تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي
درباره من
تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي , تشريفات لوكس , تشريفات لاكچري ,اجاره باغ براي عروسي , تالار عروسي , باغ عروسي , خدمات مجالس
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۴:۱۶

انواع موتور ديزل ۶ زمانه

انواع موتور ديزل ۶ زمانه : امروزه سوخت ها در تامين انرژي مهم ترين نقش را دارند و به وسيله اين سوخت ها است كه انواع موتور ها به حركت در مي آيند حتي براي موتور كشتي هم از انواع سوخت استفاده مي شود. از همين رو يك مؤسسه تحقيقاتي لهستاني سوخت جديدي را براي موتور كشتي و انواع موتور ديزل احتراق داخلي ابداع كرد كه با اين نوع سوخت تا ۳۰ درصد در مصرف سوخت مي توان كه صرفه‌ جوئي كرد.

موتور پيستون (Opposed Piston) موتور مورد ادعاي اين مؤسسه است كه اين موتور از تركيبي از موتور هاي دو زمانه و چهار زمانه تشكيل يافته است كه به همين دليل شش ‌زمانه خوانده مي ‌شود.

موتور ديزل 6 زمانه

انواع موتور ديزل را در بخش زير مشاهده كنيد : موتور ديزل

درباره مفهوم موتور با پيستون ‌هاي مقابل اين توضيح را بايد بدهيم كه ۲ عدد پيستون در هر سيلندر در مقابل يكديگر در حركت هستند كه هر دو آن ها بر اساس دو زمانه عمل مي‌كنند. دو عدد ميل‌‌ لنگ در اين نوع موتور ها وجود دارد كه هر دو با يك دور مساوي يكديگر دوران مي‌كنند و در اين حالت است كه سيلندر ها مي‌توانند كه به صورت افقي و يا عمودي قرار گرفته باشند. سر سيلندر در اين نوع موتور وجود ندارد و به ‌عنوان سر سيلندر هر پيستون از مقابل ديگري عمل مي‌كند.

يكي از پيستون‌ ها در اين موتور جديد بر اساس دو زمانه عمل مي ‌نمايند اما در همان سيلندر پيستون مقابل در بر اساس چهار زمانه عمل مي‌نمايد. سرعت دوران ميل ‌لنگ پيستوني كه بر اساس چهار زمانه كار مي‌كند به منظور هماهنگ شدن اين دو پيستون با يك ديگر به اين شكل و دو برابر سرعت دوران و پيستون دو زمانه حركت مي كند. در سمت دو زمانه سيلندر اين دو پيستون داراي دو سري دريچه است.

Ports : نوعي سري است كه به نقطه انتهائي بالائي كورس پيستون بسيار نزديك تر است

TDC ۱ / : اين قسمت هم جزئي از دريچه‌ هاي ورود هوا است و سري ديگر آن هم در نزديكي به نقطه انتهائي پائين كورس پيستون قرار دارند

BDC۲ / : اين قسمت هم جز دريچه ‌هاي خروج دود هستند. هيچ دريچه‌اي در واقع در سمت پيستون چهار زمانه وجود ندارد و از همان دريچه‌ هاي سمت دو زمانه هواي مورد نياز اين قسمت فراهم مي‌شود.

از همين رو ابتدا دريچه ‌هاي هوا در كورس برگشت پيستون به پائين و سپس دريچه‌ هاي خروج دود باز مي‌شوند براي ورود هوا و خروج دود به طور يك به يك فرصت مناسب وجود دارد. به ‌وسيله يك سوپاپ دو راهي است كه ورود هوا و يا مخلوط هوا با سوخت به داخل سيلندر كنترل مي‌شود. پيستون چهار زمانه در اين سيستم ، موجب بهبود مراحل تخليه دود و ورود هوا به داخل سيلندر مي‌شود.

علامت شناسائي موتور پيستون M۴+۲است كه اين موتور در مقابل شش زمانه و براي آن تعيين شده است. اين موتور هم مزاياي موتور هاي دو زمانه و چهارزمانه را دارا است. و علاوه بر اين موارد در هر دو سيستم نكات منفي هر دو را هم تا حدود بسيار زيادي كاهش داده است. درباره اين نوع موتور نظريه هاي بسياري وجود دارد و از همين رو هم تعدادي از مبتكران اين موتور بر اين عقيده هستند كه هيچ اثر منفي در عمر مفيد موتور در برخورداري از دو ميل ‌لنگ با دو دور مختلف موتور را ندارد . و اين موضوع را قبول دارند كه قدرتي كه از سوخت به دست مي آيد در داخل سيلندر به‌ طور يكنواخت و به هر دو ميل ‌لنگ انتقال داده نمي ‌شود و از همين رو هم و به ‌منظور بهره‌ گيري از اين سيستم به هر ميل ‌لنگ بايد كه يك ژنراتور مجزا نصب شود.

كسب اطلاع از ليست قيمت ديزل ژنراتور دست دوم : قيمت ديزل ژنراتور چيني

اين نوع موتور داراي مزايايي است كه در اين قسمت به آن ها اشاره خواهيم كرد

 • به ميزان ۳۰ درصد صرفه ‌جوئي در سوخت مي شود
 • به‌ علت طولاني شدن مرحله انبساط گاز كاهش مقدار گاز هاي نيتروژن ( NOx )
 • نسبت به حجم كم موتور داراي قدرت بيشتر
 • داراي كاركرد و راند مان بهتر
 • مهم ترين اصل اين كه مي توان كه از انواع مختلف سوخت مانند گاز مايع ، سوخت ‌هاي متداول و سوخت ‌هاي گياهي استفاده كرد
 • به منظور كنترل نسبت فشار داخل سيلندر و كيفيت سوخت مصرفي براساس مقدار نيروئي كه در نظر است استفاده از سيستم كنترل الكترو نيكي برحسب مورد از موتور گرفته شود.
 • سيستم تزريق سوخت با فشار بالا صورت مي گيرد
 • داراي تن صدا و ارتعاشات كمتري است
 • ساختمان موتور داراي سادگي است

از اين نوع موتور تاكنون تعداد بسيار كم و انگشت شماري ساخته شده است ولي با داشتن امكانات و مزاياي بسيار بالا خط توليد انواع مختلف اين نوع موتور در نظر است تا براي كاربرد هاي متفاوت مانند نيروي محركه كشتي ‌ها و همچنين به‌ عنوان مولد برق ساخته و مورد استفاده در انواع صنعت قرار گرفته شود.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۶:۱۳

در تالار عروسي  , عروس و داماد چگونه بايد با ميهمان ها برخورد كنند ؟ باغ تالار عروسي شمس العماره : يكي از مهم ترين مراسم هاي كه در طول زندگي شما برايتان بسيار به يادماندني و شيرين است، روز جشن عروسي مي باشد. پس بايد بدانيد كه چگونه رفتار داشته باشيد تا شخصيت خود را به خوبي نشان بدهيد. بسياري از عروس و دامادها هميشه برايشان اين سوال پيش مي آيد كه چگونه رفتار كنند كه مهمان ها نيز از آن ها رضايت داشته باشند؟

پيش از هر چيزي بايد به خوبي بدانيد كه نحوه برخورد عروس و داماد با ميهمان ها بايد با نهايت دقت باشد و بسيار مهم است. خيلي مهم مي باشد كه شما با ميهمان ها خود رفتار صحيح و قدرشناسانه و صميمي داشته باشيد پس مطمئن باشيد كه در صورت قدرشناس بودن عروس و داماد ،ديگر جاي افسوس براي پنج يا ده سال آينده ديگر نيست.

عروس و داماد چگونه بايد با ميهمان ها برخورد كنند ؟

همچنين سبب مي شود كه ميهمان هاي شما هم در ذهن شان چيزي جز يك عروس وداماد زيبا، دوست داشتني و متواضع از اينكه عروس و داماد چگونه بايد در باغ براي عروسي با ميهمان ها برخورد كنند باقي نماند. هميشه در خاطر داشته باشيد كه اين ميهماني فقط مختص شما نيست بلكه براي ميهمان ها نيز مي باشد. براي اينكه مطمئن باشيد تصويري زيبا و به يادماندني در ذهن مهمان هايتان ايجاد مي كنيد بهتر است نكات زير را رعايت نماييد:

عروس و داماد چگونه بايد با ميهمان ها برخورد كنند

عروس و داماد چگونه بايد با ميهمان ها برخورد كنند

۱)اول اينكه بايد يك راهرو را طراحي كنيد كه ورود شما با وقار و متانت طي شود و همچنين به گونه ي دسته گل تان را در دست بگيريد كه ساقه گل در دست شما باشد و گلهاي آن به سمت جلو باشند. زماني كه در حال رفتن به سمت درب اصلي هستيد مداوم يك لبخند مليح داشته باشيد و هيچ وقت نبايد در چنين شرايطي حالتي غمناك داشته باشيد.
مي توانيد حركت هاي آهسته ي با سر داشته باشيد كه نشان دهنده احترام به حضور بزرگترها به مراسم عروسي شما باشد.

 

۲) از قبل بهتر است بوسه عروسي را تمرين كنيد كه بوسه ي وزين و شيرين باشد.

 

۳)در ذهن خود اين موضوع را نگه داريد كه پس از اينكه مراسم عروسي تمام شود براي كسي دست تكان ندهيد. چون شما در حالي هستيد كه ازدواج مي كنيد نه اينكه براي تشويق تيم فوتبال رفته باشيد. با همسر خود مجدد به راهرو بازگرديد به گونه ي كه در ذهن تمام افراد، زوجي زيبا و شاد باقي بماند.

 

۴)زماني كه زوج ها درگير گرفتن فيلم و عروسي مي شوند ،معمولا كمتر اين فرصت برايشان به وجود مي آيد كه در نخستين ساعت هاي متاهلي شان با دوستان و خانواده ها باشند. به خصوص اينكه در بسياري از موارد عروس ودامادها ديگرتر به تالار مي روند و همين موضوع زمان بيشتري را از آنها مي گيرد تا از ميهمان ها دور باشند.

 

۵)زماني كه در حال صحبت هستيد بايد به چشم هاي ميهمان هاي خوب نگاه كنيد. اين مورد بايد در هر گفتگو و زمان باشد و جز اصلي ترين اداب معاشرت به شمار مي رود. به بياني ديگر مي توان اينگونه گفت كه در زمان صحبت كردن با ميهمان ها نبايد مداوم سر خود را به اين طرف و آن طرف بچرخانيد به نوعي كه ميهمان شما فكر كند كه حواس تان با او نيست و دقت كنيد كه صحبت آن ها را قطع نكنيد و اجازه دهيد تا صحبت هايشان تمام شود.

 

۶) وقتي كه به مراسم وارد مي شويد بايد به تك تك ميزها سر بزنيد. اگر برايتان مقدور بود مجددا به سراغ ميزها برويد و تك تك از ميهمانها تشكر كنيد تا آن ها خاطره ي خوبي از شما در ذهن شان ايجاد كنند.

 

۷)دقت كنيد كه هر كجا كه مي رويد بايد به همراه همسرتان باشيد نه اينكه تنها اينكار را انجام بدهيد. تنها رفتن اصلا در مقابل چشم هاي ميهمان هاي شما جلوه ي خوبي ندارد.
به صورت كلي مي توان گفت بايد براي تمامي موارد عروس و داماد در كنار يكديگر باشد و به اين صورت نباشد كه عروس به سمت اقوام خود برود و داماد هم به سمت اقوام خود. بلكه حضور آن ها بايد در كنار يكديگر در كل مراسم باشد.

 

۸)اصلا مشروب نخوريد. مطمئن باشيد كه هيچ ميهماني از ديدن عروس يا داماد مست لذت نمي برد و خوشحال نخواهد شد. هر گونه مواردي كه به شما انرژي كاذب مي دهند را دور بگذاريد و سعي كنيد خودتان از قبل اين حالت انرژي و سرحالي را تمرين كنيد.

 

۹)گيلاس آبميوه را از پايه آن بگيريد تا خنك بماند.

 

۱۰)نه داماد و نه عروس نبايد در زمان خوردن آبميوه يا سيگار كشيدن جز در گيلاسي لوكس ديده شوند.

 

۱۱)شام عروسي بايد در يك محيط ديگر و مخصوص عروس وداماد در تالار عروسي شيك و ارزان كرج باشد.

 

۱۲)شما توصيه مي شود كه با تمام فاميل و ميهمان ها معاشرت داشته باشيد و مطمئن باشيد كه هيچ كس از شما دلخوري نداشته باشد.

https://talarshams.com

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۱:۴۵

كانكس فست فود , خريد , فروش و قيمت كانكس فست فود دست دوم , خريد انواع كانكس فست فود , مركز فروش كانكس فست فود با بهترين كيفيت , توليد كانكس فست فود : گروه صنعتي ايرانا سازه كانكس با داشتن سابقه ي طولاني مدت در طراحي و ساخت انواع كانكس آماده ي ارائه خدمات خود به هموطنان عزيز مي باشد . يكي از جديدترين و مدرنترين نوع از كانكس هاي توليدي اين مجموعه كانكس فست فود است كه طبق استانداردهاي جهاني در كارخانه طراحي و توليد مي شود و سپس به محل مورد نظر برده شده و در آنجا قطعات به يكديگر متصل مي شوند و سپس مراحل نصب انجام مي گيرد . از اين نوع كانكس ها بيشتر در پارك ها , نمايشگاه ها , پارك هاي مسافر , تفرجگاه ها , جاده ها و .. به عنوان عرضه كننده ي مواد غذايي مورد استفاده قرار مي گيرد .

كانكس فست فود

كانكس فست فود

انواع كانكس فست فود

 • كانكس هاي كترينگ
 • كانكس رستوران
 • كانكس بستني فروشي
 • كانكس هاي كباب پزي سيار
 • كانكس ساندويچي
 • و ..

كاربردهاي كانكس فست فود

از اين نوع از كانكس ها بيشتر در مكان هاي عمومي استفاده مي شود . براي نمونه در بيمارستان ها , مراكز بين جاده اي , دانشگاه ها , نمايشگاه ها , مدارس , سمينارها , پارك هاي مسافر , تفرجگاه ها , جنگل هاي ديدني و …

مهمترين كاربرد اين نوع از كانكس ها نمايشگاه ها است كه در تمامي شهرها و نقاط كشور تقريبا هر ماهه يا هر ساله برگزار مي شود كه از اين نوع كانكس ها به عنوان عرضه كننده ي اغذيه استفاده مي شود .

جنس كانكس فست فود

اين دسته از كانكس ها از جنس mdf و pvc است و در اكثر موارد نيز از فلز نيز ساخته مي شوند . اگر در ساخت اين نوع از كانكس ها از فلز استفاده شود از ورق گالوانيزه استفاده مي كنند . جنس كانكس هاي فست فود بايد مقاوم و بادوام باشد زيرا از اين كانكس ها كاربردهاي زيادي دارند .

طراحي و نماي كانكس فست فود

تمامي كانكس هاي فست فود توليد شده در شركت كانكس آلفا مجهز به لوله كشي آب , گاز , شيرآلات خارجي و داخلي هستند . اين نوع از كانكس ها يك مزيتي كه دارند اين است كه در آن ها از سيستم لوله كشي آب و گاز و سيم كشي برق استفاده شده است . چون اين دسته از كانكس ها به عرضه ي غذا مي پردازند بايستي داخل اين كانكس ها مجهز به ظرفشويي , روشويي و كابينت بندي و .. برخوردار باشند . كانكس هاي فست فود در طرح ها و نماهاي مختلف و در اندازه هاي گوناگون طراحي و ساخته مي شوند . نماي ظاهري اين نوع از كانتكس ها بايد به گونه اي باشد كه فرد با ديدن كانكس متوجه شود كه اين كانكس چه كاربردي دارد . در ضمن بايد به گونه اي طراحي شوند كه در صورت نياز قابل ششتشو باشند .

مزيت هاي كانكس فست فود

 • مقاومت بالا در برابر زلزله , سيل , طوفان
 • تهويه ي هواي عالي
 • مجهز به سيستم لوله كشي آب , گاز و برق با كيفيتي عالي
 • از قابليت شستشو برخوردار است
 • طول عمر بالا
 • كاربردهاي مختلف و موارد استفاده زياد
 • وزن سبك
 • قابليت تعمير و بازسازي را دارند
 • نماي داخلي بيروني عالي
 • و ..

تهويه ي كانكس هاي فست فود

https://iranasazeh.com

از مهمترين نكته هاي كه در ساخت و طراحي اين نوع كانكس ها بايد مد نظر داشت اين است كه مجهز به سيستم تهويه ي باشند . به علت اين كه چون داخل اين كانكس ها غذا طبخ مي شود براي جلوگيري از گرماي داخل كانكس بايد مجهز به سيستم تهويه باشد . ساخت درب , پنجره ي اين دسته از كانكس ها نيز از اهميت بالاتري برخوردار است .

جهت كسب اطلاعات بيشتر و همنچنين سفارش كانكس فست فود و اطلاع از قيمت كانكس , خريد كانكس , فروش كانكس و . با كارشناسان شركت كانكس سازي كانكس  ايرانا سازه تماس بگيريد .

جهت كسب اطلاعت در رابطه با كانكس فست فود متحرك : كانكس فست فود سيار

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۰۱:۵۳

با بزرگتر شدن جوامع و افزايش جمعيت فروشگاه ها و اماكن تجاري نيز بزرگتر شده اند و از طرفي يكي از مهمترين دغدغه هاي صاجبان مراكز تجاري حفظ امنيت اين فروشگاه و مراكز بزرگ شده است . اما بايد به اين نكته نيز توجه داشته باشيم كه همراه با گسترش و بزرگتر شدن جوامع و محيط هاي تجاري تكنولوژي امنيت و حراست نيز پيشرفت چشمگيري داشته است . هر روز به تعداد شركت هايي كه در زمينه امينت و حفاظت فعاليت مي كنند افزوده مي شود . به صورتي كه امروزه خود بحث امينت و حراصت از فروشگاه ها و مراكز تجاري به يك تجارت بزرگ تبديل شده و شركت هاي بزرگي نيز در اين راستا احداث شده اند. در امنيت مراكز تجاري كوچك و بزرگ اكثرا از دوربين مداربسته كه قابليت هاي متفاوتي دارد استفاده مي شود همچنين از گيت فروشگاهي , دزدگير پوشاك و دزدگير فروشگاهي نيز استفاده مي شود. امروزه كمتر فروشگاهي از گيت فروشگاهي يا دزدگير لباس , دوربين مدار بسته و … استفاده نمي كند .

 

روز پيشرفت چشمگيري مي كند. در اين راستا سه نوع تكنولوژي براي طراحي و ساخت گيت فروشگاهي عرضه شده است.

گيت فروشگاهي AM

گيت فروشگاهي AM

از ديگر نوع گيت هاي فروشگاهي مي توان به دزدگير فروشگاهي AM شاره كرد : سيستم هاي AM يكي از نكات مثبتي كه دارند اين ميباشد كه با يكديگر تداخل زيادي ندارند و قابليت اين را دارند كه با سيستم هاي مجاور خود sync بشوند و به همين علت ميباشد كه سيستم هاي دزدگير AM براي مجتمع هاي تجاري و فروشگاه هاي ورودي بزرگ كه به چندين انتن نياز دارند ؛ بسيار مناسب ميباشد.

am gate …

گيت فروشگاهي RF

گيت فروشگاهي RF

دزدگير فروشگاهي rf , يكي از بهترين محصولات حفاظتي براي فروشگاه هاي مي باشد كه هر روز رو به پيشرفت مي باشند . گيت rf معمولا بين فركانس ۱/۷۵ تا ۹/۵ قرار دارد و از معمول ترين فركانس هايي كه در اين سيستم استفاده ميشود فركانس ۸/۲ ميباشد.

RF Gate …

گيت فروشگاهي EM

گيت فروشگاهي EM

دزدگير فروشگاهي EM نوع ديگري از سيستم امنيتي و حفاظتي براي استفاده در فروشگاه ها مي باشد. گيت فروشگاهي EM كه بر پايه تكنولوژي الكترو مغناطيسي طراحي و ساخته مي شود . مخفف كلمه Electromagnetic مي باشد. گيت فروشگاهي EM را نمي توان به صورت تك پايه استفاده كرد چرا كه فركانكس كاري دزدگير فروشگاهي EM 3 كيلو هرتز مي باشد كه پايين است و لذا برد موثر گيت EM را محدود كرده است.

EM Gate …

 

مجموعه پارسا گيت با گسترش روز افزون فعاليت خود در حوزه عرضه انواع سيستم هاي حفاظتي و امنيتي به ويژه دوربين مدار بسته , دزدگير پوشاك , گيت فروشگاهي ضد سرقت در هر سه نوع ( گيت فروشگاهي AM , گيت فروشگاهي RF  , گيت فروشگاهي EM ) , دزدگير لباس , انواع تگ و ليبل براي تمامي محصولات موجود در بازار , تمامي سيستم هاي امنيتي و دزدگير هاي فروشگاهي , انواع صندوق فروشگاهي ديجيتال , انواع باركد خوان و … توانسته است . فضاي تجاري عظيمي را در بازار بزرگ تهران و شهرستانها پوشش دهد.

امنيت و حفاظت از اجناس فروشگاه , مغازه , مراكز تجاري بزرگ و كوچك , پاساژها و …بدون استفاده از سيستم هاي بروز و مدرن امكان پذير نيست . تكنولوژي گيت فروشگاهي امروزه براي محيط هاي مختلف محصولاتي را عرضه كرده است . تقريبا مي توان گفت كه سه نوع دزدگير يا همان گيت فروشگاهي عرضه شده است : گيت فروشگاهي AM  , گيت فروشگاهي RF , گيت فروشگاهي  EM هر كدام از اين سه نوع دزدگير فروشگاهي  قابليت هاي متفاوتي دارند كه در بخش مربوط به هر كدام در بالا اشاره شده است .

دوربين مداربسته

دوربين مدار بسته به نصبت ساير سيستم هاي حفاظتي , امنيتي و نظارتي كاربرد گسترده تري دارد . و تقريبا مهمترين و قدرتمندترين سيستم حفاظتي مي باشد .همه كارخانه دارها , مراكز بزرگ تجاري , فروشگاه ها , بزرگراه ها و … همه و همه از دوربين مدار بسته براي تامين امنيت استفاده مي كنند . امروزه دوربين مدار بسته به يكي از بزرگترين محصول تجاري تبديل شده است و شركت هاي بزرگي در اين زمينه فعاليت مي كنند . تقريبا مي توان گفت هر ساله محصول جديدي از شركت هاي توليد كننده دوربين مدار بسته عرضه مي شود . تا بتواند نبض بازار را براي خود حفظ كند و رقبا را پشت سر بگذارد. دوربين هاي مدار بسته نيز داراي انواع مختلفي مي باشند. كه براي بحث بيشتر بهتر است كه بخش مخصوص به خودش مراجعه كنيد .

https://parغير مجاز مي باشدate.com/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۴۶:۴۴

آموزش تركي استانبولي در اين روزها از مخاطبين ريادي  آموزش زبان برخوردار است.

 • اقدام به مهاجرت
 • ادامه تحصيل
 • بازار كار
 • ثبات شرايط اقتصادي

از دلايل عمده ايي است كه اين روزها باعث آموزش زبان تركي استانبولي شده است.

با توجه به آشنا بودن گوش ما ايرانيان با اين زبان ، فراگيري اين زبان كاره سختي نخواهد بود.

آموزشگاه زبان بين المللي ايران كمبريج با شناخت نياز زبان آموزان دوره هاي متنوعي ارايه ميكند.

كلاس زبان تركي استانبولي با تاكيد بر مهارت مكالمه تركي ارايه ميگردد.

و با نگاهي جدي تر براي آمادگي آزمون تومر ( آزمون سفارت تركيه ) زبان آموزان را آماده مينمايد.

آموزش تركي استانبولي

آموزش تركي استانبولي

 

ويژگي هاي دوره هاي آموزش تركي استانبولي

اين مركز معتبر از مزاياي چشمگيري بهره مند است. و عملكرد كلاس تركي را بشكل متمايز تري تحت پيشرفت قرار ميدهد.

موسسه زبان ايران كمبريج يك مركز فوق تخصصي براي آموزش تمامي زبانهاي خارجي است.

و با مزاياي بيشماري در يك فضاي كاملا آكادميك و يك ساختمان سه طبقه ، تمامي زبان ها را آموزش ميدهد.

 • همكاري با مدرسين Native در تمامي سطوح پيشرفته
 • استفاده از اساتيد فعال دانشگاه هاي برتر ايران و تركيه
 • همكاري با اساتيدي با دانش بيش از كارشناسي ارشد زبان
 • تعيين مدرسيني با سابقه بيش از 8 سال تدريس موفق
 • در نظر داشتن دوره ها بصورت فشرده و برگزاري بشكل زود بازده
 • قرار دادن ظرفيت محدود براي برگزاري هر دوره كه به كيفيت آموزش مي افزايد
 • در نظر گرفتن شهريه بسيار منصفانه و معقول 200 هزار تومان براي هر ترم

اين موارد برخي از نكاتي است كه عملكرد ايران كمبريج را بسيار متمايز ميكند.

و با جهت دهي مثبتي شما را در كوتاهترين بازه زماني به نتيجه ايي شگرف خواهيم رساند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و تكميلي با مشاورين ما در ارتباط باشيد.

كارشناسان دپارتمان آموزش تركي استانبولي همواره پاسخگوي شما خوبان خواهند بود.

ساعات كار : همه روزه حتي در ايام تعطيل از ساعت 8 صبح تا 8 شب

شماره هاي تماس : 88854048 و
https://www.ircambridge.com/
 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۰:۵۵

ظرفيت پذيرش تعداد مهمانان براي عروسي

همه باغ ها قبل از بستن قرار داد با مشتري، درباره تعداد مهمانان ليستي را در اختيار آن ها قرار مي دهد. به اين نكته توجه كنيد كه تعداد ميهماناني كه مشخص شده با فضاي باغ متناسب باشد. ممكن است برخي براي سود بيشتر، بدون توجه ظرفيت باغ ، تعداد مهمان ها را تعيين كرده باشند. ولي شما بايد به عنوان يك مشتري فضاي باغ را بررسي كنيد و بعد آن را با تعداد مهمانان خود بسنجيد.

هزينه ورودي باغ عروسي

هزينه و مخارجي كه براي ورودي باغ عروسي دريافت مي كنند در همه باغ ها مساوي و يكسان نيست. از سويي ديگر نمي توان يك باغ تالار  را به دليل هزينه بيشتر به بي انصافي متهم كرد. ممكن است دلايلي براي خود داشته باشد. براي مثال در باغ هاي بزرگ، با امكانات بيشتر، مديريت و خدمه مسئوليت پذير، قرار گرفتن باغ در جاي دنج و…هزينه هاي بيشتري را دريافت مي كنند. در بعضي از باغ ها هم به دليل كيفيت پايين خدمات ، ورودي كمتري دريافت مي كنند. بنابراين مخارج و هزينه ها دليل مناسبي براي مقايسه باغ ها نمي باشد و بايد به سطح كيفيت خدمات توجه كنيد.

امكانات باغ تالار بايد چگونه باشد؟

باغ تالار عروسي به دليل داشتن هواي باز براي پذيرايي از ميهمانان مناسب تر است. ولي بعضي از خدمات باغ ممكن است خدمات عروسي را مختل كند. از جمله به دليل بودن فضاي باز در باغ با شرايط آب و هواي سرد و باراني مناسب نيست. بنابراين باغ بايد از سيستم گرمايي و سرمايي برخوردار باشد تا در اين زمان ها از آن ها استفاده كنند. همچنين يك باغ خوب بايد داراي سايبان نيز باشد كه در مواقع گرما و يا حتي بارش باران جشن خود را بدون نگراني در زير آن ها برگزار كنيد.

طراحي و زيبايي باغ تالار چگونه باشد؟

باغ بايد از نظر ظاهري هم زيبا باشد. اين زيبايي از قسمت ورودي باغ شروع مي شود و در تمامي باغ بايد زيبايي آن به چشم بيايد و خيره كننده باشد. تزئين باغ سخت تر از داخل سالن عروسي است و وسايل تزئيني كه براي باغ استفاده مي شود با تالار و سالن عروسي متفاوت بوده است. طريقه طراحي و فضاسازي محوطه باغ علاوه بر نظمي كه در باغ به وجود مي آورد تاثير زيادي به زيبايي و هيجان جشن دارد. همچنين نور پردازي در باغ عروسي اهميت زيادي در زيبايي جشن شما خواهد گذاشت كه مي توانيد از تركيب رنگ هاي زيبا استفاده كنيد.

تاريخ مراسم و ورودي باغ تالار شمس العماره

بعضي از باغ هاي عروسي روزها و ايام خاصي مشتري مي پذيرند. رزرو كردن اين باغ ها سخت است ولي قبل از انتخاب تاريخ عروسي، بهتر است نگاهي به روزهايي كه ورودي باغ باز است، داشت و بعد تاريخ دقيق عروسي را مشخص كنيد. در بيشتر مواقع باغ ها در ايام رسمي باز هستند و مشتريان آن ها نيز بيشتر است. پس بهتر است ماه ها قبل از برگزري عروسي خود باغ را انتخاب كنيد تا به مشكل برنخوريد.

بهترين باغ تالار عروسي كرج
گرانترين تالار عروسي تهران
قيمت تالار عروسي تهران
هزينه باغ عروسي كرج
تالار ارزان قيمت در تهران
تالار عروسي در غرب تهران
قيمت تالار ارزان كرج
عكس تالار شمس العماره

قرار گرفتن باغ در منطقه خاص

اهميت زيادي دارد كه باغ در كدام قسمت شهر قرار گرفته است. همچنين بهتر است قبل از اين كه باغ را انتخاب كنيد به موقعيت جغرافيايي آن توجه كنيد. برخي از باغ ها در منطقه اي دور افتاده قرار دارند كه رفت و آمد مهمانان را مشكل مي كند كه گزينه هاي مناسبي نيستند. باغ هايي هم كه داخل شهر و نزديك منازل مسكوني قرار دارند، نمي توان به راحتي مراسم عروسي را بر پا كرد، زيرا باعث مزاحمت همسايه ها مي شود.

 

امكانات لازم در مواقع اضطراري

گاهي اوقات برخي از رخ داد ها غير قابل پيشبيني مي باشد و ممكن است خداي نكرده اين اتفاق ها در جشن عروسي شما پيش بيايد. براي كاهش عوارض ناشي از اين حوادث هاي اتفاقي بايد در زمان رزرو باغ به امكاناتي از قبيل داشتن كپسول آتش نشاني دقت داشته باشيد.

باغ براي عروسي در كرج

كرج شهري بزرگ و پر جمعيت است و تقريبا مي توان گفت اكثر خانواده ها در كرج به دنبال باغ براي عروسي خوب مي گردند كه هم از نظر هزينه به صرفه باشد و هم اينكه بسيار مجلل و با شكوه باشد . از اين رو براي انتخاب باغ براي عروسي در كرج و برگزاري يك مراسم باشكوه بايد با دقت كامل عمل كنيد . و تمام موارد بالا را كه در رابطه با رهنماي انتخاب باغ براي عروسي ذكر كرديم را رعايت كنيد .

هزينه اجاره باغ براي عروسي در كرج

يكي از مهمترين مسائل در انتخاب باغ براي عروسي هميشه مسئله مالي بوده است . لذا هميشه بايد به دنبال باغ تالاري باشيم كه راه مناسبي براي پرداخت هزينه هاي تالار عروسي برايما پيشنهاد دهد . باغ تالار شمس العماره هميشه بهترين گزينه ها را براي انتخاب باغ براي عروسي شما پيشنهاد داده است . از طرفي هميشه مشاوره اي عالي در انتخاب يك روز و منوي غذايي مناسب با وضعيت مالي شما پيشنهاد خواهد داد.پس نگران هزينه هاي انتخاب باغ براي عروس خود نباشيد . باغ تالار شمس العماره گزينه اي مناسب براي برگزاري مراسم عروسي شما مي باشد براي كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد
https://talarshams.com/
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۱۲:۴۶

كانكس نگهباني , كيوسك نگهباني , قيمت كانكس و كيوسك نگهباني دست دوم و نو : شركت كانكس سازي ايرانا سازه با طراحي انواع كانكس از جمله كانكس نگهباني توانسته است پاسخگوي نيازهاي مشتريان عزيز باشد . همانطور كه مي دانيد حراست و نگهباني بخش هاي مختلف ادارات و سازمان ها از اهميت زيادي برخوردار است . و شما شاهد اين نوع از كانكس ها در ورودي هاي كارگاه ها , كارخانه جات و سازمان ها و .. بوده ايد . اندازه وابعاد اين نوع از كانكس ها بسته به اندازه سيستم كارخانه جات دارد . اين نوع از كانكس ها در اندازه ها , ابعاد مختلفي ساخته مي شوند .

كانكس نگهباني

كانكس نگهباني

مجموعه كانكس ايرانا سازه با استفاده از متخصصين مجرب در اين زمينه توانسته است كانكس نگهباني را طبق خواسته و نياز مشتري طراحي و توليد كند و سپس آن را در محل مورد نظر نصب كند و اين شركت توانسته است در اين راستا پروژه هاي مختلفي را اجرا كند .

كانكس نگهباني چيست

اين نوع از كانكس ها همانطور كه از نامشان پيداست كاربردي نكهباني و حراست دارند و در نماها و طرح هاي مختلف براي حراست و نگهباني بخش هاي مختلف طراحي و ساخته مي شوند . اين كانكس ها بايد به گونه اي طراحي شوند كه فرد نگهبان بتواند از هر طرف ديد كاملي به فضا داشته باشد تا بتواند به راحتي كار حراست و نگهباني را انجام دهد .

كاربرد كيوسك نگهباني

كيوسك نگهباني كاربردهاي مختلفي دارند كه در اينجا به نمونه اي از آن ها اشاره مي كنيم :

در ابتدا و انتهاي كوچه و محله ها :

ساكنين محله ها جهت اطمينان و امنيت در كوچه و محله اين نوع كانكس ها را در محله ي خود نصب مي كنند تا فردي كه به عنوان نگهبان در محله كار حراست از كوچه را برعهده دارد بتواند سرپناه داشته باشد و اين نوع از كانكس ها مي تواند بهترين گزينه ي انتخابي براي آن ها باشد .

ورودي هاي مجتمع هاي مسكوني و اداري :

در ادارات و مجتمع هاي بزرگ مسكوني براي نگهباني اين نوع از كانتكس ها را در محل مناسب نصب مي كنند تا نگهبان با خيالي آسوده كار نگهباني خود را انجام دهد و بتواند در مواقع ضرروي داخل كانكس مستقر شود

كيوسك نگهباني

كيوسك نگهباني

ورودي هاي كارخانجات :

براي حفاظت كارخانجات و امن بودن اين مكان ها معمولا نگهباني وظيفه ي حراست و نگهباني از كارخانه را برعهده دارد كه كانكس نگهباني به كمك آن ها آمده تا بتوانند به راحتي داخل اين نوع از كانكس ها مستقر شوند و در ضمن اين نوع از كانكس ها بايد به گونه اي ساخته شوند كه هم مقاوم باشند و هم نگهبان ديد كاملي به فضاي اطراف داشته باشد .

مورد استفاده در زندان ها , دادگاه ها , پادگان ها :

معمولا ورودي پادگان ها , دادگاه ها و .. از كانكس هاي نگهباني جهت حراست نگهبان از منطقه ي مورد نظر استفاده مي كنند .

نماي بيروني كانكس نگهباني

جهت زيبا سازي شهر و زشت نشان ندادن چهره ي شهر اين نوع از كانكس ها در طرح ها و نماهاي زيبا طراحي و اجرا مي كنند . اين نوع از كانكس ها به سيستم هاي به روز مجهز هستند و داخل آن ها به گونه اي ساخته شده است كه امكان نصب دوربين مداربسته و .. وجود دارد

تحويل و ارسال كانكس نگهباني

هزينه ي حمل و نقل كانكس ها عموما بر عهده ي مشتريان عزيز است . اين نوع از محصولات در گارخانه طراحي , ساخته مي شوند و جهت نصب به محل مورد نظر مشتري برده مي شوند و در آنجا قطعات به يكديگر متصل مي كنند و اين كار توسط اتيم حرفه اي كانكس آلفا انجام مي گيرد .

كانكس نگهباني دست دوم , كيوسك نگهباني دست دوم

انواع كانكس نگهباني با توجه به ابعاد و اندازه هاي متفاوتي كه دارند مسلم است كه هزينه ها نيز با يكديگر فرق دارند . مشترياني كه پس از خريد كانكس ها و استفاده آن ها ديگر نيازي به استفاده از كانكس دست دوم را ندارند مي توانند آن را با قيمت مناسبتري به كارخانه تحويل دهند و كانكس ها در كارخانه اگر نياز به بازسازي و تعمير بود تعميرات مربوطه بر روي آنها انجام مي گيرد و بعد از آن مشترياني كه نمي خواهند بنا به هر دليلي هزينه ي زيادي را صرف كانكس بكنند مي توانند اين نوع از كانكس ها را با نام كانكس نگهباني دست دوم خريداري نمايند .


https://iranasazeh.com/

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۰۰:۱۵

تگ ها و ليبل هاي گيت فروشگاهي: اگر بخواهيم كلمه ي تگ را از لحاظ لغوي بررسي نماييم ، بايد بگوييم اين كلمه به معني برچسب مي باشد. كلمه ي تگ در اصناف مختلف كاربرد هاي متفاوتي دارد اما در زمينه ي گيت فروشگاهي يا دزدگير فروشگاهي به وسيله اي گفته مي شود كه به محصولات فروشگاه الصاق مي شود و همچنين آنتن هاي دزدگير لباس يا دزدگير پوشاك نسبت به آن ها حساس هستند. يعني چناچنه محصولي بدون اطلاع فروشنده از فروشگاه خارج شود ،‌ آنتن هاي گيت فروشگاهي به دليل حساسيتي كه نسبت به تگ هاي رو محصولات دارند ، اين موضوع را متوجه مي شوند و با ايجاد آلارم فروشنده را آگاه مي سازند. در اين مطلب از سري مطالب گيت سنتر قصد داريم اطلاعاتي كلي اما خلاصه در خصوص تگ ها و ليبيل هاي گيت فروشگاهي ارائه نمايم.
با ما همراه باشيد.

گيت سنتر
انواع تگ براي گيت فروشگاهي

تگ هاي مورد استفاده براي نصب گيت فروشگاهي را به دو دسته ي كلي مي توان تقسيم بندي كرد.
1. تگ سخت (Hard Tag)
2. تگ نرم (Soft Tag)

تگ هاي سخت گيت فروشگاهي

اين نوع تگ ها از جنس پلاستيك فشرده هستند و درون آن ها يك مدار پسيو (غير فعال) موجود مي باشد. از معروف ترين نمونه هاي اين نوع تگ ها مي توانيم به تگ هاي صدفي ، گلفي ، دايره اي ، عدسي مستطيلي و ... اشاره نماييم. تگ هاي سخت در بازار كشورمان و در ميان فروشندگان گيت فروشگاهي با نام تگ شناخته مي شود.

 

http://artaban-co.com

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۳:۱۷

فروشگاه آنلاين ماشين آلات كشاورزي

بزرگترين نمايشگاه و فروشگاه آنلاين ماشين آلات كشاورزي با قيمت روز در ايران , فروش انواع ماشين آلات كشاورزي سنگين , نيمه سنگين و سبك , نمايندگي فروش ماشين آلات كشاورزي محصولات شركت هاي خارجي و داخلي

لينك كوتاه:

https://bit.ly/2Cc0qy7 (فروشگاه ماسين آلات كشاورزي) , https://goo.gl/3x1Nc6 (ماشين آلات كشاورزي)

انواع ماشين آلات كشاورزي

جهت مشاهده ليست كامل محصولات بر روي دسته بندي مد نظر كليك كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :شب آرا نور
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۱:۳۲

براي ليفتراك از كدام يك از انواع لاستيك توپر ( Solid Tyre ) و يا  لاستيك بادي ( Pneumatic Tyre ) استفاده كنيم ؟


پيش تر در ارتباط با انواع لاستيك ليفتراك، انواع ليفتراك و نحوه نگهداري از لاستيك ليفتراك توضيح داديم. اما در اين بخش در مورد انتخاب بين دو نوع لاستيك بادي و لاستيك توپر ليفتراك ، به توضيح ميپردازيم.

تاير ليفتراك داراي دو نوع ساختار توپُر و بادي است.
لاستيك بادي ليفتراك از تيوب و نوار ( شال دور رينگي، به منظور محافظت از تيوب در برابر آسيب هاي رينگ ) استفاده ميشود . كه به دليل ساختار مقاوم و متفاوت از لاستيك هاي معمولي، ميتواند وزن بسيار بالايي را با توجه به ابعاد كوچكش تحمل كند. داراي انعطاف ديواره بالايي است و با افزايش لايه طوقه، قدرت و ميزان تحمل لاستيك نيز افزايش ميابد.
لاستيك توپُر، همانطور كه از نامش پيداست، درون لاستيك پر از مواد لاستيكي است. وزن بالايي دارد و همچنين ميتواند به همان نسبت لاستيك بادي، وزن بالايي را تحمل كند. ساختار كلي و دوخت تقريبا مشابه لاستيك بادي ليفتراك دارد.

 

_لاستيك_توپر_لودر_لاستيك_توپر_بابكت_لاستيك_توپر_ليفتراك.png

تفاوت لاستيك ليفتراك بادي و تاير ليفتراك توپُر
اين فرضيه كه لاستيك ليفتراك توپر ميتواند وزن بيشتري نسبت به لاستيك ليفتراك بادي تحمل كند، فرضي اشتباه است.
البته Load Index و يا ميزان تحمل بار لاستيك توپُر بيشتر از لاستيك بادي است، اما اين اختلاف آنقدر بزرگ و فاحش نيست كه ليفتراك با ظرفيت ۳ تن را به ليفتراك ۷ تني تبديل كند!!!

 

همچنين اين تصور كه لاستيك توپُر دير تر از لاستيك بادي صاف ميشود و عمر طولاني تري را نسبت به لاستيك بادي براي چرخ‌هاي ليفتراك به ارمغان مي‌آورد نيز، تصوري صحيح نيست.
تاير توپر و تاير بادي، در سايز هاي يكسان، براي دستگاه ليفتراك واحد توليد ميشوند، تفاوت عملكرد اين دو لاستيك در محيط محل كار ليفتراك و بار و كالايي كه ليفتراك با آن سر و كار دارد ، ميباشد.
با مثالي ساده بيان ميكنيم:
ليفتراكي كه در انبار بازيافت مواد فلزي و آهني با سطوح تيز و برنده و آسيب زننده كار ميكند، ضروري است كه از لاستيك توپر استفاده كند، لاستيك بادي براي اين ليفتراك در اين محيط، داراي عمري كوتاه و سبب افزايش هزينه هاي نگهداري براي صاحب صنعت ميباشد.
ليفتراكي كه در انبار جابه‌جايي شيشه و صنايع آسيب پذير و شكننده فعاليت ميكند، ضروري است كه از لاستيك بادي به دليل انعطاف بيشتر و داراي قابليت ضربه نزدن به كالاي در حال حمل بر روي شاخ ليفتراك، استفاده كند، استفاده از لاستيك توپر براي اين ليفتراك سبب افزايش آسيب به كالاهايي كه در توسط ليفتراك در حال جابه‌جا شدن هستند، ميشود.
تاير توپر و تاير بادي ليفتراك، در محيط هاي جغرافيايي يكسان و شرايط كاري يكسان، داراي عمر سايش يكساني ميباشند. تصور دير تر سائيده شدن لاستيك توپُر به دليل شكل ظاهري قوي تر، تصوري اشتباه است.

 

_روز_لاستيك_توپر_و_تاير_بادي_ليفتراك_صنعتي_.png


مجموعه بازار لاستيك ايرانيان، تخصصاً در زمينه واردات، تامين و فروش انواع لاستيك ليفتراك هاي كوچك تا ليفتراك هاي فوق سنگين بنادر فعاليت ميكند. جهت كسب اطلاع از قيمت روز انواع تاير توپر و تاير بادي ليفتراك و همچنين خريد تاير ليفتراك، ميتوانيد با مشاوران وب سايت بازار لاستيك ايرانيان تماس حاصل فرمائيد.

 

 


بازار لاستيك ايرانيان
فروشنده انواع لاستيك توپر و لاستيك بادي ليفتراك، انواع ليفتراك هاي سبك و فوق سنگين
www.BazarLastik.com

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ]