ها و لاستيك هاي بادوامي استفاده شده است كه سبب به حركت در آمدن اين كانكس ها مي شود . اگر به هر دليلي اين دسته از كانكس ها به صورت ثابت در يك مكان باقي بمانند لاستيك هاي چرخ ها هيچ گونه آسبي نمي بينند زيرا بادوام هستند .

مزاياي كانكس فست فود سيار

 • مجهز به سيستم تهويه مناسب و با كيفيتي بالا
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت , زمين لرزه و ..
 • مجهز به درب و پنجره ي مناسب با نوع كانكس ها
 • قابليت تعمير و استفاده ي مجدد
 • مجهز به سيستم لوله كشي
 • مجهز به سيم كشي برق با ايمني بالا
 • وزن مناسب و سبك
 • قابل جابه جايي كم هزينه و آسان
 • عايق مناسب سرما , گرما و ..
 • هزينه ي مناسب
 • و ..

جابه جايي و انتقال كانكس فست فود سيار

اين نوع از كانكس ها همانگونه كه از نامشان پيداست سيار هستند و چرخدار بودن اين كانكس ها يكي از مهمترين مزيت هاي آن ها محسوب مي شود زيرا به آساني مي توان آن ها را در صورت تغيير مكان جابه جا كرد . اين دسته از كانكس ها براي اينكه به مكان دلخواه مشتريان عزيز برده شوند از طريق كاميون هاي كششي به آساني با يك يدك كش حمل مي شوند و به مكان دلخواه برده مي شوند و در آنجا نصب مي گردند . اين امر سبب شده است كه هزين ي جابه جايي و انتقال اين دسته از كنكس ها به نسبت ديگر كانكس ها كمتر باشد .

قيمت كانكس فست فود سيار

كانكس هاي سيار نسبت به ديگر كانكس هاي فست فود هزينه ي بيشتري دارند زيرا در كاربرد آن از شاسي و چرخ استفاده شده است كه سب مي شود هزينه ي اين كانكس با ديگر كانكس ها فرق داشته باشد و از همه مهمتر اين كه اندازه و ابعاد كانس و همچنين مواد اوليه استفاده شده در كانكس ها ممكن است با ديگري فرق داشته باشد كه يقينا در قيمت آن ها تاثير دارد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر و سفارش كانكس فست فود سيار با كارشناسان فروش مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه تماس حاصل نماييد .

كانكس فست فود سيار طرح جديد

كانكس فست فود سيار طرح جديد

طرح سفيد كانكس فست فود

طرح سفيد كانكس فست فود

كانكس فست فود سيار شيك و مدرن

كانكس فست فود سيار شيك و مدرن

https://iranasazeh.com

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۹:۳۱

روغن صنعتي پارس اويل | Pars oil : شركت Pars oil اولين و خصوصي ترين شركت نفت در ايران است كه توليد روانساز و انواع روغن موتور را در خاورميانه و ايران انجام مي دهد . اين كمپاني به صورت سهامي عام ثبت شده است . روانسازها و روغن موتور هاي توليد شده در اين شركت از با كيفيت ترين محصولات هستند كه به بازار عرضه مي شوند . يعني به عبارتي كيفيت محصولات در حد استاندارد هاي جهاني هستند براي نمونه روغن صنعتي پارس كيان نيم قرن قبل تنها روانكاري بوده كه در انواع موتورهاي ديزلي با كاركردي نزديك به ۴۰۰۰ كيلومتر مورد استفاده قرار مي گرفته است . و در آن سال موفق به دريافت نشان شد . لازم به ذكر است كه امروزه ظرفيت پالايشگاه به بالاترين حد خود رسيده است .

روغن صنعتي پارس اويل Pars oil

روغن صنعتي پارس اويل Pars oil

مجموعه شركت روانكار شيمي ماهان به عنوان نماينده ي رسمي شركت نفت پارس در ايران است كه تمامي محصولات اين مجموعه را به تمامي نقاط كشور پخش و ارسال مي كند .

محصولات روغن صنعتي pars oil

 • روغن موتور هاي ديزلي
 • روغن جعبه دنده در ۴ نوع
 • روغن موتورهاي گاز سوز
 • روغن موتورهاي كشتي
 • روغن هاي ترمز
 • در ۲۴ نوع روغن صنعتي
 • روغن هاي ضد يخ
 • انواع روغن هاي گريس
 • و …

مجموعه شركت روانكار شيمي ماهان به عنوان بزرگترين شركت عرضه كننده ي انواع مواد هاي شيمياي و روانكارهاي صنعتي امروزه توانسته است با به كارگيري نيروهاي متخصص و كار آزموده و با بهره گيري از آخرين فناوري هاي به روز دنيا در زمينه پخش و توزيع آخرين و به روز ترين محصولات اورجينال شركت پارس را به سراسر كشور پخش و در اختيار مشتريان قرار دهد .

يكي ديگر از افتخارات اين شركت همكاري با ديگر شركت هاي total , mobil , sell , esso و .. است كه به عنوان نماينده ي رسمي اين شركت ها نيز مشغول به فعاليت است و با ديگر شركت هاي داخلي اعم از كاشي سازي , مهمات سازي , كشتي سازي , نساجي , حفاري و ديگر انواع صنايع كوچك و بزرگ در حال همكاري است .

http://mahanlube.com/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۱:۳۶

اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني , اتوبار اشرفي اصفهاني , باربري ارزان در اشرفي اصفهاني , اتوبار مطمئن در اشرفي اصفهاني , بسته بندي لوازم منزل و اسباب كشي توسط آربي بار در اشرفي اصفهاني :  همه ي ما به خوبي مي دانيم كه اسباب كشي كردن وسايل منزل نياز به زمان دارد. درست است كه بسته كردن وسايل و حمل بار بسيار مشكل است و قطعا هر كسي پس از انجام آن ها بسيار خسته مي شود ولي نبايد از دردسرهاي چيدمان منزل نيز غافل شويم. زماني كه شما بسته بندي ها را باز مي كنيد اينگونه به نظر مي آيد كه اسباب كشي شما تمامي نداشته و از ديدن آن همه كارتن نيز شايد كلافه شويد.


شماره هاي تماس آربي بار در اشرفي اصفهاني :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني

يكي از مهم ترين مسائلي كه در باربري مطرح است، قيمت باربري مي باشد. مشتريان زيادي دوست دارند يك اسباب كشي ارزاني داشته باشند و در واقع اين موضوع به نفع آنهاست. بيشتر مشتريان در زمان مراجعه به شركت هاي باربري اين سوال را مي پرسند كه قيمت اسباب كشي در تهران چقدر است؟ كدام شركت هاي اتوبار داراي تعرفه هاي اسباب كشي كمتري ميباشند؟

اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني

اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني

هر كسي كه مي خواهند اسباب كشي و جابه جايي وسايل را انجام بدهد دوست دارد كه در رابطه با نرخهاي باربري اثاثيه منزل به خوبي آگاه باشد و بتواند يك اسباب كشي ارزان قيمت را داشته باشد. براي اينكه بتوان يك اسباب كشي ارزان و باربري را داشته باشيم مي توانيد به نكات مهمي دقت كنيد كه در مشخص كردن قيمت تاثير زيادي داشته اند:اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني , اتوبار اشرفي اصفهاني , باربري ارزان در اشرفي اصفهاني , اتوبار مطمئن در اشرفي اصفهاني , بسته بندي لوازم منزل و اسباب كشي توسط آربي بار در اشرفي اصفهاني

اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه اگر بخواهيد از اسباب كشي ارزان استفاده كنيد شايد استرس و اضطراب شما بيشتر شود.

۱) اتوبار و باربري ارزان اشرفي اصفهاني

اولين چيزي كه شايد به ذهن شما برسد، انجام كارها بدون نياز به شركت است. اما هميشه اين فكر نمي تواند صحيح باشد و شما مي توانيد از شركتهاي استفاده كنيد كه با قيمت ارزان همه ي كارها را براي شما انجام بدهند.
با شركتهاي مختلف تماس بگيريد و در مورد خدمات و تعرفه ي آنها اطلاعات لازم را بدست بياوريد و در نهايت يك شركت را با نرخ مناسب و خدمات كافي انتخاب نماييد. فراموش نكنيد كه هر چقدر كه شما مقصد دورتر داشته باشيد هزينه ي حمل و جابه جايي تان نيز زيادتر مي گردد.

۲) بسته بندي لوازم منزل

هر چقدر كه شما وسايل زيادتري داشته باشيد طبيعي است كه هزينه ي باربري شما زيادتر شود چون ممكن است به ماشينهاي باربري بزرگتري نياز داشته باشيد. پيش از اينكه بخواهيد حمل وسايل منزل را آغاز نماييد و در زمان بسته بندي حتما وسايل غير ضروري را دور بريزيد يا وسايلي را كه ديگر نيازي به آنها نداريد بفروشيد تا مجبور نباشيد در محيط جديدتان،فضاي براي آنها در نظر بگيريد.

۳) خودتان بسته بندي كنيد

براي اينكه از ميزان هزينه ها كم كنيد خودتان بسته بندي وسايل منزل تان را انجام بدهيد و در اينكار از دوستان و خانواده كمك بگيريد. از پيش تر كارتنهاي را براي اينكار اماده كنيد و بسته بندي را انجام بدهيد.
حتما از كارتنهاي درجه يك و عالي استفاده كنيد تا در زمان جابه جايي پاره نشوند و مشكلاتي را براي تان به وجود نياورند.

۴) از چمدان هايتان استفاده نماييد

براي باربري مطمئن اينگونه فكر نكنيد كه براي مسافرت فقط از چمدان ها استفاده كنيد بلكه مي توانيد در زمان اسباب كشي و استفاده از خدمات شركتهاي باربري نيز از چمدانهايتان استفاده كرده و وسايلي مثل كتاب و… را درون آنها بگذاريد.

۵) انتخاب يك زمان مناسب

زمان يكي از مهم ترين انتخاب ها مي باشد. تابستان از شلوغ ترين فصلهاي مي باشد كه اسباب كشي ها زياد مي باشد. در چنين فصل هاي و مخصوصا روزهاي اخر هفته هزينه ي اسباب كشي معمولا به نسبت ديگر روزها زيادتر است. معمولا افراد زيادي نمي توانند در طول هفته اسباب كشي كنند و به همين جهت اخر هفته را انتخاب مي كنند.اتوبار و باربري اشرفي اصفهاني , اتوبار اشرفي اصفهاني , باربري ارزان در اشرفي اصفهاني , اتوبار مطمئن در اشرفي اصفهاني , بسته بندي لوازم منزل و اسباب كشي توسط آربي بار در اشرفي اصفهاني

اتوبار اشرفي اصفهاني

شما مي توانيد از فصلهاي سرد براي اسباب كشي و باربري تهران استفاده كنيد كه معمولا شركتهاي باربري مشتريان كمتري دارند.
در صورتي كه دوست داريد راحت تر و سريع تر وسايل منزل را در جاي خودشان قرار بدهيد بهتر است از ترفندهاي زير استفاده نماييد:
– اول از هر چيزي بدون اينكه استرسي داشته باشيد وسايل را باز نماييد تا به آرامش برسيد
– فكري براي وسايل بزرگ مثل مبل ها بكنيد كه در كجا قرار بگيرند
– هيچ وقت نبايد بدون مشخص كردن جاي وسيله ي كارتن و جعبه آن را باز نماييد. اين كار سبب مي شود تا شما زمان زيادي بين كارتنهاي باز شده به دنبال وسايل خود باشيد.

– برنامه ريزي كنيد و مثلا يك هفته را به چيدمان وسايل اختصاص بدهيد. اگر كودكي داريد سعي كنيد در زمان چيدمان آن را به يك فرد مطمئن بسپاريد.
– بين افراد خانواده يك تقسيم بندي براي كارها انجام بدهيد و اگر فرزند بزرگ تر داريد از او بخواهيد تا در اين راه كمك حال شما باشد. از آنها بخواهيد هر روز ۲ يا ۳ جعبه را باز كنند.
– جعبه وسايلي كه غيرضروري هستند را به آخر هفته موكول نماييد مثل وسايل گاراژ و….
– در نظر داشته باشيد كه از ابتدا وسايل مورد نياز و ضروري تان را باز نماييد. كارتنهاي را بايد در همان شروع باز شوند در موقع بسته بندي مشخص نماييد و حتما روي آنها يادداشت كنيد كه بايد از اول باز شوند . وسايل ضروري براي منزل مي تواند شامل وسايل آشپزخانه، ملحفه هاو… باشند.به اين صورت شما راحت تر در منزل جديدتان مستقر خواهيد شد.

باربري ارزان اشرفي اصفهاني

– در زمان بازكردن كارتنها از محتويات آن ها فهرستي را در اختيار داشته باشيد تا راحت تر بتوانيد وسايل را پيدا كنيد.
http://rbbar.net
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۴:۳۴

تجهيزات كانكس , تجهيز كانتينر , گروه صنعتي ايرانا سازه : تجهيزات كانكس اجزايي از انواع كانكس ها است كه كاربردهاي مختلفي دارند و در كانكس ها از تجهيزات مختلفي مي توان استفاده كرد . در كانكس ها مي توان طرح هاي مختلفي را به كار برد از جمله مي توان در داخل كانكس ها از سرويس بهداشتي و يا حمام استفاده نمود كه سرويس بهداشتي مي تواند به صورت سنتي يا فرنگي طراحي شود و حمام نيز به اين ترتيب مي تواند در ابعاد و اندازه هاي مختلف طراحي و نصب شود .
جهت گرم نمودن آب حمام و سرويس بهداشتي داخل كانكس مي توان از آب گرم كن گازي و يا برقي استفاده كر كه به خوبي مي تواند آب داخل كانكس را گرم نگه دارد .

تجهيزات كانكس

تجهيزات كانكس

تجهيزات كانكس , تجهيز كانتينر

كانكس ها مي توانند به صورت كانكس آشپزخانه توليد شود كه داخل آن مجهز به كابينت بندي ام دي اف و يا فلزي باشد . مي توان از سينك هاي شيك استفاده كرد و داخل آن مجهز به لوله كشي آب سرد و گرم نيز باشد و جهت تهويه هوا از هواكش و يا دودكش استفاده كرد تا هواي داخل كانكس به شكل مطلوبي در آيد .

اطلاعات بيشتر در رابطه با : قيمت كانكس

مي توان داخل كانكس ها كولر راه اندازي كرد تا در مواقع لزوم زماني كه هوا گرم مي شود داخل كانكس به وسيله ي كولر سرد شو . كولر ها در هر جايي از كانكس كه بخواهيد مي توانيد نصب كنيد براي نمونه مي توان كولر را بر سقف و يا ديواره هاي كانكس نصب نمود . كه در اين روش به وسيله ي كانال ها هوا به صورت مساوي داخل كانكس پخش مي شود و گرماي داخل كانكس را مي گيرد . و مهمتر از همه اين كه مي توان از كولرهاي گازي اسپيليت و يا معمولي داخل كانكس استفاده كرد .

تجهيزات ايمني كانكس و كانتينر

جهت تجهيز كانتينر و ايمن سازي كانكس ها استفاده از كپسول آتش نشاني و جعبه كمك هاي اوليه توصيه مي شود . در فصل زمستان براي گرم نگه داشتن هواي داخل كانكس ها مي توان همچنين از بخاري گازي و يا برقي استفاده كرد و از اين طريق هواي داخل كانكس ها را گرم نگه داشت . در ضمن از ديگر تجهيزات داخلي و بيروني نيز مي توان براي كانكس ها استفاده كرد كه البته بايد به اين نكته توجه گرد كه نوع كاربري كانكس چيست و اين كانكس چه كاربردي دارد و تجهيزات مورد استفاده بايد با كاربرد كانكس تطابق داشته باشد . براي نمونه در كانكس هاي انباري مي توان از قفسه بندي استفاده كرد تا از اين طريق از فضاي داخلي كانكس حداكثر بازدهي را به عمل آورد .
جهت كسب اطلاعات بيشتر و همچنين سفارش كانكس دلخواه و مورد نياز خود مي توانيد با متخصصين و كارشناسان فروش مجموعه ايرانا سازه تماس بگيريد و هر نوع سوال , پيشنهاد و يا سفارش محصولي را داشته باشيد با ما در ميان بگذاريد .

لينك هاي كوتاه مقاله :

https://goo.gl/U8vN8K

http://bit.ly/2QYS9Sv

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]